Лидл 117 - Юлска тема

  • 98 482
  • 883
# 345
Моето шише не знам от коя партида е, но си е живо и здраво, че и невмирисано Simple Smile Основно има чай неподсладен в него и по-рядко вода.
Виж целия пост
# 346
И на децата шишетата не са мръднали, втора година ги ползват в градината и вкъщи, на път, хвърлят ги, мятат ги. Не се чупят и не се вмирисват. Но малко след тях си купих подобно уж шише, но по-леко, т.е. явно от по-тънка пластмаса и веднага се счупи.
Виж целия пост
# 347
Имам от предната и от по-предтата партида -  по-новото се спука , старите са здрави , може ли снимка на кауфландските?
Виж целия пост
# 348
Здравейте, и аз бих искала да благодаря на всички споделили мнение и опит с видеорегистраторите. От доста време се каня да си купя такъв и след прочетените отзиви реших да е от Лидл. Но в сайта го няма, а до вчера го имаше. Имате ли представа дали това означава, че е изчерпан? Да ходя ли да търся или да ги пиша спестени тези 95лв? Laughing
Виж целия пост
# 349
тези нямат грешка. Според брошурата в К трябва да са такива
Виж целия пост
# 350
Здравейте, и аз бих искала да благодаря на всички споделили мнение и опит с видеорегистраторите. От доста време се каня да си купя такъв и след прочетените отзиви реших да е от Лидл. Но в сайта го няма, а до вчера го имаше. Имате ли представа дали това означава, че е изчерпан? Да ходя ли да търся или да ги пиша спестени тези 95лв? Laughing
Вчера на обяд имаше една бройка в магазина в Асеновград.Загледах я заради коментарите.Ако няма
Скрит текст:
Има и другаде.
Виж целия пост
# 351
Благодаря за мненията за шишета.Аз исках да купя за детето,но май ще ме откажете щом лесно се чупят.
Виж целия пост
# 352
Как е работното облекло в Лидл?
Виж целия пост
# 353
Купих миди и май нямат черупки Simple Smile Моля, за рецепта как се готвят Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Купих миди и май нямат черупки Simple Smile Моля, за рецепта как се готвят Simple Smile

С ориз.
Виж целия пост
# 355
Със съвсем леко запържен чесън, мидите, бяло вино. Като се поизпари-доматен сос, може и лют червен пипер и сварена паста. Не трябва да се прекалява с пърженето.
Виж целия пост
# 356
Добър вечер!
Някъде в Варна да има Видеорегистратори останали случайно? Да знам къде да проверя. На клиентския телефон не разчитам.
Виж целия пост
# 357
alina_si, Сийка*, благодаря, за идеите за мидите Simple Smile
Виж целия пост
# 358
новата брошура
Виж целия пост
# 359
Купих миди и май нямат черупки Simple Smile Моля, за рецепта как се готвят Simple Smile

Аз мидите ги задушавам с масло, лук, чесън и магданоз. Добавям бяло вино или бира. Може да се хапват директно, а може да ги добавиш в паста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия