RYANAIR -12

  • 70 912
  • 777
# 615
Здравейте момичета, имам нужда от помощ за резервация. Искам да резервирам билети за група. Обаче искам да купя само един багаж 20кг. Формата ми позволява или за всички, или за никой. Някой има ли представа как се прави?
Виж целия пост
# 616
Може да добавиш багаж после, при чекирането.
Но ще е по-скъп.
Виж целия пост
# 617
или да купиш един с багаж и отделно останалите без багаж
и без това така е по-вероятно да седнете заедно, отколкото ако са на една резервация Grinning
Виж целия пост
# 618
или да купиш един с багаж и отделно останалите без багаж
и без това така е по-вероятно да седнете заедно, отколкото ако са на една резервация Grinning
Точно това смятам да направя!
Виж целия пост
# 619
Здравейте момичета, имам нужда от помощ за резервация. Искам да резервирам билети за група. Обаче искам да купя само един багаж 20кг. Формата ми позволява или за всички, или за никой. Някой има ли представа как се прави?
Колко голяма е групата ? Групов билет или ?
Аз съм успявала многократно без проблем за група от 5 човека (нашето фемили Simple Smile ) да закупя само 1 или 2 чекирани багажа.
Виж целия пост
# 620
Здравейте момичета, имам нужда от помощ за резервация. Искам да резервирам билети за група. Обаче искам да купя само един багаж 20кг. Формата ми позволява или за всички, или за никой. Някой има ли представа как се прави?
Колко голяма е групата ? Групов билет или ?
Аз съм успявала многократно без проблем за група от 5 човека (нашето фемили Simple Smile ) да закупя само 1 или 2 чекирани багажа.
Седем човека. Аз вече взех две резервации, като на едната добавих багажи, на другата само ръчен. Просто се изненадах, че едва ли не е всичко или нищо. Или всички с по 20кг, или никой. И си помислих, че пропускам нещо. Пробвах от мобилното приложение и през браузър, същата работа.
Виж целия пост
# 621
.....
Д_Ива, за къде се подсигури с нови билети? Аз ще летя за Рим и по същия начин нямам вариант за смяна на дати и отлагане, та се чудя да купуваме ли за всеки случай на друга компания или да чакам Confused

За Венеция, с полет на Ал Италия през Рим ....
Виж целия пост
# 622
дали е възможно да се носят в ръчния багаж чинии и чаши? Дуралекс.. ще съм само с ръчен багаж, а ми се искаше да взема няколко чинийки ...
Виж целия пост
# 623
Да за чинии и чаши.
То не зависи от РЕ, а от проверката за сигурност на летището.
За да си спокойна - питай на информация на летището.
Виж целия пост
# 624
дали е възможно да се носят в ръчния багаж чинии и чаши? Дуралекс.. ще съм само с ръчен багаж, а ми се искаше да взема няколко чинийки ...
Пренасяла съм в ръчния най-различни стъкларии (купувам чаши,купички,чинийки и подобни неща вместо сувенири при екскурзиите ни). Никъде не са ми правили дори забележка
Виж целия пост
# 625
Super!
Виж целия пост
# 626
Здравейте, малкият багаж 40/20/25 от 1 .11. 2018 имали определени кг ?
 
Виж целия пост
# 627
Да,до 10 кг.е позволено!
Виж целия пост
# 628
Здравейте, малкият багаж 40/20/25 от 1 .11. 2018 имали определени кг ?
 

Намалят ръчният багаж ли??
Виж целия пост
# 629
Момичета, купих си билет до Мадрид и обратно за средата на ноември. Опитах да се регистрирам, но след като си въведох имената и тн не мога да продължа. Отбелязах безплатната по-късно регистрация, обаче не разбрах колко по-късно.
Извинявам се за тъпия въпрос, но ако може някой да ми подскаже кога какво следва да направя? И още един в същия дух 😄 При положение, че взех приорити, с какъв точно размер трябва да е куфара?
Много Ви благодаря! За първи път ми е. 😊😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия