Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 80 009
  • 738
# 210


Привет, привет! Hug Hug
Човек и добре да си живее гледайки сериалчета и спорт, идва време понякога и да е баба на повикване Wink Затова днес по-късно ще ви пожелая хубав ден! Grinning



Линка, много ми е трудно да дам отговор за тази снимка. Светлината по лицата е равномерна, идваща от една посока, което показва, че са снимани по едно време. Гледат почти в една точка, което също е показател за вярност. Но по скоро усещането ми е, че се касае за увеличена част от обща снимка, монтирана към таза рамка. При всички случай е обработвана, ама то сега всеки телефон с функция разкрасяване, може да сътвори мазало Mr. Green

Слагам и музика, подходяща за тема на актриса и модел Grinning


Виж целия пост
# 211
Привет Hug

Надин Hug

                                     

Как вам образ? Нравится? Мне очень. .
Вот бы сыграла такую женщину, сильную, с пронзительными глазами, защитницу..
Фенски мечти,що пък не.

Лека вечер,дами bouquet


Виж целия пост
# 212
Здравейте Hug

Най-голямото щастие - да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък - лошото настроение.
 Най-красивият подарък - прошката. Най-добрата защита - усмивката.
 Най-доброто лекарство - оптимизма. Най-мощната сила на света - вярата.

                                         
Скрит текст:
Привет Hug

Надин Hug


Лека вечер,дами bouquet


                                     

Как вам образ? Нравится? Мне очень. .
Вот бы сыграла такую женщину, сильную, с пронзительными глазами, защитницу..
Фенски мечти,що пък не.

                                               



                           

"Онзи, който прави добро на другите, прави добро на себе си със самия акт на извършването на доброто, тъй като съзнанието за извършеното добро е най-висша награда за човека." - Сенека

                     

Спокоен ден,дами bouquet




Виж целия пост
# 213
Добро утро!  Hug



Снощи си бях набелязала туй-онуй да ви кажа, но не успях...
Та сега да ви запозная с новата личност  в ИГ, която Туба започва да следи - фотографа Горан Йович



https://www.instagram.com/goran_jovic_/?hl=ru
https://vimeo.com/goranjovic

Много интересен творец.  Peace Разглрдах някои работи - интересни са...
Сердар бей също го следи.  Peace
Вчера нашата красавица Асия (Чагла Чакър) е имала рожден ден и една дама от руския форум я е поздравила и Чагла е благодарила.  Laughing



Поздравлението е, разбира се, сцена от Аси.  Simple Smile
С този интересен колаж ви пожелавам приятен и успешен ден!  Hug


Вичи  Hug
Здравейте Hug

Най-голямото щастие - да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък - лошото настроение.
 Най-красивият подарък - прошката. Най-добрата защита - усмивката.
 Най-доброто лекарство - оптимизма. Най-мощната сила на света - вярата.

                                         
Скрит текст:
Привет Hug

Надин Hug


Лека вечер,дами bouquet


                                     

Как вам образ? Нравится? Мне очень. .
Вот бы сыграла такую женщину, сильную, с пронзительными глазами, защитницу..
Фенски мечти,що пък не.

                                               



                           

"Онзи, който прави добро на другите, прави добро на себе си със самия акт на извършването на доброто, тъй като съзнанието за извършеното добро е най-висша награда за човека." - Сенека

                     

Спокоен ден,дами bouquet
Спокоен ден и на теб!  Hug
Виж целия пост
# 214


И аз съм "за" .. Grinning

Привет, привет! Hug Hug
Хубав ден на всички желая! Heart Eyes Peace



Виж целия пост
# 215
Добро утро!  Hug





Привет и от мен, след малка липса тези дни  Wink
Ама... Линка  Hug точно изборите ме вкараха в по-минорен тон и...  Wink коментари по други места. Понеже покрай новите ми любимци бяхме по-близо и в темата гласуване и...  Общото и там е, че предварително от екипа на АСК и техни близки имаше еуфорично настроение, а после... Така е, както казаха на новините радващите се на резултата, които се виждат по площадите са... забрадени жени и мъже, крещящи ''Аллах акбар''. Не съм ходила все още в Турция, познавам я от сериалите и... понеже правя разлика в моят АСК от 1 и 2 сезон и как смяната на канала за излъчване се отрази на действието в него... сега се страхувам за следващият 3 и... за всички нови сериали, които тепърва ще снимат. Страхувам се, че така, както свикнах да гледам турски сериали, макар и не много, може би в скоро време и ще ме откажат от тях, започнат ли да съобразяват сценариите с начинът им на живот... няма да издържа дълго.
А за Туба...  Thinking чудя се дали тя би участвала в нещо такова или ще предпочете да зареже завинаги дизитата.

А пък за евентуален партньор на Туба - Фърат... аз бях една от първите тук, която го предложи  Wink още преди години, та... изпълнението му в 20 минути не мина изобщо незабелязано, той има и какво още да покаже  Peace

Други искат Мехмет...



И... това е... Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 216
Добро утро! Hug Hug Hug



Вичи HugЛинка HugНадин HugЦвети Hug





да отбележа отминалия РД на Чаала! baloni





Приятен ден,момичета! bouquet
Виж целия пост
# 217
Здравейте, момичета

Няма някакви новини от Туба за момента Sad Ама как и да има - лято е, изборите минаха и резултата от вота е не особено оптимистичен за проевропейските турски граждани Cry Честно да ви кажа не очаквах да е и друг резултата от вота като имам в предвид на предишните избори какво се случи Peace Дано всички млади по дух и с отворено съзнание турци успеят да променят нещата и да продължат заложеното им от Кемал Ататюрк Praynig
Цвети Hug, Линка Hug относно дизитата, които ще се появят предполагам, че ще залагат в основата си
идеологията на Е. Така, че и за мен надали ще ми е интересно да гледам нещо, с което ще се опитват да ми промиват мозъка. Силно се надявам да се намерят творци, които да продължат да творят без залитане в насоката, която се задава. И Туба да намери някакъв такъв проект, с който да ни очарова и заплени отново newsm17

Не можах да подмина тази прекрасна снимка от ТТ на член от ятото Flutter



Надин Hug и аз съм "за"този партньор Но и за Мехмет Г. съм "за"-Цвети Peace
Само да стане Praynig


Злати Hug, Линка Hug хубави колажи на Чаала  за РД от времето на Аси. А сега е една красива млада госпожица




Вичи Hug  с прекрасни мисли сме започнали и днешния ден
От мен - линк за една хубава статия, която може да ви е полезна Peace

https://mostzaknigi.com/2018/05/18/urocite-na-dushata-i-neinata- … zbrani-tsitati-3/

Предлагам ви на вниманието един интересен клип с факти, които надали знаете.(И аз не ги знаех преди да го изгледам Naughty)
Скрит текст:



Направих видими гифчетата, които Цвети Peace беше сложила преди няколко дни на любимките ни Хасрет и Гюлназ Heart Eyes



Хубав и не много мокър ден ви пожелавам



Виж целия пост
# 218
Привет! Hug



Канти Hug,благодаря за статията,клипа и гифчетата от ТТ! bouquet





Пускам ви поредния преведен епизод на ''Личност''


https://www.vbox7.com/play:aa7d20f358

и тук-https://askim-bg.com/Lichnost-ep7-Bgsub_v5872

При нас все още не е дошъл дъжда! Peace

Приятен следобед! Hug
Виж целия пост
# 219
Привет, момичета!  Hug



Надин  Hug благодаря за отговора. bouquet Вероятно е истинска снимка.  Peace
Вичи  Hug благодаря за подкрепата!  bouquet
Злати  Hug - за личност!  bouquet
Канти  Hug - за четивото!  bouquet
Цвети  Hug, за съжаление и мен ми се струва, че Туба няма да участва в дизи... ooooh!
Ако имаше нещо, до сега щяхме да разберем, както я следят журналюгите. ooooh!
Мисля, че промяната на политиката на канал Д, и политическата обстановка в страната не дават голям избор за развитие и създаване на проекти, които биха искали актьорите. Ама ще видим...
Ето интервюто на шефа на канал Д.
Скрит текст:
Генеральный продюсер канала Д - Мурат Сайгы дал интервью для газеты Хюрриет:

🔷 Когда компания Doğan Grubu продала канал Д компании Demirören Grub, многие продюсерские компании начали говорить,что не станут сотрудничать с вашим каналом. Что вы думаете по этому поводу?
- Я, конечно, читал об этом. Оказывается, самые лучшие продюсерские компании высказались, что отныне не будут сотрудничать с каналом Д...
Я считаю, что не имеет значения кто новый директор, важно то, как он работает, какая разница кто будет продавать продукцию канала, тем более продажи сериалов зарубеж тоже на мне. Мои двери всегда открыты для переговоров. На данный момент мы ведём переговоры с двумя продюсерскими компаниями для двух новых сериалов. Из старых сериалов остались только "Переулки".
Летом начнется новый летний сериал.

🔷Что необходимо для канала, чтобы получать прибыль от сериалов, которые он транслирует?
- Для любого канала, если он сделал работу дороже 800 тысяч TL, чтобы вернуть свои деньги, он должен получать рейтинги примерно 10-12%.Это непросто. Если мы начинаем трансляцию какого-либо сериала, то говорим, что он будет существовать примерно с рейтингом 5-6%, а бюджет такого рода сериала не превышает 800 тысяч TL.Такой сериал принесёт нам примерно 1,2 млн TL. Это позволит нам оплатить его трансляцию на канале и обеспечить зарплату его сотрудникам. От производителей я получаю рейтинги и продаю рекламодателям. Так и зарабатываю. Мне нет никакого дела до актеров, я работаю только с продюсерскими компаниями..

🔷Есть актёры, которые получают за одну серию 150 тысяч TL. Означает ли это то, что канал Д не работает с такими дорогими звёздами?
- Будет конечно работать, но в пределах разумного. Таких звёзд на самом деле мало. От силы 8-10 человек. Я конечно же хотел бы работать с такими звёздами, но если нет, то значит нет. Если сам проект хороший и если ты сам хорошо выполняешь свою работу, то любой проект будет успешным. Неважно, проект со звездой или же нет. Я никогда не делал ставку на звёзд. Канал - это не казино!
Я знаю производителей и работаю только с ними. Я получаю рейтинги и продаю их. Управлять актёрами, стараться угодить им или же пытатся удержать - это совсем не моя работа!
Значи максималния хонорар на актьор до сега е бил 150 000 лири, въпреки, че говореха много по-големи суми. И само около 10 актьори са получавали суми от такъв порядък. Поне това вече със сигурност знаем.  Mr. Green




Лека нощ!  Hug



Виж целия пост
# 220
Здравейте Hug

Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.

Днес да си пожелаем успех, повече отколкото ни е спохождал, доброта,
 която да раздаваме и получаваме, усмивки, здраве и късмет!

                                

                                                    


Може и стара снимка да е, newsm78но все пак  да я видим.



Момичета Hugима превод на сериала с Джан  Аман.

                            

"Онзи, който прави добро на другите, прави добро на себе си със самия акт на извършването на доброто, тъй като съзнанието за извършеното добро е най-висша награда за човека." - Сенека

Хубав спокоен ден,дами bouquet
Виж целия пост
# 221
Добро утро! Hug





Линка Hug

Цитат
Момичета Hugима превод на сериала с Джан  Аман.
Вичи Hug,ето го! Wink



https://youtu.be/2KxC3KxrM84
и на ДизиМания-https://vk.com/dizimaniaat?z=video-129812063_456240797%2F2c401d6 … -129812063_123329



ден сряда......




Снощи и при нас поваля!Да видим днес как ще е! Wink

Приятен ден,момичета! bouquet
Виж целия пост
# 222
Добро утро!  Hug

Днес имаме нужда от такива пожелания, с това почти есенно време навън...



А е и сряда...




Канти  Hug благодаря за гифчетата  bouquet, ще си ги съхраня и във ВК  Simple Smile Peace

Цитат



А пък имам подарък за Надин и Злати  Hug и да покажа и аз, че поназнайвам нещо Меси и Туба в едно  Peace



Хубав ден на всички!  Peace
Виж целия пост
# 223
Цитат
А пък имам подарък за Надин и Злати  Hug и да покажа и аз, че поназнайвам нещо Меси и Туба в едно  Peace

Цвети Hug,благодаря ти! Wink Laughing love001 Аз много не го долюбвам като футболист и тези татуировки,но в комплект с Туба е добре! Laughing

Виж целия пост
# 224



Много и отива тази музика на срядата и временцето вън Grinning
С нея ви казвам, привет, привет! Hug Hug



Минах през "La Boom" Grinning Туба не я видях, но печелите една закуска Wink

За разлика от Линка и Цвети, аз не смятам, че някаква разлика в сериалното производство ще има след изборите. Те са комерсиален продукт за света и начин за Ердоган да се представя за демократ. Ама може и да греша, много съм далеч от политиката- предпочитам да ям Mr. Green

И аз се каня да гледам днес "Птичката" и честно си презнавам, че е заради Джан Яман. Даже и с модно поовехтялата  самурайска прическа, ми е готин Peace

Цвети Hug, мерсаж са съчетанието Меси + Туба! Grinning Интересно, предвид връзката с темата. Но ако трябваше да ме видите умряла от съчетание на нашето момиче с футболист, само със Зидан би се получило.  Joy Joy Обичам си го от сто години!!! Heart Eyes Heart Eyes
И поне сто пъти съм гледала рекламата с него и Джансел, да ви я припомня в това футболно време Grinning



Хубав ден желая на всички! Hug Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия