До Август време не остана - малките бебоци скоро ще се гушкат с мама!- 2018 Тема 3

  • 44 551
  • 818
# 510
Изи,  благодаря за инфото Simple Smile  Това е в Надежда,  нали?  Това с говоренето на лекарите ми напомни за откъс от диалога   между двамата лекари,  които ми правиха първото секцио: -"Това к'во е?! "... -"Левият яйчник е това,  айде прибирай го вече,  стига си го държал! "" Flushed

Някакси предпочитам да ги бях пропуснала тия разговори Joy И надежденските лекари ли бяха толкова "деликатни" в обсъждането?
Виж целия пост
# 511
Хаха да за Надежда иде реч Simple Smile Ами нещо подобно на вица, да.. по-скоро възклицания и такива неща Simple Smile Но пък анестезиологът много помага и успокоява, каза ти какво става, кога да погледнеш към часовника и така...
Виж целия пост
# 512
Изи,  благодаря за инфото Simple Smile  Това е в Надежда,  нали?  Това с говоренето на лекарите ми напомни за откъс от диалога   между двамата лекари,  които ми правиха първото секцио: -"Това к'во е?! "... -"Левият яйчник е това,  айде прибирай го вече,  стига си го държал! "" Flushed

Някакси предпочитам да ги бях пропуснала тия разговори Joy И надежденските лекари ли бяха толкова "деликатни" в обсъждането?
Аааааа, та то този диалог си е като откъс от черна комедия направо.
Виж целия пост
# 513
Между другото на моето секцио в Надежда така ме надрусаха, че нищо не помня след ваденето на бебето. Никакви диалози, нито усетих времето, а то беше още около 50 мин... Иначе сме говорили с екипа много, защото помня откъслечни фрази, но като цяло нищо, и мисля, че след като са извадили бебето са ми хакнали нещо по-силно да не усещам времето 😀😀
Виж целия пост
# 514
Между другото на моето секцио в Надежда така ме надрусаха, че нищо не помня след ваденето на бебето. Никакви диалози, нито усетих времето, а то беше още около 50 мин... Иначе сме говорили с екипа много, защото помня откъслечни фрази, но като цяло нищо, и мисля, че след като са извадили бебето са ми хакнали нещо по-силно да не усещам времето 😀😀

Късметлийка Joy Май по-добре така Simple Smile)
Виж целия пост
# 515
Момичета, на вас схваща ли ви се кръста, отпред под слабините и хълбока? Днес едно свястно движение не мога да направя - блокира ме изцяло.
Виж целия пост
# 516
Момичета, на вас схваща ли ви се кръста, отпред под слабините и хълбока? Днес едно свястно движение не мога да направя - блокира ме изцяло.
Аз не успях да се ориентирам как кръста отпред под слабините?
Понякога ме е прерязал кръста, но рядко.

P.S оф извинявам се много съм разсеяна разбрах въпроса, само кръста ми е правил от време на време проблем.

Виж целия пост
# 517
Явно някакъв нерв ми притиска като се движи, защото се случва като тръгна да правя крачка напред и просто блокирам, а в хълбока усещаме болка дори.
Виж целия пост
# 518
Честито на всички родили мами,живи и здрави бебчета пожелавам и бързо възстановяване.💐

А на тези,които още чакаме,всичко да е наред и да минава бързо и леко.🙏🤗

Дами аз имам въпросче.Снощи докато си лежах и гледах съдби на кръстопът мисля,че усетих контракции,но не от фалшивите и се чудя дали наистина са били те или съм си внушила.
Бяха 2 през 14 мин. и с продължителност около 1 минута.
Докато през тази една минута чувствах болки като при менструален цикъл и коремчето ми беше втвърдено и леко се задушавах,което може би е от това,че бях си легнала по гръб,но и като смених позицията си настрани,пак беше по същия начин.Та въпроса ми е дали са това истинските контракции,понеже не бяхаа нетърпимо болезнени,поносими бяха,не много силни,но си болеше?
Дали са истинските и да очаквам ли нещо в близките дни?
Понеже освен тях нито ми е паднала тапа,нито са ми изтекли водите.
Благодаря предварително за информацията и лек ден на всички мами!💐💋
Виж целия пост
# 519
Така като ги описваш като контракции си звучат, те нетърпимо болезнените са си на напреднало разкритие вече.
И на мен все по-често започва да ми се втвърдява коремът без болки, просто като се втвърди и усещам напрежение.
Виж целия пост
# 520
Момичета здравейте Simple Smile
Много благодаря за всички поздрави и пожелания. Аз честно казано хич не бях готова за секцио, въпреки че ме бяха подготвили 😂
Вече сме с бебче - подписах документи да си ми го дават (оказа се, че чак на третия ден го давали на мацките с операции). Сега седя зяпам го без да мога да се наситя и чакам да се събуди.
Секциото не е толкова страшно да Simple Smile
Аз даже заспах на леглото, след всичките  контракции дето преживях преди товА и болки. Мен ми сложиха епидуралната в най-силният пик на болките...това беше най-трудно.
И днес раздвижването. Но всички е нормално, преживява се Simple Smile
Но с тази кашлица, дето си имам имам чувството че ще умра. Лекувайте навреме ако има нещо..
Изи - двамата младежи трябва да ги запознаем Simple Smile
Виж целия пост
# 521
Честито бебче, Сесилче!
Би ли споделила на колко см ти сложиха епидурална?
Момичета здравейте Simple Smile
Много благодаря за всички поздрави и пожелания. Аз честно казано хич не бях готова за секцио, въпреки че ме бяха подготвили 😂
Вече сме с бебче - подписах документи да си ми го дават (оказа се, че чак на третия ден го давали на мацките с операции). Сега седя зяпам го без да мога да се наситя и чакам да се събуди.
Секциото не е толкова страшно да Simple Smile
Аз даже заспах на леглото, след всичките  контракции дето преживях преди товА и болки. Мен ми сложиха епидуралната в най-силният пик на болките...това беше най-трудно.
И днес раздвижването. Но всички е нормално, преживява се Simple Smile
Но с тази кашлица, дето си имам имам чувството че ще умра. Лекувайте навреме ако има нещо..
Изи - двамата младежи трябва да ги запознаем Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Момичета, честито на всички омамили се Purple Heart
Нямам много време да пиша, въпрекич, е малкия само спи, ама гледам да свърша други задачки между храненията.

Някоя от вас ще пусне ли тема за Августовски бебета 2018?
Виж целия пост
# 523
Тема не се ли пуска чак когато мине месеца и повечето вече сме родили? Така виждам се прави всеки път.
Честито на родилите  Hug
Виж целия пост
# 524
Кристина, като прочетох поста ти за контракциите реших да споделя: аз съм почти постоянно с контракции, не са болезнени, но някои са силни и продължителни. Често са на 15, на 9 мин и т.н. Единствено следя дали дълго време са регулярни... още не са и мисля, че са подготвителни.
На мен след прегледите за разкритие в понеделник, където ми обесняваха и, че е започнал родов процес, ми се появиха леки петанца по ежедневната превръзка. АГ каза, че е нормално, вероятно ми пада тапата вече. Поне съм щастлива, че като припуснах болницата вкъщи се грижа за себе си и гърлото си, та нещата са по-добре. От време на време подкашлям, та днес даже май падна парченце от въпросната тапа при едно изкашляне. В събота съм пак на запис на тонове.... стига да не родя до тогава. Мамите с повече опит.... струва ли ми се или се очаква съвсем скоро бебка да тръгне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия