На палатка в България

  • 30 580
  • 314
# 180
До тук с дивото, това е по пренаселено и от в града.
Виж целия пост
# 181
Една новина от преди два дни, но все забравям да я постна:
https://www.24chasa.bg/region/article

Интересно ми е, че са глобени част от къмпингуващите. Според мен става въпрос за тези, които са върху дюни. То си е твърдо забранено още от преди. Иначе новият закон още не е довършен и според изписаното в нета би трябвало да не могат да налагат санкции. Ще рискувам твърдо в събота с Иракли, пък да видим... И се надавям да не е още гъчканица. Чудя се за пет дни дали да мъкнем голямата палатка с предверие или малката, в която може само да се спи.
Виж целия пост
# 182
Къпиново не е ли до Търново,или има и друго?!
Днес се разходихме до еко къмпинг Батак-твърде пренаселено.Не само къмпинга,ами навсякъде около него.Не знам дали защото е неделя или по-принцип е тъй...
https://www.kapinovski.bg/

на този сайт можеш да видиш всичко, много е хубаво
Виж целия пост
# 183
Да де,точно до ВТ.Две години ходихме там и наистина е много хубаво.А най-много ми хареса басейна Simple Smile Щото водата в реката ми бе твърде студена,а единия път бе и мътна,че бе валяло...
Виж целия пост
# 184
Чета коментари за различни къмпинги, но се обърквам тотално..
Не попадам на приличен къмпинг на морето, който да приема палатки. Под приличен визирам с чисти бани и тоалетни, достъп до ток и вода, т.к сме новаци и нямаме екстри като соларен източник..
Моля, за помощ
Виж целия пост
# 185
Последно на морето ходихме м.г.на Обзор на къмпинг Зора и на този между Китен и Лозенец,мисля че Юг се води.И на двете места беше хубаво и имаше това, което търсиш.Обаче на Юг палатката ни,която е над 20 кв.бе свряна между бунгалата и караваните-само там намерихме сенчесто местенце.Също на Каваците сме ходили и много ми хареса,но бе преди 5 години,сега не знам как е .
Виж целия пост
# 186
В зона Кракен на Арапя бяхме преди около 4-5 години- http://www.arapya.com/zona%20kraken.html беше много добре.
Виж целия пост
# 187
Някой знае ли какви са цените за палатка на Каваците за сезон 2020 ?
Виж целия пост
# 188
Здравейте! Питам за препоръка за място за палатка близо до София, но да няма хора. Балкан, река, язовир?
Виж целия пост
# 189
Върнахме се от Иракли. Свободното къмпингуване все още е възможно, но голяма част от гората  е заградена. Има места, където може да се опъне палтака, де...На плажа също има палатки. Като цяло хората са по-малко. Говорихме с един, дето всяка година кибичи на плажа по цяло лято и според него е защото хората са си издухали отпуската.
Ние преди опъвахме палатката малко след магазина в гората, но сега там е заградено. Отбихме на първите палатки вместо в ляво, в дясно и стигнахме до един заграден нов къмпинг. Държи го момчето, дето държи и стария голям къмпинг и магазина там. Не е този софийския богаташ с многото земя и скъпите бунгала до плажа. Та на мястото имаше течаща вода и ток. Тоалетни са направени и заключени, не му разрешили. Не разбрах защо. Иначе беше чисто и почти празно. Много близо до плажа. Хареса ни и пак бих отишла. Цени - четири лева на палатка и четири лева за кола. Simple Smile

Плажът иначе е разкошен! Purple Heart Това си е моето място определено...
Виж целия пост
# 190
а къде се ходи в тоалетна ? Течаща вода значи ли Баня с топла вода ? Защото ако е къмпинг няма как освен ток да няма тоалетна и баня !
Виж целия пост
# 191
Държи го момчето, дето държи и стария голям къмпинг и магазина там.
   Да не е Щерю. Каравани имаше ли.

Някой да е на Крапец в момента. Казаха ни че събота и неделя имало бариери за карави.
Виж целия пост
# 192
Не знам как се казва. Родителите му държат къмпинга от северната част и магазина там. Тези зад скъпарските бунгала. Между другото чух, че техните цени варират между 600 и 1200 за нощувка! Това вярно ли е? Grinning

Течаща вода значи кранове с врътки на няколко места, да речем 5-6-7. Явно се нагрява от слънцето. През деня е много топла, сутрин хладка. Студена не е била. Баня няма, там се къпехме.
Тоалетните са заключени, както казах. Приемаш, че си на свободно къмпингуване. Simple Smile Иначе младежът изхвърля боклука и видях, че се грижи след като някой си тръгне за поогледа и събере, ако има нещо. Чисто е! До сега не сме били на къмпинг и само споделям какво е. На мен ми хареса, защото за първи път имах течаща вода под носа! Grinning
Виж целия пост
# 193
Чета коментари за различни къмпинги, но се обърквам тотално..
Не попадам на приличен къмпинг на морето, който да приема палатки. Под приличен визирам с чисти бани и тоалетни, достъп до ток и вода, т.к сме новаци и нямаме екстри като соларен източник..
Моля, за помощ
Здравейте, преди седмица се върнахме от къмпинг Шкорпиловци. Втора поредна години ходим там. Много е хубаво и  поддържано. Има кухненски бокс с хладилници  и мивки. Вода и ток до всяко къмпинг място. Санитарните помещения се чистят и дезинфекцират редовно, топла вода има постоянно. Плажа е на 5 минути, през улицата. Силно го препоръчвам.
Честно казано, ние в момента се чудим къде да ходим през август, харесваме Южното черноморие и клоня към Атлиман. Някой със скорошни отзиви за там?
Слънчево лято на всички.
Виж целия пост
# 194
Чета коментари за различни къмпинги, но се обърквам тотално..
Не попадам на приличен къмпинг на морето, който да приема палатки. Под приличен визирам с чисти бани и тоалетни, достъп до ток и вода, т.к сме новаци и нямаме екстри като соларен източник..
Моля, за помощ
Здравейте, преди седмица се върнахме от къмпинг Шкорпиловци. Втора поредна години ходим там. Много е хубаво и  поддържано. Има кухненски бокс с хладилници  и мивки. Вода и ток до всяко къмпинг място. Санитарните помещения се чистят и дезинфекцират редовно, топла вода има постоянно. Плажа е на 5 минути, през улицата. Силно го препоръчвам.
Честно казано, ние в момента се чудим къде да ходим през август, харесваме Южното черноморие и клоня към Атлиман. Някой със скорошни отзиви за там?
Слънчево лято на всички.
Благодаря, за споделеното. Точно за Атлиман сме резервирали - от 24 август. Четох добри отзиви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия