Звездни компромати - 365 част

  • 90 643
  • 753
# 90
Даяна - грозновата Crossing Arms Това малко ме обърка.... Rolling Eyes Не, че е първа красавица, но е с много мили и приятни черти на лицето.
Виж целия пост
# 91
Съфорумката, дето нарече Даяна "изключително грозновата", ти да не си на Роузи баба й?
Само в този случай ли мога да имам мнение за нечия хубост или само за Даянината?
Виж целия пост
# 92
https://www.instagram.com/p/BjcmxlLFe0P/?taken-by=nikyoto__   На мен пък Никол Андонова ми е много симпатична, на живо още повече.
И на мен ми е кукленски красива . Какви корекции е правила?
Виж целия пост
# 93

Новият премиер на Испания - Педро Санчес/46 г./


Скрит текст:


Виж целия пост
# 94
Благодаря за темата 🍀

И на мен Никол Андонова ми е много симпатична.
Виж целия пост
# 95
Много хубав тоз премиер!
Виж целия пост
# 96
Съфорумката, дето нарече Даяна "изключително грозновата", ти да не си на Роузи баба й?
Само в този случай ли мога да имам мнение за нечия хубост или само за Даянината?
И на мен Даяна ми е грозновата Confused
Особено характерния й поглед изотдолу, както някой го описа.
Прическата, стойката подсилват впечатлението.
Все пак има развитие при нея напред и нагоре. Вече като по - възрастна е изправена, брадичката й е успоредна на пода, а не массжираща щитовидната жлеза и най - после косата й е със смален обем и по - приличаща й прическа. В този й период бих казала, че може да мине за симпатична.
Добре, че Чарлз бие всички, по всички изисквания за грозноватост!
Виж целия пост
# 97

Новият премиер на Испания - Педро Санчес/46 г./


Скрит текст:



Оле!
То избори ли са били или конкурс за красота?
Виж целия пост
# 98
Много хубав тоз премиер!

Аз го сложих в списъка Joy че и социалист на всичкото отгоре!
Виж целия пост
# 99

Новият премиер на Испания - Педро Санчес/46 г./


Скрит текст:



Симпатяга  Heart Eyes
Виж целия пост
# 100
Дайте и други снимки де!
Виж целия пост
# 101
Даяна е много красива, колкото до прическата - през 80-те такива са били модерни. На мен ми харесваше, че беше с къса коса, май за принцеса не е често срещано.
Виж целия пост
# 102
Даяна е много красива, колкото до прическата - през 80-те такива са били модерни. На мен ми харесваше, че беше с къса коса, май за принцеса не е често срещано.
Съгласна!
Виж целия пост
# 103
Да бе, някой да нарече Даяна много грозновата.....?! Mr. Green Whistling А Камила тогава каква е?
Испанецът влиза в петъчните разигравки тук веднагически.

Забравих Юлето Вергов по-горе е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 104
И в проектирането Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия