Ние вече сме добре.Утре сме на контролен преглед.Надявам се всичко да е ок.




), играхме по 1-2 хора из Варната по улиците.
венчахме младоженците. Той избаца едно словоооо, от което най- много ми хареса, че мъжете трябвало много да слушат жените си. 
Аз пък хвърлях късметчета.
Фотографа снима с цифров и после ще изкарва само избрано.
В ресторанта имаше слово от кума(предната вечер му дойде музата и сам си го написа, научи си го, така че си беше само негово)
).
и им събра погледите и овациите. До 12.00 ч. беше на линия.
) започна след 2.00ч. 
Пилето и 1/2 пита оставихме във Варна.



. Kakvo li me chaka men 





Че сега и с ремонт се захванахме
Валери пак нещо се опитва да се сополиви , а като го оставях сутринта в градината, доста от дечицата кашляха
.
....Навсякъде в страната така практикували, само при нас по стария метод и само при нас имали претенции майките
..а сега де...
и после разбираш ли да обвиним кухнята за което...незнам обаче ако стане авария със стерилизатора и 500 буркана останат нестерилизирани...ние дали ще разберем това...лично аз предпочитам сама да си ги мия в къщи
.... Препоръчани теми