Искам да кажа ... (148) през юли 2018

  • 274 100
  • 6 054
# 5 700
Добро утро!
И днес си лежперствам,ама от утре ще поработя ...смятам да е малко,обаче. Whistling
Ей,разчекнахте я Алечка  Crazy.Любопитни булки. Ми,разбира се,че ще има мераклии. Младо хубаво,оправно и имотно девойче...ехе.Весела почивка,Алечко! С адашчето ли си на море?
Есенното време си продължава. Аз ще се фризьоря 2 часа. Таман да ме изправят и да завали, както обикновено  bowuu
Честит да е таткото на Лина. bouquet
Виж целия пост
# 5 701
Джена, вземай болничен, не се чуди Naughty
Виж целия пост
# 5 702
Такова любопитство ми е нездраво на мен и на моменти неприятно чак.
Някой неща запомням, но други просто ми минават покрай ушите, очите (в случая тук).
Да тръгна обаче да "разследвам" кой, с кого, къде, как и т.н. ми е проява на невъзпитание.
Виж целия пост
# 5 703
Такова любопитство ми е нездраво на мен и на моменти неприятно чак.
Сесил, моля те! И твоите крайни изводи са нездрави и неприятни!

Обърнете постовете ми на майтап. Това е целта им. Да има закачка.
Виж целия пост
# 5 704
mariat, то майтап, майтап...ама на гол г..з...
Както и да е, изразявам лично мнение. Прескочи го като не ти харесва.
На мен ми се набива на очи това постоянно питане, разпитване и следене кой, къде, какво, как, с кого.
На когото не му пречи, да си отговаря чинно.
Виж целия пост
# 5 705
Аз пък не виждам нездраво любопитстване и ровене нарочно.
Виж целия пост
# 5 706
Джена, вземай болничен, не се чуди Naughty
Аааа,доскуча ми дОма.Другата седмица малко ще отпускарствам и в края на август-пак.  Peace
Синчо хич не е хепи.Объркала съм кабела за Плейстейшъна и не може да го подкара сега.Чака леля му да му купи и да му го занесе.ЦарчЕ.И там е мръчкаво и не става за плаж. Crossing ArmsЩом не ми се обаждат да ми се жалят от него,значи всичко си е в очакваните допустими ГОРНИ граници. Mr. Green
Пак ще въртя сушилната  Rolling Eyes с изпрани дрехи.
МарИ,ясно,че е на майтап всичко  Hug
Пак ще ходя да си търся тренч с качулка/ гугла(по добруджански  Laughing).
Виж целия пост
# 5 707
Ауууу, Джен, най-омразната ми дума на света - гугла Satisfied
Даже ММ като иска да ме дразни и я повтаря.
И другото, което ме дразни по този край е "да ти обадя" в смисъл "да ти кажа нещо". Направо се изприщвам като го чуя Joy
Виж целия пост
# 5 708
Джена за едни е ясно, за други е нездраво! Хора всякакви.
И за мен думите на Сесил са крайни и нездрави. И не говоря само за последния цитиран от мен пост.
Виж целия пост
# 5 709
Зварте,
 нищо лично не ми напомни филма , просто е една житейска история . Веселяшки е , но не колкото първия. Спомня си за живота на майка си , която вече е починала , и всичко в жовота и се случва както при майка и ( освен 3-те мъже ) .
Joy
Виж целия пост
# 5 710
Руми, да, дааааа! Joy
Има едни изрази, които са много характерни.
Мен също ме изумява "Откъде се научихте за ....", в смисъл "Откъде разбрахте за ..."
Виж целия пост
# 5 711
Гугла не съм срещала често да се използва.

mariat, пропускай ми постовете, не е трудно.
Виж целия пост
# 5 712

И другото, което ме дразни по този край е "да ти обадя" в смисъл "да ти кажа нещо". Направо се изприщвам като го чуя Joy

Това е по-скоро архаизъм , предполагам се използва от по-възрастни хора.
Във Варна живеят и работят много добруджанци, не съм чувала  да използват този израз. По-скоро в литературата съм го срещала.

Не зная защо,  на мен също ми действат зле някои думи и изрази. От Бг мама, но не помня от кои теми, в ранното детство на сина ми научих думата "хрупанки".Направо полудявам като я чуя, но не зная дали е характерна за определен регион или е някакъв нов жаргон. На живо никога не съм чувала някой да я използва, само в разни теми.

Наскоро бях в Елена, макар че много пъти съм била там ми се видя интересно, че на найлоновите средства за опаковане- не зная какъв неутрален термин да избера- казват "чанта".Ние във Варна казваме "торбичка", а мисля, че в София, но не съм сигурна, казват "пликче".Не мога да преценя как е най-правилно, вероятно както ги е нарекъл производителят, но не съм се сетила да чета опаковката

Виж целия пост
# 5 713
Джена за едни е ясно, за други е нездраво! Хора всякакви.
И за мен думите на Сесил са крайни и нездрави. И не говоря само за последния цитиран от мен пост.

Марче, споко, всички с малко повече чувство за хумор разбрахме закачката.

Сесил, и ти можеш да пропускаш чуждите постове, но не го правиш Wink
Виж целия пост
# 5 714
О, Сесил, няма нужда да ми казваш какво да правя. Аз съм над тези неща.
Що да не те коментирам и аз? Ей така, нездраво, мразещо, разпитващо, следящо, кой, къде, какво, как, с кого. Пък ти не ми отговаряй. Пропущай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия