СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

  • 166 421
  • 2 767
# 345
Колкото се вижда, толкоз. Joy Само сега, новата преработена и още по-добра справка.


Скрит текст:
Числата са произволни. Нямат нищо общо с прогнозните. Да не се хване някой.
Виж целия пост
# 346
Joy
Дидева, голяма си!
Вече няма нужда от МОН!
Hug
Виж целия пост
# 347
А нещо за простосмъртните ??

Тоя списък е само за богове и ангели
Виж целия пост
# 348
Лека нощ, сладки принце!
Айтито прошепна
и червеното копче във мрака просветна,
а програмата-прием потъна във мрака.
В черупката топла се сгуши МОН-чака.



Превъртяяяяях, взех и на мъжа си да говоря в рими, обаче него го няма в стаята.
Виж целия пост
# 349
А нещо за простосмъртните ??
Тоя спиък е само за богове и ангели
Работим като медиите миналата година. Преди да пуснат официалната справка, публикуваха само първата й страница. Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Дидева - депутат!
Виж целия пост
# 351
Голям срив за 1 АЕГ, тази година.
Явно слуховете за бело (не нашето), ще излезнат верни. Извинения към онази женица, която помислих за Санака!
Виж целия пост
# 352
А? Thinking
Виж целия пост
# 353
Като бяха малки децата, си мислех как да се впрегне енергията им да копаят безсмислено пясък в нещо полезно.
Е, сега се замислих как да се впрегне това постване в копаене (на ония валути Simple Smile) Joy
Виж целия пост
# 354
 Ужас! За БУЗЕМА важат ли точки от проверка на способностите, че като гледам бала без тях няма да влезем и на трето класиране!  Cry
Виж целия пост
# 355

Е, сега се замислих как да се впрегне това постване в копаене (на ония валути Simple Smile) Joy


Ако измислиш, дай ноу-хау. Joy
Виж целия пост
# 356
Ужас! За БУЗЕМА важат ли точки от проверка на способностите, че като гледам бала без тях няма да влезем и на трето класиране!  Cry

Ако позволят да се събера всички точки от всички кръгове от олимпиадите - различни (видове) все пак, но това е Бузема, предполагам, че им трябват всестранно надарени деца. Мисля, че ще успеем, ако не, ще подам молба да добавят и малко от точките от игрите Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Пустиняци!/както казват в Монтана/

Или Мон-човци, харесах си го от *Камея! Simple Smile bouquet
Sunglasses Благодаря, че си го харесала, имаш  вкус. Kissing Heart  Сещайте се - МОН-човци е препратка към МУНчовци Bowtie
Виж целия пост
# 358
Колкото се вижда, толкоз. Joy Само сега, новата преработена и още по-добра справка.


Скрит текст:
Числата са произволни. Нямат нищо общо с прогнозните. Да не се хване някой.


Aaaaaaaaaaaa е с лошо! Молим тъ ТУЕС да не хе го пишеш, а там кат Волдемор, да му лепнем Безценното и да му свалим бала молим! Онез точки дет таз година си добавила веднага да се добавят с -!!!!
Давам бело, лилвао и бенбено (ако се чудиш тоз цвят какъв е шъ разбереш - само предричай за Безценното едни други неща, не таквиз балове)!

Wink ох истрещяло пиле съм след толкоза чакане, честно!

Лека ви нощ и да им са прицакът компютрите на МОН! На ръка да смятат гадовете щом не пускат овреме!
Виж целия пост
# 359
Ужас! За БУЗЕМА важат ли точки от проверка на способностите, че като гледам бала без тях няма да влезем и на трето класиране!  Cry

Ако позволят да се събера всички точки от всички кръгове от олимпиадите - различни (видове) все пак, но това е Бузема, предполагам, че им трябват всестранно надарени деца. Мисля, че ще успеем, ако не, ще подам молба да добавят и малко от точките от игрите Simple Smile
Срещу пълен комплект Топчовци ще ви запишат веднага. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия