Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 68

  • 64 125
  • 747
# 615
Момичета здравейте ,някоя от вас може ли да ми каже при започване на хормоналните инжекции и съответното процедурата дали могат да ми пуснат болничен (в клиника Щерев съм аз )отделно при забременяване инвитро мога ли да съм цялата бременност в отпуска или са пак 6 месеца за година ?
Виж целия пост
# 616
С колко спада АМХ след стимулация с ин витро
Виж целия пост
# 617
Относно фонда,в случай,че не отговаряш на критериите - след 4 опита самофинансирани (било то инсеминация и/или ин витро)в случай,че няма резултат ще бъдеш особрена по фонда. Но стискам палци да ти се получи от 1вия опит. 🤗
Виж целия пост
# 618
в групата Има ли забременяли жени от 1-я път при ЕЦ ?
Виж целия пост
# 619
С каква стойност на Амх започнахте ин витрото и успешно ли е
Виж целия пост
# 620
За една година АМХ ми падна от 1.39 на 0.53.
За този период правих три стимулирани инсеминации.
Взехме решение с докторката да направим ин витро и въпреки лошия отговор ( 5 яйцеклетки), сега съм бременна в 18 г.с. Нямаше проблем със спермограмата.
С каква стойност на Амх започнахте ин витрото и успешно ли е
Виж целия пост
# 621
С какво изследване се стартира от втори ден на месечния цикъл за ин витрото
Виж целия пост
# 622
Ехограф и евентуално хормони. Мен само на ехограф са ме гледали и на 5 ден съм пускала хормони.
Виж целия пост
# 623
Да нно кой хормони гледат или пускат на втори ден
Виж целия пост
# 624
Да нно кой хормони гледат или пускат на втори ден
При мен също беше само ехограф. Хормоните бяха на 5 ден от стимулацията.
Виж целия пост
# 625
А инжекциите от 3ият ден ли започват
Виж целия пост
# 626
Хормоните са LH, FSH и Е2.
Но изчакай лекаря си да ти каже кога да изследваш.
За инжекциите - отново лекаря ти ще ти каже.
Аз и от 2-ри и от 3-ти ден съм започвала, зависи от препарата, който ти изпишат
Виж целия пост
# 627
При мен същия ден на прегледа назначиха. УСПЕХ
Виж целия пост
# 628
Преглед и хормони(естрадиол,тсх,прогестерон).Инжекциите ми започнаха от четвърти ден,защото на втори и трети ден прогестерона беше висок.
Виж целия пост
# 629
При мен прегледа беше на ехограф на 21 ден от цикъла, защото пих Регулон. Назначи ми инжекциите от 2ри ден с Гонал, на 6ти ден изследванията и пак преглед при него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия