ДОБРИЧ-ки деца греят кат' слънца!(10)

  • 15 662
  • 268
# 90
geomar   ами почиствам го когато успея,защото много трудно.Тя въобще не дава нито да и се бърка в  носа нито из устата.Голяма трудност е да и дадем лекарствата.
Днес от сутринта хърка заради тия хрипове.Направо незнам уж антибиотик пием а пък нищо не помага.А тия таблетки Зиртек да се чудиш как да я разрежиш на 1/4 те толкоз малки а пъл за даването незнам как да я дам,тя като се строши става едно нищо.Незнам дали мога цялото парченце да давам?абе луда работа ви казвам вече стана седмица ние още се влачим с сто лекарства и файда никаква.
Виж целия пост
# 91
Здравейте и от мен днес.Алекса незнам защо са т изпсали таблетки Зиртек аз знам ч на малки деца се изписват капки и с дават капки напловина на теглото на детето по лесно е спред мен.А за сополките праскам стеримар и по лесно излизат.Знам също че Зиртекът помага и при грипни състояния не само при алергии.Скорошно оздравяване ви желая.
Виж целия пост
# 92
gabriel2  изписаха ни таблетки ,защото шишето с капките струвало около 20 лв а таблетките ще ги пием само 12 дена тоест 3 таблетки по 1/4 на ден.
Виж целия пост
# 93
Здравейте и от мен днес.Алекса незнам защо са т изпсали таблетки Зиртек аз знам ч на малки деца се изписват капки и с дават капки напловина на теглото на детето по лесно е спред мен.А за сополките праскам стеримар и по лесно излизат.Знам също че Зиртекът помага и при грипни състояния не само при алергии.Скорошно оздравяване ви желая.
Ние пием Зиртек повече от 7-8м.но на капки newsm78Защо не се консултираш и с друг д-рНие сме при Карпузов ,но за кашлицата и сополите ходихме и при д-р Александрова,много съм доволна и от двамата Peace Hug
Виж целия пост
# 94
Капките струват около 16 лв. на марешки.От нашата педиатърка знам и от приятелки чиито деца са при Карпузов че тия капки помагат при настинка при алергии и по добре се понасят ваксините при деца употребявали капките.Освен Зиртек ние пием и противогрипно хомеопатични  ехинацея и силицея и от година насам съм доволна.Капките бяхме ги спрели за около 2 мсеца ама гласът му стана дрезгав без да има нещо на гърлото и гърдичките за щастие.Нашата докторка каза че според нея е на алергична основа.И ги започнахме отново.Алекса и  моето мнение е да се консултираш и с друг лекър да видиш и неговото мнение.УСПЕХ
Виж целия пост
# 95
Ние май утре ще заминаваме на море,стягам багажи,пазаря и тем подобни.
Днес си купихме преносима кошара за бебока,половиния багаж пратих по дядо,защото утре ще се оплаши мъжо. Crazy #Crazy
Така мацки морето ни чака,въоражила съм се с камерата и ще получите дозата снимки на връщане.Чакаи те ни след една седмица  Hug
Виж целия пост
# 96
EM4O , пожелавам ви слънчеви дни  grinning039
Виж целия пост
# 97
Ние пием Зиртек повече от 7-8м.но на капки newsm78Защо не се консултираш и с друг д-рНие сме при Карпузов ,но за кашлицата и сополите ходихме и при д-р Александрова,много съм доволна и от двамата Peace Hug

Не искам да се меся на "лечението" но това си е лекарство! Как така ще се приема толкова време. Sad Ако е алергия, с какво ще се лекува това дете като порасне, ако от сега привиква на Зиртек, или каквото и да е?
Капките струват около 16 лв. на марешки.От нашата педиатърка знам и от приятелки чиито деца са при Карпузов че тия капки помагат при настинка при алергии и по добре се понасят ваксините при деца употребявали капките.Освен Зиртек ние пием и противогрипно хомеопатични  ехинацея и силицея и от година насам съм доволна.Капките бяхме ги спрели за около 2 мсеца ама гласът му стана дрезгав без да има нещо на гърлото и гърдичките за щастие.Нашата докторка каза че според нея е на алергична основа.И ги започнахме отново.Алекса и  моето мнение е да се консултираш и с друг лекър да видиш и неговото мнение.УСПЕХ
Щом так или иначе вземате хомеопатични, защо и за алергията не се ориентирате към хомеопатия? Мама bopsi е писала малко по-напред за това.
Виж целия пост
# 98
Първо да ви черпя по едно кафе, че рядко ми се случва. kaffeetrmker_2
 Сега за Зиртека, много се разтроих, че ми казахте колко струват тези капки, защото не съм ги купувала аз, а съпругът ми, и малкият е пил от тях има няма два пъти, и всеки път ги повръща. Та спрях да му ги давам, сега си стоят в хладилника. Незнаех че имам толкова ценна придобивка в хладилника. Нямам листовка, и незнам колко време могат да стоят отворени, някой ако има да прочете да ми каже, че да знам да ги хвърлям ли или да ги дам на някого.
   Алекса време е да се оправяте вече, то не е честно направо на това време за разходки да сте болни.
  Нашата ясла върви добре, в понеделник ще се опитваме да спим там. Малкия дзер, първия ден ввзе акъла на всички включително и на мен, но вече нещата са супер. Е поревава си малко, и майка му също де да си призная, но......................., такъв е живота.
 Е аз ще сядам да smile3529
Виж целия пост
# 99
Аз не искам да налагам мнение , а само да споделя не големия си опит в отглеждането на 4 год.ми син.И ние сме при Карпузов, но при него ходим само за ваксини и профилактични прегледи.Човека е добър и сигурно е специалист.Мама Мариета е права !От сега като се лекуват децата продължително с тези силни препарати като Зиртек и антибиотици най-различни докато " се излекува " детето , какво ще бъде , когато пораснат?  SadОрганизмът на дечицата става резистентен към тези лекарства и те повече не лекуват , а тровят малчуганите.
Виж целия пост
# 100
mama Blue, имаше такива теми в На пазар и Нашите деца наскоро. Можеш да погледнеш там. Нашият получи за годинката повече дрехи, защото аз му купувам много играчки. Получи книжки и едно люлеещо се конче, но не обича много-много да се люлее на него.  Thinking

и аз се разболях покрай мъничо - температура и други "екстри" Rolling Eyes
личната докторка на мъжа ми/или по-точно вече бившата Mr. Green/ не благоволи да му даде 2 дни болнични /"не било законно" и "правели й проверки от НОИ", "търпяла финансови щети" и прочие глупости, сякаш от НОИ ще дойдат вкъщи да измерят температурата на мъжа ми  Mr. Green/  той си взе отпуск. вчера съм спала 5 часа след като той се върна. за щастие днес и аз и Марти сме по-добре.
ЕМ4О, приятно прекарване на морето. Peace къде ще почивате?
ние смятаме да ходим някъде в края на август, но не знаем къде? Албена е добър вариант за почивка с малко дете /пък е и близо до Добрич/, но цените са #Crazy В "Елица" двойна стая е около 140 лв. на вечер. Sick
Виж целия пост
# 101
Аз чак сега сядам на кафе, ама черпя който иска  Coffee

ЕМ4О, да се напечете хубаво, ще се молим за субаво време   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

ar4ela, ще свикнете и ти и той  thumbsup. Нормално е в началото да е кофти.
Не ги ли изчете тези книги, хайде почивай си малко  yes
Виж целия пост
# 102
Я да се включа за мъничко...
Допрочетох пожеланията ви за ражденцията ми и пак ви благодаря!  bouquet
Аз съм цяла все още след вчерашния ден. Всичко мина супер, макарче имах доста притеснения.
В 19 ч. предния ден си купих пола(защото мойта нещо не се получи... Confused) и колие.
Фризьорката не е много опитна и без малко да закъснеем, така че се гримирах в колата по време на път Crazy и си забравих половината гримове Mr. Green.
Близките на младоженците са много готини, духовити(с такива хора няма как да не намеря обща приказка Wink, нали и аз се пиша от тая мая...)
Ще има и снимки и клипчета в цифров формат, но ще ни ги дадат по- натам, тъй че очаквайте и фотота Mr. Green
С Дима всичко е минало добре(тя си беше в Дч със свекърва ми)
Надявам се в неделя всичко да е перфектно. Ще преспиваме там в един апартамент, всички, барабар с гледачката(свекърва ми).
В момента умувам слово на кума, защото той е по- добър с жичките, отколкото с думите Mr. Green, ама е и претенциозен... все не харесва каквото измисля Rolling Eyes

Да вземете да се оправяте, всички болни!
Много ми е тъжно да чета за болести Sad.

ЕМ4О, пОздрави на морската водичка и й кажи да ни чака и нас!  Party
Виж целия пост
# 103
Здравейте.Ние тъкмо се върнахме от преглед.Бебка е по-добре.Няма хрипове,кашлицата е понамаляла.Ще пием антибиотика докрая,спираме Вентолин-а.Другата сряда пак да ни види.Да се надяваме че всичко ще е ок и скоро няма да настигне пак някоя болест
Виж целия пост
# 104
Разбира се че всеки има право на мнение .Аз просто споделям моето.Продължаваме със Зиртека защото нашата лекърка така ни препоръча а и като нямаме проблеми не виждам защо да го спираме-предпочитам това пред антибиотици.а затова защо не пием хомеопатчни за алергия-защото не знаем точно към какво е алергичен малкия.Аз се доверявам напълно на нашата педиатърка.тя също предписва хомопатични -щом е решила че трябва да е Зиртек доверявам  се.АЛЕКСА радвам се че сте по добре.Ем4о весело изкарване.
Ние пием Зиртек повече от 7-8м.но на капки newsm78Защо не се консултираш и с друг д-рНие сме при Карпузов ,но за кашлицата и сополите ходихме и при д-р Александрова,много съм доволна и от двамата Peace Hug

Не искам да се меся на "лечението" но това си е лекарство! Как така ще се приема толкова време. Sad Ако е алергия, с какво ще се лекува това дете като порасне, ако от сега привиква на Зиртек, или каквото и да е?
Капките струват около 16 лв. на марешки.От нашата педиатърка знам и от приятелки чиито деца са при Карпузов че тия капки помагат при настинка при алергии и по добре се понасят ваксините при деца употребявали капките.Освен Зиртек ние пием и противогрипно хомеопатични  ехинацея и силицея и от година насам съм доволна.Капките бяхме ги спрели за около 2 мсеца ама гласът му стана дрезгав без да има нещо на гърлото и гърдичките за щастие.Нашата докторка каза че според нея е на алергична основа.И ги започнахме отново.Алекса и  моето мнение е да се консултираш и с друг лекър да видиш и неговото мнение.УСПЕХ
Щом так или иначе вземате хомеопатични, защо и за алергията не се ориентирате към хомеопатия? Мама bopsi е писала малко по-напред за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия