На море в България 2018! - 2

  • 93 540
  • 760
# 600
Здравейте, препоръчайте къщи за гости, стаи, квартири в Китен до 15лв нощувка. Нямам изисквания за звезди, храна, екстри, просто да е приветливо и чисто.
Виж целия пост
# 601
Здравейте
Ние най - после може да започнем търсенето на подходящо местенце за нас.
Търсим си семеен хотел или къща за гости на южното черноморие. Двама възрастни с дете на 2г сме.
Нещата, на които държим са да е студио, за да мога да готвя на детето. Терасата да е просторна, защото миналата година беше много малка. Да е близо до плажа и да има някакви атракции, площадки и подобни за детето.
Най на сърце ни е Созопол. Миналата година бяхме там. Останахме и много доволни от къщата, в която бяхме, просто единственото нещо, което ни отказва да отседнем пак там е малката тераса. Моят мъж много държи на това. Созопол ни е много любим и колкото и да повтаряме, че следващия път ще търсим нещо по-спокойно, мисълта, че ще отидем някъде другаде и няма да знам кое къде се намира ме ужасява. Като свикна на едно място после ми е трудно да експериментирам.
Моля, ако някой може да ни препоръча нещо, ще съм много благодарна. Ще почиваме средата на август.
Приемам предложения за  Созопол...а може и за някой друг курорт.
Комплекс Лазур в Созопол е страхотно местенце и мисля, че ще отговори на изискванията ти. Три години подред ходим там и сме много доволни.
Виж целия пост
# 602
Момичета, как е плажа в южната част на Златни пясъци? подходяща ли е за деца, има ли свободна зона?
Виж целия пост
# 603
Миналата година бяхме в най-южната част на Златни пясъци. Не ми хареса плажа, беше бурно и дълбоко. Не знам за свободната зона, защото хотелът беше с чадъри, но със сигурност трябва да има някаква.
Виж целия пост
# 604
Здравейте
Ние най - после може да започнем търсенето на подходящо местенце за нас.
Търсим си семеен хотел или къща за гости на южното черноморие. Двама възрастни с дете на 2г сме.
Нещата, на които държим са да е студио, за да мога да готвя на детето. Терасата да е просторна, защото миналата година беше много малка. Да е близо до плажа и да има някакви атракции, площадки и подобни за детето.
Най на сърце ни е Созопол. Миналата година бяхме там. Останахме и много доволни от къщата, в която бяхме, просто единственото нещо, което ни отказва да отседнем пак там е малката тераса. Моят мъж много държи на това. Созопол ни е много любим и колкото и да повтаряме, че следващия път ще търсим нещо по-спокойно, мисълта, че ще отидем някъде другаде и няма да знам кое къде се намира ме ужасява. Като свикна на едно място после ми е трудно да експериментирам.
Моля, ако някой може да ни препоръча нещо, ще съм много благодарна. Ще почиваме средата на август.
Приемам предложения за  Созопол...а може и за някой друг курорт.
Комплекс Лазур в Созопол е страхотно местенце и мисля, че ще отговори на изискванията ти. Три години подред ходим там и сме много доволни.
Удобни ли са матраците в комплекс Лазур? На снимката леглата изглеждат от най-евтините.
Виж целия пост
# 605
Момичета, как е плажа в южната част на Златни пясъци? подходяща ли е за деца, има ли свободна зона?
Миналото лято имаше свободна зона - най в края, непосредствено до оградата на комплекс Ривиера. Доста препълнена беше. Не съм се къпала обаче в морето, ние бяхме в х-л Нимфа с включени шезлонги и чадъри. Ако влезете в комплекса през оградата на плажа, при х-л Нимфа е плитко и има малка свободна зона, но също е много претъпкана.
Виж целия пост
# 606
Здравейте, препоръчайте къщи за гости, стаи, квартири в Китен до 15лв нощувка. Нямам изисквания за звезди, храна, екстри, просто да е приветливо и чисто.
В тази теза не съм сигурна, че някой ще може да ви препоръча квартири и къщи за гости в Китен. Тук по-скоро се обсъждат хотели. Опитай в темата за Китен.
Виж целия пост
# 607
Понеже следващата седмица ще е кофти времето, около Свети влас има ли молове, големи магазини или други интересни места на закрито
Виж целия пост
# 608
Здравейте, препоръчайте къщи за гости, стаи, квартири в Китен до 15лв нощувка. Нямам изисквания за звезди, храна, екстри, просто да е приветливо и чисто.
В тази теза не съм сигурна, че някой ще може да ви препоръча квартири и къщи за гости в Китен. Тук по-скоро се обсъждат хотели. Опитай в темата за Китен.


Благодаря! Бихте ли дали линк към темата? Blush
Виж целия пост
# 609
Ние сме в Бургас, вчера имаше нещо като буря, но иначе до обяд си беше идеално за плаж. Днес сутринта облаци и вятър, сега напече и стана жега. Като гледам прогнозите и другата седмица ще е така променливо, явно това лято ще си е така. Само да кажа, че Бургас е много хубав град, северният плаж е чист, чадъри и шезлонги по 3лв и направо си е супер тук!
Препоръчайте място за настаняване в Бургас?
Ами ние сме в един ретро хард соц хотел и мен много ме кефи, все едно съм се върнала 20г. назад във времето....хотел Парк точно срещу северния плаж. Има уникално местоположение, от терасите се вижда морето, а в ляво под терасата са ми пясъчните скулптури. Хотелът е за крайно непретенциозни хора според мен, защото е доста овехтял като цяло, но пък е много спокойно, персоналът е любезен, има даже интернет. Единственото ново са леглата и матраците. Мен лично обстановката и старата баня не ме притесняват, наслаждавам се на гледката, прекарваме си супер и със сигурност ще дойдем пак!
Виж целия пост
# 610
Понеже следващата седмица ще е кофти времето, около Свети влас има ли молове, големи магазини или други интересни места на закрито

не,най-близките места на закрито са в Бургас.Имали сме същия проблем преди години точно във Влас и в дъждовно време....
Виж целия пост
# 611
ralliee Ето http://www.bg-mamma.com/?topic=997710
Виж целия пост
# 612
Момичета, как е плажа в южната част на Златни пясъци? подходяща ли е за деца, има ли свободна зона?

Най-южната част, която граничи с Ривиера не е хубав, но може да влезете в Ривиера /не от парадния вход, а точно от края на плажа на Златните/, там като подминете хотел Нимфа плажът е разкошен, там е свободната зона, после има чадъри към хотелите.
Виж целия пост
# 613
Понеже следващата седмица ще е кофти времето, около Свети влас има ли молове, големи магазини или други интересни места на закрито
Миналата година в такъв ден отидохме в МОЛ в Бургас и цялото черноморие беше там. Не го препоръчвам като вариант.
Виж целия пост
# 614
А някой случайно да е отсядал в комплекс "Оазис бийч ризорт' Камчия? Направих резервация днес и имам 5 дни да я потвърдя. Търсим спокойно място и не държа да е до плажа. В Буукинг има хубави отзиви, но реших да попитам и вас, ако някой има впечатление за комплекса и местоположението. За края на август става дума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия