Какъв крем за лице използвате? – тема XI

  • 92 359
  • 744
# 510
Благодаря ви, ще бъда в България, затова питам къде мога да намеря Биотен.
Да споделя и аз за един не скъп серум - перлите за обем на Нивеа:
https://www.nivea.bg/novo-ot-nivea/vanitas-pearls

Наскоро започна да ме притеснява една хоризонтална линия на челото, която не изчезваше с нищо. Имам два скъпи серума на Ланком, които ми вършеха работа досега. Ползвам и Revitalizing Supreme на Estee Lauder. Не се наспивам от много време и явно затова започна да си личи повече.
С този серум на Нивея мога да кажа, че тов, което ме дразнеше, не се вижда вече. Слагам го само върху фините линии под крема, не на цяло лице сега през лятото.

Виж целия пост
# 511
Ще ме изселят от къщи...положително ще ме изселят от къщи! Бях решила да мина през ДМ в Парадайс като за последно, като си казах, че ако не е останал един серум, значи не трябва да си го купувам. А там ме чакаха цели 3 опаковки Grin ами, купих го. Сега ще се мъча да затворя шкафовете, без да се изсипе съдържанието им върху мен.
Виж целия пост
# 512
Купи три еднакви серума наведнъж?
Виж целия пост
# 513
Взех си и този крем

Има те ли впечатления? Аз вече се наклепах де, малко трудно попи или аз съм сложила много не знам, ще видим утре сутрин.

Аз имам нощния вариант на този крем. И при мен попива относително трудно и ми идва малко тежък за горещите летни нощи, та си го запазих за есента. Simple Smile
Иначе, доволна съм от него – ухае приятно и сякаш не запушва порите ми.
Като минус – малко трудно се разнася.
Виж целия пост
# 514
Купи три еднакви серума наведнъж?

Ааа, не, само един Astonished бях изненадана, че в края на прИмоцията, в онзи филиал още имаше бройки, а на Пиротска и Мария Луиза беше изчерпан.
Виж целия пост
# 515
Аз пък почти се зарибих по перлите на Нивеа за обем - точно това ми трябва, а не съм още започнала серума на Биотен. Laughing Тази тема става опасна. Simple Smile
Виж целия пост
# 516


На мен серумът от тази серия на Рефан ми се стори много приятен. Дадоха ми мострички с покупката на йогурт за тяло и цяла седмица го ползвам като нощна грижа. Ако нямах два други отворени, щях да го взема.
Виж целия пост
# 517
Ох, беее Grinning
Мария, по колко слагаш от серума?
Колкото успея да взема с пипетката.Обикновено е малко под половината.Ползвам това количество за лицето,шията и деколтето.Иначе за лице само стигат 4-5 малки капчици.
Виж целия пост
# 518
Разбрах те.
Просто ми стана смешен предишният ти пост. Почти съм сигурна, че телефонът ти е виновен Simple Smile)
Виж целия пост
# 519
Някой да има впечатления от това:

Взех го на половин цена за Т-зоната, да видим дали работи.
Виж целия пост
# 520
Тайга, благодаря за включването.
Този път наистина е телефонът,а не задтелефонното устройство.
Според телефонът слагам пиперка,голям смях.Редактирах го вече.
Виж целия пост
# 521
Благодаря ви, ще бъда в България, затова питам къде мога да намеря Биотен.
Да споделя и аз за един не скъп серум - перлите за обем на Нивеа:
https://www.nivea.bg/novo-ot-nivea/vanitas-pearls

Наскоро започна да ме притеснява една хоризонтална линия на челото, която не изчезваше с нищо. Имам два скъпи серума на Ланком, които ми вършеха работа досега. Ползвам и Revitalizing Supreme на Estee Lauder. Не се наспивам от много време и явно затова започна да си личи повече.
С този серум на Нивея мога да кажа, че тов, което ме дразнеше, не се вижда вече. Слагам го само върху фините линии под крема, не на цяло лице сега през лятото.


много добре разбирам проблема ти, без значение каква козметика използваме за лицето безсънието страшно състарява, имам опит в това - 3 години без сън покрай дребното и освен на челото получих тези покрай устата и очите,
съветът ми е да пробваш освен външно да "лекуваш" и отвътре, знам че е оспорвана хипотезата за тези добавки но мн. хора се кълнат в резултата, имам впредвид хиалурон и колаген като таблетки, също можеш да комбинираш приема им с q10 и витамини за кожа коса и нокти.
Виж целия пост
# 522
https://sopharmacy.bg/promo-eucerin-aqua-porin-active-hidratacia-na-kojata.html Мнения за тези продукти...Търся си нощен крем на Юсерин и нещо измиващо.
Виж целия пост
# 523
https://sopharmacy.bg/promo-eucerin-aqua-porin-active-hidratacia-na-kojata.html Мнения за тези продукти...Търся си нощен крем на Юсерин и нещо измиващо.
Аз ги ползвам от доста време.
Кремът много ми допада. С нормална към смесена кожа съм и не ми е мазен. Попива и хидратира добре.
Околоочният също го използвам от доста време и хидратира, но не мога да дам много компетентно мнение за него, защото не съм използвала други преди това.
Виж целия пост
# 524
Хмм, аз си имам две хоризонтални линии на челото от доста време, но и нон стоп си повдигам веждите. Снощи, като нанесох серум и нощен крем след него, и двата противобръчкови, едната линия почти се заличи, а другата драстично намаля. До тази сутрин, когато ми се наложи да гримирам очите Grinning Серумът беше Olay, а нощния - Bioten Skin Defense.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия