🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 4)

  • 105 145
  • 1 355
# 1 155
Хм, един бърз сезон... Колко ли епизода ще има?
Виж целия пост
# 1 156

ТцЪ, не е. Laughing
Виж целия пост
# 1 157
само тая седмица ще е черешката другата седмица започва отчаян живот
Виж целия пост
# 1 158
Толкова мило говори за баща си.
Виж целия пост
# 1 159
Разплаках се...
Виж целия пост
# 1 160
Хубаво момче, приятно ми е да го гледам.
Виж целия пост
# 1 161
Патрашкова участвала ли е до сега в Черешката?
Виж целия пост
# 1 162
Доколкото си спомням вечерята не беше ли на стадиона на Берое, а не в тази къща?
Виж целия пост
# 1 163
Патрашкова участвала ли е до сега в Черешката?
По спомен - Да.

Доколкото си спомням вечерята не беше ли на стадиона на Берое, а не в тази къща?
В предното му участие беше, да.
Виж целия пост
# 1 164
Много приятен домакин. Стана ми симпатичен още с участието си в Капките, не можеше изобщо да пее, но се стараеше и ми хареса.
Виж целия пост
# 1 165
тоя патрашков и от футбол разбира.. но то нормално след като се занимава с плеймейтки
Виж целия пост
# 1 166
Патрашкова, дето е опозиция на всеки и на всичко, такова мазнене на Джеферович, че не се и съмнявам че е лапала тлъста сума  ooooh!
Виж целия пост
# 1 167
Патрашкова, дето е опозиция на всеки и на всичко, такова мазнене на Джеферович, че не се и съмнявам че е лапала тлъста сума  ooooh!
Да бе, нещо много се мазни, а тя е винаги повече от заядлива. Кой да и е плащал обаче?
Виж целия пост
# 1 168
 Рени пак ми се струва някак доста ...простонародна. Хубава жена, но малко семпла иначе.
Виж целия пост
# 1 169
тя има професионална деформация вече и гъзоблизва квото и се поднесе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия