СЕДМИ клас – 7 – Резултати, статистики и желания редим (04.06.2018–10.06.2018)

  • 185 790
  • 2 022
# 510
Е, детето така каза. По вероятно е госпожата да си ги е проинтирала.
Виж целия пост
# 511
Проверяващите НЕ преподават на 7 клас.
Децата са обяснили как са написали тезите си и тя е обяснила кое е правилно и кое не, не че им е виждала работите.
Виж целия пост
# 512
Е, детето така каза. По вероятно е госпожата да си ги е проинтирала.

от къде ще си ги принтира госпожата?

Стискам палци на всички деца и майки!
Виж целия пост
# 513
На моето дете госпожата им казала резултатите. Изпратени са от РУО на хартия.
Какви са резултатите спрямо миналата година?
Нямам представа. Каза.ми само неговите точки. Аз чакам МОН да ги потвърди.
Виж целия пост
# 514
Проверяващите НЕ преподават на 7 клас.
Децата са обяснили как са написали тезите си и тя е обяснила кое е правилно и кое не, не че им е виждала работите.
Как да не преподават. Нашата частна хем е класна и преподава на 7-ми клас, хем е проверяващ!
Виж целия пост
# 515
Цитат на: julika link=topic=1041458.msg36843895#msg36843895 date=15281
[/quote
Проверяващите НЕ преподават на 7 клас.
Свекърва ми е учител и на 7 клас, и проверява работи от НВО
Виж целия пост
# 516
Проверяващите спокойно могат да преподават на 7 клас, както и при ДЗИ- на 12 клас.
Виж целия пост
# 517


Ще ме скъсаш, честно! Joy
Няма да питам с кое Joy
Напрежението си се отразява. А в офиса вече не се трае. Вчера имах внос и износ. Днес трябваше да направя още един износ, но добре че от транспортната фирма се обадиха , че колата ще влезе за половин ден в сервиз, че.... Такива документи, на сън и магия никога не съм правила, както вчера!
Виж целия пост
# 518
На сайта на нашето  РУО се появи подзаглавие "Проверка на оценки от положени изпити/класиране", препращайки към сайта на МОН. Нямаше го преди час, дано да е индикация....
Виж целия пост
# 519
Има оценки
Виж целия пост
# 520
има!!!!
Виж целия пост
# 521
Има резултати!!!
Виж целия пост
# 522
Публикуваха ги на сайта. Сега ще прегледам основно.
Виж целия пост
# 523
Има резултати!!!!
Виж целия пост
# 524
Не знам за вас, даже не искам да си представям... аз съм с шестокласник и като следя от сега ме избива студена пот, за догодина сигурно ще ме поддържат на системи по това време Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Дадох  му да направи по математика 1 модул - докара 48 точки - май не е зле като за начало.

(за внос и износ не искам и да знам какво съм сътворила, че всичко е мармалад таз седмица Sad )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия