Звездни компромати- 363 част

  • 96 249
  • 745
# 390
Малко в страни от великата сватба да питам.. Александър Сано с Нели ли е още?

Да.
Виж целия пост
# 391
Горкия Джорд Клуни чакал да го пуснат 10мин до сватбата:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5749277/George-ney-Polic … -TEN-minutes.html

Шушон, може ли линк къде чете за забраните? Ще ми е интересно.
Виж целия пост
# 392
Това за черната дреха колкото и гадно да звучи е много полезно. Спомням си една година тръгнах за ваканция, а се случи най-тежкото в живота ми до този момент.
Виж целия пост
# 393
Ето линк със забраните:
http://pik.bg/след-кралската-сватба-вижте-какво-е-забранено-от-днес-на-херцогиня-меган-най-вече-голите-к-news751569.html
Виж целия пост
# 394
Горкия Джорд Клуни чакал да го пуснат 10мин до сватбата:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5749277/George-ney-Polic … -TEN-minutes.html

Шушон, може ли линк къде чете за забраните? Ще ми е интересно.
Не съм Шушон, но забраните са доста, от които най-често коментираните:
1. Ярки лакове за нокти
2. Босите крака с рокля
3. Отворени обувки, при които се виждат пръсти
4. Не можеш да продължиш да се храниш, ако кралицата е приключила
5. Морските черупчести са забранени
6. Дамската чанта не се носи на рамо или под мишница
7. Тоалетите трябва да са предимно от британски дизайнери
8. Чаят, естествено се пие по британски маниер
9. Не е позволено да дава автографи
10. Коментираният черен тоалет при пътуване
Виж целия пост
# 395
Сватбата на Уилям и Кейт си беше класическа кралска сватба (не, че съм спец), а в тази на Хари и Меган виждам и холивудски елементи.
Скрит текст:
.
Виж целия пост
# 396
Егати глупавите забрани. Да, време е Хари да внесе малко черни окраски. То иначе ще се гътнеш от забрани и скука.
Виж целия пост
# 397
Очите си бършеше, не устата. И си потриваше носа, според мен точно за да скрие сълзите.

Според мен го мъчи алергия. Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Също така не може да пътуват в един и същи самолет. Това било превенция, ако стане най-лошото, да не си замине целия кралски род.
Също така, единствено кралицата имала право да яде лебеди (знам как звучи), тъй като са нейна собственост, но никой друг нямал право даже да опитва, дори ако кралицата е дала позволение. Не можело да се хранят на обществени места.
Виж целия пост
# 399
Toва със самолета стриктно е следвано от Елизабет, Чарлс и Уилям(дете).
Сега Уилям редовно си пътува с Джордж.
Виж целия пост
# 400
Аз не чета другата, а тук няма какво друго да обсъждаме.
Има, снощи беше церемонията по закриването на фестивала в Кан, но не виждам смисъл да се губи информацията покрай стоте снимки на ръцете на Меган Маркъл.
Виж целия пост
# 401
Това по ръцете на Мегън са лунички, не знам кой определи, че са мръсни, сякаш е копала. Hands V
Виж целия пост
# 402
Toва със самолета стриктно е следвано от Елизабет, Чарлс и Уилям(дете).
Сега Уилям редовно си пътува с Джордж.

Правилото е, че монархът не пътува с престолонаследникът. Джордж в момента не е престолонаследник.
Виж целия пост
# 403
Спомена се, че не може да си прави и селфита.
Виж целия пост
# 404
Какво им е на забраните? Нормални, като се има предвид, че са само за публични изяви. В къщи или на почивка може да си слага какъвто иска лак, да хапва морски дарове и да ходи боса.
Черният тоалет е въведен сравнително отскоро, когато във връзка в трагична новина, получена по време на визита, кралицата са я снимали на летището в неподходящ тоалет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия