Майчинството счетоводно-77

  • 58 707
  • 755
# 480
Няма прекъсване в осигуряването  години  назад, сумата е една и съща. В този случай какво да очаква? Примерно я осигуряват на 1200 бруто от няколко години със сигурност, преди това не знам.   
Виж целия пост
# 481
Няма прекъсване в осигуряването  години  назад, сумата е една и съща. В този случай какво да очаква? Примерно я осигуряват на 1200 бруто от няколко години със сигурност, преди това не знам.   
Значи болничния няма да окаже негативно влияние.
Виж целия пост
# 482
Дами, здравейте! Прочетох Майчино счетоводство - 77, но имам въпрос: Терминът ми е  на 12.01.2019г. до ноември 2017г. са ме осигурявали на около 900лв, а от декември на около 520лв. Сега разбирам, че нямам платени осигуровки за ноември 2017г., това проблем ли е за парите за майчинство? Не съм си пуснала болничен сега по време на бремеността, ако това има значение.
Виж целия пост
# 483
Дами, здравейте! Прочетох Майчино счетоводство - 77, но имам въпрос: Терминът ми е  на 12.01.2019г. до ноември 2017г. са ме осигурявали на около 900лв, а от декември на около 520лв. Сега разбирам, че нямам платени осигуровки за ноември 2017г., това проблем ли е за парите за майчинство? Не съм си пуснала болничен сега по време на бремеността, ако това има значение.

Този месец ще влезе в базата с МРЗ, която е действала към онзи момент. Няма проблем, щом имаш поне 12 месеца осиг. стаж изобщо през живота си.
Виж целия пост
# 484
Здравейте!
Родих ден преди термина ми. 45-дневния ми е до една дата, а болничния от болницата започва от ден по-рано. Какво се прави за този ден?
Благодаря!
Виж целия пост
# 485
Здравейте!
Родих ден преди термина ми. 45-дневния ми е до една дата, а болничния от болницата започва от ден по-рано. Какво се прави за този ден?
Благодаря!
Болничния от болницата трябва да е от датата на раждане. Третия болничен, който ще издаде ЛЛ на детето ще изравни бройката в дните, така че от началото на 45 дневния до края на третия дните общо да са 135.
Виж целия пост
# 486
И аз имам въпрос - в болнични съм от средата на четвърти месец заради опастност от аборт. Около 20 октомври трябва да ми издадат 45 дневния преди раждане, но ще има 4-5 дни дупка с предишния 30 дневен болничен. Какво се прави в такъв случай?
Виж целия пост
# 487
И аз имам въпрос - в болнични съм от средата на четвърти месец заради опастност от аборт. Около 20 октомври трябва да ми издадат 45 дневния преди раждане, но ще има 4-5 дни дупка с предишния 30 дневен болничен. Какво се прави в такъв случай?
Платен отпуск може да ползваш.
Виж целия пост
# 488
Той не се ли отпуска с разрешение на работодателя? Не, че ще ми откажат де, но си размишлявам, че не е много сигурно така.
Виж целия пост
# 489
Той не се ли отпуска с разрешение на работодателя? Не, че ще ми откажат де, но си размишлявам, че не е много сигурно така.
Нямаш много варианти, или болничен, или отпуск...платен-неплатен...какъвто ти разрешат.
Виж целия пост
# 490
Здравейте!
Родих ден преди термина ми. 45-дневния ми е до една дата, а болничния от болницата започва от ден по-рано. Какво се прави за този ден?
Благодаря!
Болничния от болницата трябва да е от датата на раждане. Третия болничен, който ще издаде ЛЛ на детето ще изравни бройката в дните, така че от началото на 45 дневния до края на третия дните общо да са 135.
Ала-Бала, може ли вв тази връзка жокер, моя болничен от педиатър до кога ще е? Термин 5.08. Раждане 30.07 и болничния за това е от 30.07 до 09.09 вкл. До коя дата вкл.трябва да е от педиатъра. Тя е в отпуск и болничния ще издава сестрата й, а тя не е много в час та предпочитам да ида подготвена. Извинявай, че за енти път дъвчиш това и ти благодаря Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 491
Леленце, да ти пусне комисията още дни, то не е казано че трябва да са точно 30, ограничението е за максимум 30. Имаш ли достатъчно?
Виж целия пост
# 492
Някой знае ли защо няма превод днес ,като на сайтае обявен 04.09.
Виж целия пост
# 493
Здравейте!
Родих ден преди термина ми. 45-дневния ми е до една дата, а болничния от болницата започва от ден по-рано. Какво се прави за този ден?
Благодаря!
Болничния от болницата трябва да е от датата на раждане. Третия болничен, който ще издаде ЛЛ на детето ще изравни бройката в дните, така че от началото на 45 дневния до края на третия дните общо да са 135.
Ала-Бала, може ли вв тази връзка жокер, моя болничен от педиатър до кога ще е? Термин 5.08. Раждане 30.07 и болничния за това е от 30.07 до 09.09 вкл. До коя дата вкл.трябва да е от педиатъра. Тя е в отпуск и болничния ще издава сестрата й, а тя не е много в час та предпочитам да ида подготвена. Извинявай, че за енти път дъвчиш това и ти благодаря Flowers Bouquet
от 10.09. до 02.11.2018 вкл.
Виж целия пост
# 494
Някой знае ли защо няма превод днес ,като на сайтае обявен 04.09.
На мен преди час някъде ми ги преведоха Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия