Фермата 4 - Съединение - тема 3 (24.09. - 30.09.)

  • 39 403
  • 815
# 645
Така и предположих. Мерси!
ами така е писано в темата нееднократно.  Laughing
Виж целия пост
# 646
Аз Дидо го харесвам като човек, но още не съм видяла на какво е способен на дуел и затова ми е рано да го спрягам за финалист.

Роси се доказа и мисля, че е по силна от Милена, а и чисто като човек ми допада повече. Не съм забелязала обаче да ги дават да работят нещо кой знае какво по задачите.

Симо не се знае до къде може да стигне, видя се, че не е много силен. Трябва да отиде поне на още един дуел, та да се докаже. Между финал на който и да е от мъжете и Георги, смятам че публиката ще гласува за Георги и че той ще се справи най-добре и на финалните дуели. Тъй че ако не си секне кръста нещо, няма какво да му мислим кой ще е победителя.

Онова говедо Роман никак не ми се нрави и си мисля, че няма шанс с гласовете на публиката дори и с гласовете на фермерите (ако има такива накрая). Иначе на дуел може и да бие доста от мъжете. Мисля, че си пази силите и не си показва способностите за да ги изненада накрая.

Който и да е фермер смятам, че Хриса ще е ратайка,  дано да е с Роман. Хе-хе.
Виж целия пост
# 647
Георги е доста силен, което му дава големи шансове за финал. Освен ако не направи нещо грандиозно тъпо, има големи шансове и за гласовете на публиката. Симо не е слаб, но срещу Георги в силови битки няма големи шансове. Все пак си мисля, че изхода от пърия дуел, можеше да бъде друг, ако Симо имаше шанса да е втори. Георги имаше голям късмет все пак тогава. На всяка битка беше втори и там където Симо губеше време да се ориентира, Георги получаваше съвети на готово какво да прави. Че е по- тежък и силен и Симо нямаше шанс на тегленето в петата битка е ясно. Дори самият Симеон си го призна. Но за другите битки, просто изкара повече късмет.
Симпатизирам и на двамата, макар че по лични причини фаворит ми е Симеон.
Виж целия пост
# 648
Е Радка е много тъпа, наистина. Grinning То не стига, че записва, не стига, че ѝ беше подробно обяснено, не стига, че запис гледа... ами накрая тя не била виновна, че не знае това и онова. Майка ѝ колкото я хвали във фейсбук и отправя остри реплики, да вземе да се скрие някъде.
Виж целия пост
# 649
А сигурно ли е, че е било обяснено това за пода в краварника? Аз не чух, понеже.
Виж целия пост
# 650
А сигурно ли е, че е било обяснено това за пода в краварника? Аз не чух, понеже.
Ами Ники каза че ие обяснил, но Радка го е разбрала криво.И Цецо и Караньотов я питаха дали е сигурна че  и е казано да е на едно ниво, тя каза че е сигурна, пък после пред Ники каза че не е разбрала.
Абе Радкина работа.
Виж целия пост
# 651
А сигурно ли е, че е било обяснено това за пода в краварника? Аз не чух, понеже.

Сега се върнах да го изгледам. Не.
Виж целия пост
# 652
А сигурно ли е, че е било обяснено това за пода в краварника? Аз не чух, понеже.
Сега се върнах да го изгледам. Не.
Не е било обяснено, или Радка не е разбрала? Аз не помня, честно казано, а и този епизод е възможно да е от пропуснатите ми, и това не помня.
Виж целия пост
# 653
А сигурно ли е, че е било обяснено това за пода в краварника? Аз не чух, понеже.
Сега се върнах да го изгледам. Не.
Не е било обяснено, или Радка не е разбрала? Аз не помня, честно казано, а и този епизод е възможно да е от пропуснатите ми, и това не помня.

Това е третата задача.Всичко, което излъчиха беше, че Ники каза само докъде ще са яслите на кравите,от там нататък, гласа на фермата каза общи приказки,но никъде не дадоха пълното обяснения, за това какво точно трябва да направи.Има го на страницата на Фермата клипчето.
Виж целия пост
# 654
То е ясно че ни дават пълната среща на Ники с фермера, а само 10 минути за да видим какви са задачите. Няма как Ники да даде задачите и подробни инструкции за 10 м.
Самият той и каза после че и е обяснил.Ако не и е бил казал Радка щеше да спори, ама то и тя не знае какво и е и какво не и е казано.
Виж целия пост
# 655
Симеон и на мен ми е по-симпатичен от Георги, ама все пада от него....някак си го виждам като вечния губещ, втора цигулка по този начин. Иначе смятам, че относно гласове на зрителите има шанс да бие Георги, ако стигне финал, аз за Гошо не бих гласувала, не ми е приятен, позьор, на всяка манджа мерудия, нахален и шовинизма не му е чужд. Не вярвам и някой зад граница да гласува за него, а вярвам и навън ще гласуват доста хора, дано има опцията да се направи от чужбински карти, нали държат да изкарат едни пари тия продуценти, ама не мислят явно щом тази опция няколко сезона я няма. Казвам го с идеята, че е рано и има време всеки да се изложи или да покаже нещо положително.....


Виж целия пост
# 656
Все е тая, Радка така или иначе обърка всичко. Да видим довечера какво ще се случи.Иван подсказа де, та почти е ясно.
Виж целия пост
# 657
Все е тая, Радка така или иначе обърка всичко. Да видим довечера какво ще се случи.Иван подсказа де, та почти е ясно.
Ивановата подсказка може да е била и с цел да ни подведе.
Виж целия пост
# 658
Самият той и каза после че и е обяснил.Ако не и е бил казал Радка щеше да спори, ама то и тя не знае какво и е и какво не и е казано.
Да, и аз мисля, че ако не ѝ е обяснил, няма да го каже после.
Виж целия пост
# 659
Все е тая, Радка така или иначе обърка всичко. Да видим довечера какво ще се случи.Иван подсказа де, та почти е ясно.
Ивановата подсказка може да е била и с цел да ни подведе.
Това си мисля и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия