Февруарската дружинка,вече на половин годинка!

  • 45 416
  • 753
# 390
В каква последователност започнахте кашите?
Или няма значение Thinking

Все още не съм, но мисля в този ред.
Безглутенови - елда, царевица, просо
Глутенови - овес, ръж, ечемик, пшеница.

Имаше една каша с амарант, но не помня кога я дадох с каката.
Виж целия пост
# 391
Оризова/елда/царевица/просо.
Глутенови още не съм давала.
Виж целия пост
# 392
И аз така ги дадох - елда, ориз, царевица, просо. Другата седмица смятам за първи път да дам овес.
Виж целия пост
# 393
Дадох ориз, цареица и елда.... и обикновена бисквита. Смтам че вкарах глутена. В общи линии ми омръзна да мисля кое, кога и просто давам да опитва по нещо ново всеки ден.
Виж целия пост
# 394
Дадох ориз, цареица и елда.... и обикновена бисквита. Смтам че вкарах глутена. В общи линии ми омръзна да мисля кое, кога и просто давам да опитва по нещо ново всеки ден.
И на мен ми омръзна! Давам месо, въведох в същия ден и манго... мазало!
А каква бисквитка даде и как я даде? И масло кога се дава?
Виж целия пост
# 395
Дадох най простите  на захарен комбинат. Едни такива квадратни и много твърди. Давам му и да си я гризе - чеше венците и се маже. Масло не съм дала, но вдругиден планирам попара и там ще сложа.
Виж целия пост
# 396
За глутена знам, че трябва по-продължително време да се дава, за да се води въведен, защото може да даде реакция и след няколко хранения. С баткото съм давала глутеновите в продължение на две седмици по 2-3 дни овес, ръж, ечемик, пшеница.  Мисля и сега така да процедирам.
Виж целия пост
# 397
Аз на моето момче му давам едни бебешки бисквитки - Cici Bebe, имат 4 вида, също и сухари. Доста са вкусни. Давам му да си ги гризка /колко го прави с венците е друга работа/.
Царевицата как я давате, белите ли я? Аз като му давам грах, го беля, но не знам царевицата как бих могла.
Виж целия пост
# 398
И аз да питам,червена чушка как най-лесно се бели от ципата - първо се вари, предполагам?
Виж целия пост
# 399
Зеленчуците му ги правя на пара и се бели много лесно след това, ама доста пари.
Беля я под течаща вода.
Виж целия пост
# 400
Момичета,  малката някои от нощите заспива трудничко с мрънкана, а други се буди и плаче.Не помага даже кърмене , като я поразнесем на рамо и се усети къде е , се успокоява и спира. Освен зъби какво  може да е ?Вашите бебета , като плачат или им се спи чипат ши си ушенцата?Тя често ги пипа и се чудя да не я тормозят нещо...
Виж целия пост
# 401
Момичета,  малката някои от нощите заспива трудничко с мрънкана, а други се буди и плаче.Не помага даже кърмене , като я поразнесем на рамо и се усети къде е , се успокоява и спира. Освен зъби какво  може да е ?Вашите бебета , като плачат или им се спи чипат ши си ушенцата?Тя често ги пипа и се чудя да не я тормозят нещо...
Когато много му се доспи си дърпа ушите. В началото и аз се притеснявах, но забелязах че е само в тези моменти.
На 02 стана на 7 месеца. 8600 кг, 74 см е.
Не успях с домашните каши Sad Прояде само оризова и то с много дълго убеждаване.
Купих му готова на Милупа и днес ще пробвам нея, че много се забавихме с тези каши и изоставаме от схемата.
ЛЛ твърди, че даже съм закъсняла с Глутена. Трябвало да го въведа до 6-ти месец. Което за мен е абсурдно, при положение, че аз започвах захранването в 6ти месец, но както и да е. Ще си следвам моята си схема.
Виж целия пост
# 402
Как въведохте пилешкото?

hamsti, има такива периоди, в които бебетата са неспокойни вечер. Може и да е зъби, макар че ми омръзна за всяко нещо зъбите да бъдат причината за всичко. Примерно моя син продължава да се буди нощем, да мрънка и плаче, за това го слагам на гърда, да се успокои бързо, а и двамата бързо да заспим 😀 честно да ви кажа ако не е това кърмене нощем, не знам как ще оцелея, сигурно ще съм болна от безсъние, има ли такава лоша болест 😃😂😂😂
Виж целия пост
# 403
Момичета,  малката някои от нощите заспива трудничко с мрънкана, а други се буди и плаче.Не помага даже кърмене , като я поразнесем на рамо и се усети къде е , се успокоява и спира. Освен зъби какво  може да е ?Вашите бебета , като плачат или им се спи чипат ши си ушенцата?Тя често ги пипа и се чудя да не я тормозят нещо...

Аз и по-рано в темата споделих нашата болка със съня-продължава вече 2-3 месеца, непрекъснати пробуждания, без видима причина, педиатърката не ни обърна внимание-"зъби", да ама не-убедена съм, че не е от тях. И това всяка вечер... започнах по "метода на контролираното плачене", ако има ефект ще споделя.
Виж целия пост
# 404
Какъв е този метод, би ли споделила?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия