Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 23

  • 52 847
  • 737
# 585
Още едно типично женско мъжко име - Магдален.
Виж целия пост
# 586
Още едно типично женско мъжко име - Магдален.
Уви! Има и Маргарит, Миглен, Борян, а наскоро, май във вестник беше, видях написано име Виолет.
Виж целия пост
# 587
Аргир е гръцко име и означава сребро.
Една от гръцките ми братовчедки се казва Аргира, за там си е нормално име.

Аз имам ученичка Аргира - в 3-ти клас е.
Виж целия пост
# 588
Аргир е гръцко име и означава сребро.
Една от гръцките ми братовчедки се казва Аргира, за там си е нормално име.

Аз имам ученичка Аргира - в 3-ти клас е.
На мен, лично, ми звучи по-добре от Сребрина/ Сребра и т.н. аналогични български.
Виж целия пост
# 589
Миптория
Виж целия пост
# 590
Енислав -вероятно са ощастливили някой дядо Енчо.
Точно така се раждат тия измишльотини-в стремежа да се угоди на всичките роднини.


Аз бях писала за този Ивен-Енислав още преди години. Дядо му беше шеф на свеки и се казва Иван. Та на него е кръстен поне първата част. За другия дядо нямам идея.
Виж целия пост
# 591
Ниа, Вая,Ваяна,Елиа
Виж целия пост
# 592
Ей, къде изчезнаха Корайма, Джовисна, Анунсион, Корасон и рд така популярни имена ???
Виж целия пост
# 593
Да. На времето Касандра ми се струваше прекалено, но сега звучи направо супер на фона на едно от любимите ми имена в темата - Нежелана и куп други, публикувани тук.
Виж целия пост
# 594
Влизам с Богинка - 60-годишна.
Виж целия пост
# 595
Да. На времето Касандра ми се струваше прекалено, но сега звучи направо супер на фона на едно от любимите ми имена в темата - Нежелана и куп други, публикувани тук.

Как може да си кръстиш детето така, не разбирам Astonished

Аз навремето имах съученичка Венеция. Не звучи зле, но е странно. Спомням си, че в първи клас като й казах "хей, знаеш ли, че има град с твоето име?" и тя ми отговори - "да, а има и кафене "Венеция"" Laughing тогава имаеше такова в нашия град. Сладур! Smiley
Виж целия пост
# 596
Приятелка ми е е Невена, аз се обръщам към нея изключително с Венеция ))).
Виж целия пост
# 597
Пано Козаров, симпатично момче около 30, домоуправител в Бъкстон, София. Току що по новините го дадоха.
Виж целия пост
# 598
Това ми напомня на един приятел - представя се с Пино, но се казва Панайот.
Виж целия пост
# 599
Мъжът ми имаше предложение да кръстим щерката Венеция,защото там я направихме.....Хаха.Не се съгласих.Обаче сега си мисля,че името не е лошо.


Касандра и Джовисна се появиха,когато започнаха да дават по телевизията само латино сериали.Сега ни заливат все с турски и индийски простотии...затова има момченце Сарасвати и момиченца Ферхонде ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия