Лидл 117 - Юлска тема

  • 98 470
  • 883
# 390
Замразения грах хубав ли е? Харесала съм си един друг в буркани (не е от лилд) и все не смея да посегна към друг.
Виж целия пост
# 391
Повечето пъти е хубав. Последния все дрънкаше в тенджерата...
Виж целия пост
# 392
Замразения грах хубав ли е? Харесала съм си един друг в буркани (не е от лилд) и все не смея да посегна към друг.

Аз го харесвам. До сега не ми се е случвало да не се свари добре.
Виж целия пост
# 393
Здравейте! Някой сеща ли се по кое време пускаха  сешоарите ? Имам смътен спомен, че съм купувала лятно време, но не мога да намеря нищо в гугъл по въпроса.
Виж целия пост
# 394
м да...
цените..и те лека полека Simple Smile
Виж целия пост
# 395
Не сме ходили скоро точно в него и не съм обърнала внимание.  Ще ида да го видя тези дни. Цените, ясно, като навсякъде другаде - зарибят те и после си взимат отстъпките с лихвата.
Виж целия пост
# 396
Имам талон за отстъпка утре10%. Дали цените ще са същите или това е номер? Чудя се, струва ли си да се запасявам?
Виж целия пост
# 397
Миналото лято в Балчик ми направи впечатление, че магазинът е подреден по друг начин. На мен ( като на видна консерва  Embarassed) ми беше трудно да се ориентирам и се шматках като чайка насам-натам.  
Виж целия пост
# 398
Здравейте! Някой сеща ли се по кое време пускаха  сешоарите ? Имам смътен спомен, че съм купувала лятно време, но не мога да намеря нищо в гугъл по въпроса.

Преди месец имаше сешоари и до скоро в Лидл борово ги гледах.
Виж целия пост
# 399
Здравейте! Някой сеща ли се по кое време пускаха  сешоарите ? Имам смътен спомен, че съм купувала лятно време, но не мога да намеря нищо в гугъл по въпроса.
До утре в Кауфланд
Виж целия пост
# 400
Имам талон за отстъпка утре10%. Дали цените ще са същите или това е номер? Чудя се, струва ли си да се запасявам?
Да, цените са си редовните, а отстъпката се прилага и на продукти в намаление.
Виж целия пост
# 401
alina_si ,благодаря! Ще се пробвам на телефона им за останали бройки в Пловдив.
  kelly_m6 , благодаря и на теб! Предпочитам лидълски. Имам от миналата година и съм много доволна.
Виж целия пост
# 402
При нар реновираха магазина миналата година(София, Изток). Доста по-удобен е така, макар че пак си е тесен. Кварталът е малък, няма къде да се направи голям магазин. Лидл е в една сграда със жилища и офиси. Сложили са реда с промоциите от към зеленчуците и все се сбутваме всички. Ама, друг начин няма.
Иначе до тогава нямаше малина за рязане на хляба, от както я сложиха съм влюбена в нея Grinning
Виж целия пост
# 403
Замразения грах хубав ли е? Харесала съм си един друг в буркани (не е от лилд) и все не смея да посегна към друг.
Аз вземам този с часовничето винаги е хубав.
Виж целия пост
# 404
Мога ли да разгледам онлайн какви алкохолни напитки имат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия