ДОБРИЧ-ки деца греят кат' слънца!(10)

  • 15 662
  • 268
# 105
Честит рожден ден на Galaxy! Много здраве, щастие и нека бъде най-обичаната мама и жена!
Виж целия пост
# 106
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, GALAXY!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ С ЛЮБИМИТЕ ХОРА!
   bouquet

Виж целия пост
# 107
Parvo sorry za latinicata Peace

Chestit rozgden den na galaxy!!!

Chestito na vsichki, koito propusnah!

Pisha nakratko ot edin klub. Mnogo ste izpisali, ne moga da smogna s cheteneto Wink
Dobre doshla na bopsi!
mimi_kir, shte chakam s netarpenie razkaza ti za svatbata! Nadjavam se vsichko da mine super!!!
Aleksa, mnogo se izmachihte, sazhaljavam  Sad. Radvam se, cher veche ste po- dobre!
Nelisa, sigurno si vidjala i mazh mi na sreshtata na vipuska vi? Toj beshe mnogo dovolen!
EM4O, veselo izkarvane!

Na vsichki bolni zhelaja barzo ozdravjavane! Nikakvi bolesti veche!!!

Inache, nie sme OK. Vremeto ne e mnogo ljatno, no pak pone smenihme obstanovkata Wink
Chao za sega. Utre shte praznuvame (edin den po- rano Wink ) 8-ija rozhden den na Deskata. Chakame gosti ot Dobrich!
Виж целия пост
# 108
честит рожден ден на galaxy!нека и се случват само хубави неща!!!!
Виж целия пост
# 109
Хайде и аз да се разпиша и побутна темата напред... Laughing
Честит Рожден Ден (на патерица) на galaxy!Бъди жива и здрава и много,много щастлива!
На болните - да оздравяват!
На кумуващите - да се накумуват!
На почиващите - да се наплажуват!
Искаме снимки за доказателство (за сватбите и почивките де),щото вече почвам да се съмнявам,че ни мятате... Mr. Green
Мимката,играеш ли ръченица?Или отстъпи това право на Калинка-Малинка?... Hug
Лека,слънчева и спокойна седмица на всички!
Мамо Веси,къде се изгуби?
Виж целия пост
# 110
Добро утро и от мен.Честит рожден ден на Деската на Анушкада е жива и здрава и да радва мама и тати.Честит рожден ден и на GALAXY на патерица(.Приятен ден и успешнасдмица на всички.
Виж целия пост
# 111
добро утро и от нас.
честито на всички рожденици аз пак нямах достъп до компа ама и вие се губите нещо бавно върви темичката последно време.
Да ви се похваля моя мъж ми подари нов телефон послучай една година съвместен живот.
Ем4о благородно ти завиждам за почивката ах как искам и аз.................
Виж целия пост
# 112
Здравейте момичета Laughing
Спорна седмица ! Да са живи и здрави всички рожденници  bouquet
Виж целия пост
# 113
  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ДЕСКА на anuschka!
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!
   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 114
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕСИ на Anuschka !!! Много успехи в училище и весели игри !!! newsm51 smile3510
Виж целия пост
# 115
Честит рожден ден на Деси на Анушка.Много радости,безгрижно детство и успехи!
Виж целия пост
# 116
Честит Рожден ден на Деси!!! Да е здрава и все така лъчезарна!!! Пожелавам й незабравимо детство!!! bdbaloni
Виж целия пост
# 117
Теа, Честит Рожден Ден!!! Здраве, много любов от близките ти хора и късмет!!! baloni  bouquet
Виж целия пост
# 118
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА TEA !!! НЕ САМО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И РАДОСТ, А И МНОГО ЛЮБОВ И КЪСМЕТ !!!     smile3525 bdbaloni
Виж целия пост
# 119
добро утро
при мен форума се е збъркал последните публикаций които ми показва са от вчера сутринта луда работа
нещо май опустя
честит рожден ден на теа много здраве,щастие късмет и любов
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия