Общ естествен прираст за 2005 г.: - 5.2%
Прираст при ромите : +15%
Прираст при етническите турци : + 7%
Прираст на етнически българи : сетете се сами
И още, при средно 60-70 хиляди живородени деца годишно, едва 20 000 са българчета!
Е как няма да е така, като нашите пари отиват за тях - те са безработните и социално слабите; и са превърнали в бизнес раждането на деца
е как няма да е така като такава ни е държавната политика - стимулира ги с помощи да раждат... с една дума си ги развъждаме и скоро ще сме малцинство в собствената ни държава ... 
Мдаааа, и Адемов вчера седнал да ми говори, че много майки превръщали майчинството в професия, точно пък турчин да ти го каже, извинете ма мноу
Ама си го подмрънка под носа и като му казах моляяяяяяяяя? каза - нищо, нищо и се изниза като да не казвам какво 
ДониБони, не толкова рутината от подобни разговори мен ме мотивира, колкото беса от изказванията на все повече и повече политици и шефове на незнамкаквоси. За което си права, че една бясна жена нищо на може да я спре, а ако е и майка смятай, имайки предвид, че всяка би убила заради дедето си. А кекто сме се събрали цяла група такива, мисля, че спокойно можем да светим маслото на цялото `социалистическо ` правителство. Да им имам социализма

Момичета, аз съвсем сериозно си мисля, че можем да бъдем огромна опасност за всеки един политик и наистина за цялото правителство. Представете си ако приемат закона, във вида в който Масларката се е изказала уверено тази сутрин и решим да ги съдим за дискриминация и рекет от страна на държавата, а? Майко мила, не знам какво ще става, но ще падат правителства и ще влезем в ЕС на кукуво лято.
А не можем ли да пратим писмата до международни новинарски телевизии като ВВС и СNN например и да ги поканим да отразят следващия ни протест

Хубавото на изказванията на Масларката е, че става ясно какъв ще е писмения отговор в края на месеца, така че спокойно можем да си подготвяме протеста. Нищо не пречи да си пуснем писмата за протестите отсега, за да не ни излязат пак с номера кметовете по другите градове, че било късно, както в Бургас например.

Коала, как ги уведомихте за 1.06.? 
