Откраднат живот 51 Критична точка: Финалът - Сватба и... брадва /28.05-03.06/

  • 60 806
  • 1 483
# 195
Благодаря за темата!  bouquet

Гледам, пак сте подхванали моят пръв "любимец" -  доцентът. Май съм една от малкото, които са напълно неподвластни на неговия "чар".  И аз, като Мириел, никога не съм го харесвала, не ме е впечатлявал с нищо,  сезона му изгледах насила и на инат, а историята им със Зорница - с отвращение, както казва Ели. Не ме докосна и това е! Сегашният сезон ми е като огромна глътка въздух и ми е най-любим от всичките.

Явно Вергов, в някакъв момент, ще участва, но се надявам сценаристите да проявят достатъчно голямо въображение, което да не включва триъгълници, четириъгълници и тем подобни. И категорично не смятам, че ако отново завъртят интрига между Банков и Зорница, ще се вдигне рейтингът на шоуто. Това, че няколко "дами" във ФБ, крякат и настояват за такъв развой на нещата, хич не ми е мерило за гледаемост. Останалите ФБ потребители, както някой тук го каза, не пишат, просто защото са отвратени от поведението на въпросните, а то е върхът на простотията  Sick (без извинение). Едва ли от екипа ще направят подобна издънка, ако искат да си задържат зрителите. По-склонна съм да вярвам, че ще го вкарат в друга сюжетна линия, която да е представена интригуващо и да създадат някакъв баланс, приемлив за всички.

Дона, това вече е любимият ми сценарий  Joy  bouquet
Виж целия пост
# 196

Тъй, тъй !!! Официална вечеря утре точно тук точно в 8.

ПС: Дона, не знам с какво се занимаваш, но ако един ден закъсах с работата, можеш да спокойно станеш автор на комикси, фантастика, любовни романи Grinning

Тук сме!! Grinning Някакви специални изисквания има ли за присъствие? Grinning И да вмъкна - освен изброените, Дона трябва да пише и комедии, просто няма равна там. Wink

Готино настроение, много шеги, много любов, аз си държа на романтичните коментари Heart вино, тортичка и тук там по някоя сълза от щастие. Изчерпах ли се? Grinning
 Да, да, комедии също!!
Виж целия пост
# 197
Специалните изисквания за утре са:
- алкохолна напитка (бирата не е алкохол, сайдерът също)
- мезе, че да издържим до края на епизода
- роклята от бала - нали ще ходим на сватба
- присъствието Wink
- накрая припадък от кеф!


Благодаря ви за милите думи! SobSob

Фифф,
Скрит текст:
И друг път съм го писала това, но - не се занимавам професионално с писане, но това ми е мечта от малка. Тези няколко месеца тук с вас ми дадоха и много лични надежда - а именно, че това може и да се случи. Добих доста смелост и реших да опитам да осъществя мечтата - как ще стане точно, все още нямам идея Joy Но започнах с първата крачка - писането на история Simple Smile За по-натам каквото сабя покаже Simple Smile
П.С. мечтаех да пиша трилъри, ама май силата мине другаде хахаххаха
Виж целия пост
# 198
Специалните изисквания за утре са:
- алкохолна напитка (бирата не е алкохол, сайдерът също)
- мезе, че да издържим до края на епизода
- роклята от бала - нали ще ходим на сватба
- присъствието Wink
- накрая припадък от кеф!


Благодаря ви за милите думи! SobSob

Фифф,
Скрит текст:
И друг път съм го писала това, но - не се занимавам професионално с писане, но това ми е мечта от малка. Тези няколко месеца тук с вас ми дадоха и много лични надежда - а именно, че това може и да се случи. Добих доста смелост и реших да опитам да осъществя мечтата - как ще стане точно, все още нямам идея Joy Но започнах с първата крачка - писането на история Simple Smile За по-натам каквото сабя покаже Simple Smile
П.С. мечтаех да пиша трилъри, ама май силата мине другаде хахаххаха

Хахаахаха всичко е налице, щом е за каузата. Wink Аз направо от кеф мога в кома да изпадна, знае ли човек какво ще ни поднесат. Joy
Виж целия пост
# 199
Ооооооооо, вярно!!!! Сега зацепих защо до пускат чак в 10! Заради ония сцени е

Перла, тъкмо ще стане малко забавен и нашия сериал Wink Че аман от драма Joy
Докато не се включиш в екипа няма шанс! Joy Ама ти нещо се скатаваш, само пускаш разни сценарии в спойлери тук Joy Ако има проблем с хонорара кажи де, ние ще помагаме, все ще се намери някой дето да разбира от преговори Wear NecktieWear BriefcaseWear EyeglassesWink

Яница, аз и преди съм го писала, харесвам еднакво и Банков, и Марио, но повече се вълнувах предния сезон, сега в този някак по дифолт /извинявам се ако има не говорещи английски/ възприемам, че се обичат и всичко, което се случва. Това е лично възприятие, нали, просто споделям, защото ме питаш Grinning
Виж целия пост
# 200
Трансплантацията си беше фантасмагория отвсякъде. Дори и да приемем, че може да стане чудо точно в този момент да се появи донор, то си има ред и най-малкото можеха да споменат тоя ред как е преодолян. Дори да бяха вкарали фактора Фотев, пак щеше да е по-реално.
За сватбата - Марио ще отиде и ще каже аман-заман, това е жената на живота ми, следващият сезон се връща бившето й гадже, нямам време да чакам, женете ни сега Joy
После ще има реч за най-малката клетка на обществото - семейството-за щастието, което е двойно, когато е споделено, ти Марио, взимаш ли Зорница, ти, Зорница, взимаш ли Марио, можете да целунете булката и утре елате с документите да оформим формалната част. Grinning

Дона, много се смях, благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 201
Закачката  между Зори и Марио ми е много нежна  Heart Eyes и фина , все е на ръба да оцелее , но е жилава и истинска . Ще бъде голямо недоразумение  ако опропастят  това с разни тройки  ooooh!  .
Време е да гледаме как Батко се учи да е щастлив по един трогателен мечешки начин .
Доне , не съм оптимист за връзката на Тони и  Шипчица , тя е много натоварваща , но пък на него май това му трябва , за да няма време да мисли глупости  .
Утре оставям ключа от бара под клавиатурата , заредено е с алкохол всякакъв ,пуканки , сладолед  и тортички . Аз ще се включа  малко по-късно  Peace
Виж целия пост
# 202
Перличке пишеш, че е нереалистично да подпишат Марио и Зорница понеже нямат документи. Аз пък ще кажа че е сто пъти по реалистично от това как стана трансплантацията на Тони. Намериха донор, оказаха се съвместими и бам дроба е за Тони. Това списъци, други чакащи и от другите сигурно има спешни, може да е съвместим някой който чака отдавна, изобщо не се спомена... Та едни медицински за сватба ли ще са проблем, ще си извадят със задна дата лекари са в крайна сметка и длъжностното лице със сигурност няма да и пратят полиция и да я опандизят, че е венчала двама влюбени нетърпеливци.
Ми да де, аз нали и това съм написала, че в този филм не всичко става така, както обикновено се случва в живота... Щото точно това никъде няма да го допуснат, но в нашия филм може - хепи енд ни трябва все пак, няма друг начин JoyJoy
Виж целия пост
# 203
Хонорарът трябва да е достатъчно голям, за да го делим тук всички дружно Joy

При мен за каузата проблем ще е роклята от бала - не ми става 100% Joy

Ели, ама аз ще се радвам ако Тони и Шипката скъсат Joy Не го давам на нея. Една приятелка тия дни ми каза същото - че това не е реална връзка, че те са си просто патерица един на друг и в един момент “връзката” им ще се разпадне - като на Боби и Вяра. Hands Pray

П.С. Според същата приятелка ревнувам Joy
Виж целия пост
# 204
Яница, аз и преди съм го писала, харесвам еднакво и Банков и Марио, но повече се вълнувах предния сезон, сега в този някак по дифолт /извинявам се ако има не говорещи английски/ възприемам, че се обичат и всичко, което се случва. Това е лично възприятие, нали, просто споделям, защото ме питаш Grinning

Честно казано и аз донякъде съм така. И онази история ми харесва, и тази. Мило ми става като се досетя за хубавите им моменти, защото все пак имаха такива. В изминалата много се вълнувах, но имаше и доста неща, които не ми харесваха, а тук нямам забележки. Много са различни, но бих предпочела тази пред миналата. Истинска любов е! Всичко е представено много чисто и красиво, просто е прекрасно! Виждам повече щастие, усмихната Зорница, любов, грижа, внимание, нежност и най-вече Марио беше честен с нея, докато с Банков май повече се наблягаше на страстта помежду им.
Виж целия пост
# 205
Цитат на: Mosquita link=topic=1040163.msg36804297#msg36804297
За сватбата - Марио ще отиде и ще каже аман-заман, това е жената на живота ми, следващият сезон се връща бившето й гадже, нямам време да чакам, женете ни сега Joy
Хахаххахха, това е велико! Връща се оня, затова аре по-бързичко Joy
Време е да гледаме как Батко се учи да е щастлив по един трогателен мечешки начин .
Ох, това ако ни го дават, ще има да припадаме Heart EyesHeart Eyes Има си нужда от такива романтично-комични сцени Grinning А на тези двамата любовта им е толкова хубава, че ще бъде много сладко
Виж целия пост
# 206
Ели, Дона, напълно подкрепям за Тони и Шипката Simple Smile
Аааа и Ели, това с описанието съдържимото на бара нещо, така, покана ли усещам Wink
Виж целия пост
# 207
Благодаря за темата!  bouquet

Гледам, пак сте подхванали моят пръв "любимец" -  доцентът. Май съм една от малкото, които са напълно неподвластни на неговия "чар".  И аз, като Мириел, никога не съм го харесвала, не ме е впечатлявал с нищо,  сезонът му изгледах насила и на инат, а историята им със Зорница - с отвращение, както казва Ели. Не ме докосна и това е! Сегашният сезон ми е като огромна глътка въздух и ми е най-любим от всичките.

Явно Вергов, в някакъв момент, ще участва, но се надявам сценаристите да проявят достатъчно голямо въображение, което да не включва триъгълници, четириъгълници и тем подобни. И категорично не смятам, че ако отново завъртят интрига между Банков и Зорница, ще се вдигне рейтингът на шоуто. Това, че няколко "дами" във ФБ, крякат и настояват за такъв развой на нещата, хич не ми е мерило за гледаемост. Останалите ФБ потребители, както някой тук го каза, не пишат, просто защото са отвратени от поведението на въпросните, а то е върхът на простотията  Sick (без извинение). Едва ли от екипа ще направят подобна издънка, ако искат да си задържат зрителите. По-склонна съм да вярвам, че ще го вкарат в друга сюжетна линия, която да е представена интригуващо и да създадат някакъв баланс, приемлив за всички.

Дона, това вече е любимият ми сценарий  Joy  bouquet

За всичко съм абсолютно съгласна!!!

Аз се радвам, че ви открих вас, защото като чета на друго място коментари, понякога се чудя дали гледаме едно и също нещо с тия хора.
Виж целия пост
# 208
 Дона, браво момиче! Първата крачка е пътят към успеха както се казва Simple Smile) Важното е да се забавляваш и да ти идва отвътре, само така можеш да докоснеш публиката, а така като гледам нямаш ядове в това отношение Simple Smile
ПС: Аз също имам такива наклонности, за вбъдеще може и аз да развихря въображението си Grinning
 
 Пак да си пиля малко за Зорница и Марио - ако това не е истинска любов, не знам кое ще е. Тя е емоционално наранена и въпреки това намери сили да излезе от дупката и да обича отново с негова помощ. Той е емоционално блокиран и въпреки това успя да намери ключа и се учи да обича за първи път с нейна помощ. И двамата си дадоха толкова много безкористно без да очакват нещо от другия, запълниха липсите си и както се казва станаха едно цяло. Между тях има силна емоционална връзка и доверие, което всъщност е основата на любовта, има страст, приятелство, подкрепа. Не знам за вас, но аз точно така си представям любовта и съм възхитена от начинът, по който сценаристите пресъздадоха историята им и се надявам да не я скапят другия сезон, защото ще спра да ги гледам тотално, ако ще и Леонардо ДиКаприо да вкарат.

 За Тони съм 100% убедена, че има нужда от някой като Шипка в момента. Тя със сигурност ще изживее емоционална криза, когато разбере за баща си, а Тони за пръв път ще се окаже в ситуацията на Марио т.е ще има възможността да се грижи и ще оцени както себе си, така и взаимоотношенията между хората и какво е правил Марио през всичките тези години за него.
Виж целия пост
# 209
Мили дами ако  някоя от вас случайно се вдъхнови след утрешния епизод и реши да последва примера на Марио и Зорница да свирка. Ще ви уредя със скоростна венчавка пред селския кмет, който срещу едно шише ракия ще се направи, че не е забелязал, че не сте отнесли документите още същия ден. Това го казвам съвсем сериозно. Да не забравяте, че живеем в България. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия