1 юЛи - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА-ПРОДЪЛЖЕНИЕ

  • 26 226
  • 483
# 60
Искате ли една тъжна статистика за прираста на населението в България?

Общ естествен прираст за 2005 г.:    -  5.2%
Прираст при ромите                       :   +15%
Прираст при етническите турци   :   +  7%
Прираст на етнически българи     :   сетете се сами

И още, при средно 60-70 хиляди живородени деца годишно, едва 20 000 са българчета!



Е как няма да е така, като нашите пари отиват за тях - те са безработните и социално слабите; и са превърнали в бизнес раждането на деца  #Cussing out е как няма да е така като такава ни е държавната политика - стимулира ги с помощи да раждат... с една дума си ги развъждаме и скоро ще сме малцинство в собствената ни държава ...  Close

Мдаааа, и Адемов вчера седнал да ми говори, че много майки превръщали майчинството в професия, точно пък турчин да ти го каже, извинете ма мноу #Cussing out Ама си го подмрънка под носа и като му казах моляяяяяяяяя? каза - нищо, нищо и се изниза като да не казвам какво  Crossing Arms

ДониБони, не толкова рутината от подобни разговори мен ме мотивира, колкото беса от изказванията на все повече и повече политици и шефове на незнамкаквоси. За което си права, че една бясна жена нищо на може да я спре, а ако е и майка смятай, имайки предвид, че всяка би убила заради дедето си. А кекто сме се събрали цяла група такива, мисля, че спокойно можем да светим маслото на цялото `социалистическо ` правителство. Да им имам социализма Sick

Момичета, аз съвсем сериозно си мисля, че можем да бъдем огромна опасност за всеки един политик и наистина за цялото правителство. Представете си ако приемат закона, във вида в който Масларката се е изказала уверено тази сутрин и решим да ги съдим за дискриминация и рекет от страна на държавата, а? Майко мила, не знам какво ще става, но ще падат правителства и ще влезем в ЕС на кукуво лято.

А не можем ли да пратим писмата до международни новинарски телевизии като ВВС и СNN например и да ги поканим да отразят следващия ни протест Mr. Green Мисля, че за майки с колички народа ще си счупи краката или дори да не пратят екип, то със сигурност няма да пропуснат да вземат материал от нашенските телевизии Party

Хубавото на изказванията на Масларката е, че става ясно какъв ще е писмения отговор в края на месеца, така че спокойно можем да си подготвяме протеста. Нищо не пречи да си пуснем писмата за протестите отсега, за да не ни излязат пак с номера кметовете по другите градове, че било късно, както в Бургас например.
Виж целия пост
# 61





Мдаааа, и Адемов вчера седнал да ми говори, че много майки превръщали майчинството в професия, точно пък турчин да ти го каже, извинете ма мноу #Cussing out Ама си го подмрънка под носа и като му казах моляяяяяяяяя? каза - нищо, нищо и се изниза като да не казвам какво  Crossing Arms

ДониБони, не толкова рутината от подобни разговори мен ме мотивира, колкото беса от изказванията на все повече и повече политици и шефове на незнамкаквоси. За което си права, че една бясна жена нищо на може да я спре, а ако е и майка смятай, имайки предвид, че всяка би убила заради дедето си. А кекто сме се събрали цяла група такива, мисля, че спокойно можем да светим маслото на цялото `социалистическо ` правителство. Да им имам социализма Sick

Момичета, аз съвсем сериозно си мисля, че можем да бъдем огромна опасност за всеки един политик и наистина за цялото правителство. Представете си ако приемат закона, във вида в който Масларката се е изказала уверено тази сутрин и решим да ги съдим за дискриминация и рекет от страна на държавата, а? Майко мила, не знам какво ще става, но ще падат правителства и ще влезем в ЕС на кукуво лято.

А не можем ли да пратим писмата до международни новинарски телевизии като ВВС и СNN например и да ги поканим да отразят следващия ни протест Mr. Green Мисля, че за майки с колички народа ще си счупи краката или дори да не пратят екип, то със сигурност няма да пропуснат да вземат материал от нашенските телевизии Party

Хубавото на изказванията на Масларката е, че става ясно какъв ще е писмения отговор в края на месеца, така че спокойно можем да си подготвяме протеста. Нищо не пречи да си пуснем писмата за протестите отсега, за да не ни излязат пак с номера кметовете по другите градове, че било късно, както в Бургас например.



Ей, Мишле   Mr. Green
Виждам голяма амбиция и потенциал в теб, БРАВО, на мен ми действат ободряващо и мотивиращо такива постинги   newsm10 newsm48
Виж целия пост
# 62
Момичета, ние в Пазарджик, ще се опитаме да организираме протест, но никоя от нас не е наясно как точно се организира и как протича подобно мероприятие - като подписка, шествие или.... За това молим за помощ. Писмо до кмета и ние ще изпратим. Имаме и още една идея, тъй като форумките сме малко, да обявим по радиото за протеста и да залепим нещо като обява пред детската кухня, където се събират много майки, които могат да ни подкрепят.

Петя, пратими свой имейл на лични, за да ти пусна еталон на молба за протест.


Ренси, ЛСС - за Пловдив вече имаме готова молба за протест, някой да ми пише на лични имейла си, за да ви го пусна

Сядам да мисля за писмо до кметовете за детски градини и ясли
Виж целия пост
# 63
Имаме и още една идея, тъй като форумките сме малко, да обявим по радиото за протеста и да залепим нещо като обява пред детската кухня, където се събират много майки, които могат да ни подкрепят.

Да доразвия идеята..... освен пред кухнята, детските градини и ясли... може да се разлепят обяви и пред АГ кабинетите ,пък защо не и пред кабинетите на педиатрите и  на личните лекари .....В крайна сметка навсякъде откъдето минават бременни жени ..... тях най-много ги засяга......
Виж целия пост
# 64
Само малко статистика:

Към 2005 г. в Пловдив има 15 детски ясли, както следва: район Южен - 3, район Западен - 2, район Северен - 3, район Източен - 2, район Централен - 4, район Тракия 1 /Тракия е най-големият жилищен квартал, с население почти 100 000 души, една ясла Shocked/

Капацитетът на всичките 15 ясли е около 1 200 деца - това е цифра за целия град!!!

През 2005 г. в Пловдив са родени около 5 000 деца /цитирам по памет/, набор 2005 г. наесен би трябвало да тръгне на ясла.

Изводите са за вас.
Виж целия пост
# 65


Мдаааа, и Адемов вчера седнал да ми говори, че много майки превръщали майчинството в професия, точно пък турчин да ти го каже, извинете ма мноу #Cussing out Ама си го подмрънка под носа и като му казах моляяяяяяяяя? каза - нищо, нищо и се изниза като да не казвам какво  Crossing Arms




Той господина е визирал собствените си братя и сестри роми  Laughing
Виж целия пост
# 66
Момичета, и аз не мога да помогна за медиите в Пловдив Sad Коала, как ги уведомихте за 1.06.?
Виж целия пост
# 67
Само малко статистика:

Към 2005 г. в Пловдив има 15 детски ясли, както следва: район Южен - 3, район Западен - 2, район Северен - 3, район Източен - 2, район Централен - 4, район Тракия 1 /Тракия е най-големият жилищен квартал, с население почти 100 000 души, една ясла Shocked/

Капацитетът на всичките 15 ясли е около 1 200 деца - това е цифра за целия град!!!

През 2005 г. в Пловдив са родени около 5 000 деца /цитирам по памет/, набор 2005 г. наесен би трябвало да тръгне на ясла.

Изводите са за вас.


Коала от къде я извади тази статистика ? Достоверна ли е ?

Виж целия пост
# 68
Момичета, и аз не мога да помогна за медиите в Пловдив Sad Коала, как ги уведомихте за 1.06.?


Инето се зае с тази работа тогава  Grinning
Виж целия пост
# 69
Момичета, и аз не мога да помогна за медиите в Пловдив Sad Коала, как ги уведомихте за 1.06.?

Имаме контактите на страшно много медии в цялата страна, благодарение на Premaman.


П.С. Донибони, Адемов е турчин, не ром. Дайте да се въздържаме от крайни класификации. Защото, като теглим чертата, свестните хора не се определят по етническата си принадлежност.
А това, че Адемов говори и глупости е ясно!
Виж целия пост
# 70
Искате ли една тъжна статистика за прираста на населението в България?

Общ естествен прираст за 2005 г.:    -  5.2%
Прираст при ромите                       :   +15%
Прираст при етническите турци   :   +  7%
Прираст на етнически българи     :   сетете се сами

И още, при средно 60-70 хиляди живородени деца годишно, едва 20 000 са българчета!

Мдаааа, и Адемов вчера седнал да ми говори, че много майки превръщали майчинството в професия, точно пък турчин да ти го каже, извинете ма мноу #Cussing out Ама си го подмрънка под носа и като му казах моляяяяяяяяя? каза - нищо, нищо и се изниза като да не казвам какво  Crossing Arms

Как може да се държо толкова нагло??? И какво ако майчинството се превърне в професия дори - нали поощряват раждаемостта??? Нали етническите българи намаляваме с всяка изминала година??? Леле, бясна съм направо, както винаги се доказва, че политиката е най-мръсното нещо, и за да си политик НДУ е да си голям лицемер...
Момичета, ще направя всичко възможно да дойда на протеста на 1-ви юли, сега прочетох неща, за които дори не се бях замисляла...
Виж целия пост
# 71
Само малко статистика:

Към 2005 г. в Пловдив има 15 детски ясли, както следва: район Южен - 3, район Западен - 2, район Северен - 3, район Източен - 2, район Централен - 4, район Тракия 1 /Тракия е най-големият жилищен квартал, с население почти 100 000 души, една ясла Shocked/

Капацитетът на всичките 15 ясли е около 1 200 деца - това е цифра за целия град!!!

През 2005 г. в Пловдив са родени около 5 000 деца /цитирам по памет/, набор 2005 г. наесен би трябвало да тръгне на ясла.

Изводите са за вас.


Коала от къде я извади тази статистика ? Достоверна ли е ?



Абсолютно!

Момичета, и аз не мога да помогна за медиите в Пловдив Sad Коала, как ги уведомихте за 1.06.?

Имаме контактите на страшно много медии в цялата страна, благодарение на Premaman.



За медиите ще помогна, когато дойде време Laughing
Виж целия пост
# 72
Клео, има твоя тема /онлайн подписката/ в клюто. Промени заглавието на 1 юЛи  Grinning




П.С. Донибони, Адемов е турчин, не ром. Дайте да се въздържаме от крайни класификации. Защото, като теглим чертата, свестните хора не се определят по етническата си принадлежност.
А това, че Адемов говори и глупости е ясно!


Турчин или ром/циганин за мен няма голяма разлика, евала, че е учил и стигнал до такова високо ниво.

п.п Как турчин, бе ? Не може турчин да има пост в Българското НС  Thinking
Виж целия пост
# 73

Турчин или ром/циганин за мен няма голяма разлика, евала, че е учил и стигнал до такова високо ниво.

п.п Как турчин, бе ? Не може турчин да има пост в Българското НС  Thinking

Хахахаха, това доста ме развесели - я се сети каква коалиция управлява сега? Mr. Green
Виж целия пост
# 74

Турчин или ром/циганин за мен няма голяма разлика, евала, че е учил и стигнал до такова високо ниво.

п.п Как турчин, бе ? Не може турчин да има пост в Българското НС  Thinking

Хахахаха, това доста ме развесели - я се сети каква коалиция управлява сега? Mr. Green


Ама този турчин е поданник на България, нали ? Не е поданник на Турция ! Той е с гражданство България ! Има голяма разлика
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия