Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 63 549
  • 742
# 510
Уаууу, прекрасни снимки и коментари сте пуснали момичета - много ви благодаря! HugHugHug Голямо удоволствие е да влизам и пиша в тази невероятна тема. HeartHeartHeart Аз ви нося едно уникално видео с моменти между Султан Меликшах и Елчин Хатун - блестящи Буура и Лейла Лидия! Както казва и Нина - те играят така добре с очи, че те оставят без думи. Великолепни са. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts С нетърпение очаквам да видя какво ще стане и как ще се развие връзката между Меликшах и Елчин.  Sparkling HeartHeart EyesKiss Надявам се сценаристите да ни покажат една силна и красива любовна история. Hands PrayHands PrayHands Pray Много съм доволна от това, което виждам до тук. Two HeartsAnimal RacehorseTada







https://www.youtube.com/watch?v=u-Mu0A-UPBA&t&ab_channel=NatyRivero

Лейля Лидия също пусна няколко прекрасни снимки като Елчин - страхотна е ... Two HeartsFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse





И 2 снимки зад кадър  пуснати от хора от екипа ... Kissing HeartKissing HeartKissing Heart





Юле, dariVale - благодаря ви за информацията относно Юсуф Хемедани! HugHugHug Юле - с нетърпение очаквам продължение на коментара ти ... Heart Kissing HeartFlowers Bouquet

Онче благодаря ти за прекрасните снимки зад кадър! Много обичам да гледам такива! Радвам се, че тези дни започнаха да излизат повече ... HugHugHug Щом приятелите на Сенджер зад кадър са се снимали с Турна и Йоргус - може пък да се появят и да я спасят преди онзи да я отвлече. Hands PrayHands PrayHands Pray

Ето и една красота за всички фенове на прекрасната двойка Сенджер и Турна!!! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



Може би ставам банална, но аз  отново ще се възхитя на таланта и актьорското майсторство на Буура, Лейля Лидия, а и на  всички други. Много харесвам Буура и Лейля Лидия, но сега съм твърдо убедена, че и двамата играят сякаш са възпитаници на  английската школа - с очите, а това малко артисти го могат.

Хубав ден, мили момичета. До скоро и бъдете здрави.

Напълно съм съгласна с теб Нина - много добре си го казала. И аз мисля така. Буура и Лейля Лидия играят отлично с очи. Пълнят ми душата ... HeartHeartHeart Същото мога да кажа и за Екин и Севда. HugTwo HeartsAnimal Horse Много се радвам, че имаме щастието да гледаме толкова качествена и хубава продукция с толкова добри и класни актьори - Селджуците са върха ... Hands Clap Hands ClapHands Clap Пиши си на воля - въобще не си банална! Напротив - пишеш всичко толкова точно и хубаво, също като останалите момичета в темата. Благодаря на всички ви ... Purple HeartKissing HeartHands PrayTwo HeartsWear Crown

Виж целия пост
# 511
Момичета, имаме фрагман за 8 епозид! Misc Bomb

От следобед го закачаха феновете, вече имат едни кодове за общуване с продуцента и акаунта на сериала в туитър. Grinning Продуцентът пуска едно туитче с огнове, после акаунтът и народът започва да чака. Smiley

Ето го:



Това, което на първо време разбрах- според мен  Андреас и оня неуспял жених се опитват да направят капан  на Елчин и Тапар.





А другото, дето го видях, малееее Scream- Йоргос  настоятелно притиска Турна! Пътник е! Rage
Не знам дали приятелите на Сенджер ще я намерят и спасят,прекалено лесно ми се вижда, но ще му се стъжни живота на Йоската. Smiling Imp

Виж целия пост
# 512
Уаууу, Какъв фрагман за 8-ми епизод на Селджуците са ни пуснали - ще бъде страхотен епизод! Hands Clap HugAnimal Racehorse Голяма битка ще пада - онези гадняри Андреас и Ебул Касим се съюзиха срещу Меликшах и Елчин. Angry В промото Елчин казва: "Необходимо е да се изпрати частно/ лично писмо до Меликшах, по начин, който само той ще разбере" Hands ClapFlowers Four Leaf CloverHeart Може би Елчин е разбрала някак за това, че Ебул Касим е в комбина с Андреас и иска да предупреди Султана. Thinking Сигурно Меликшах е изпратил Тапар и хората си да ескортират и доведат Елчин в двореца и тогава ще ги нападнат. Rolling Eyes Ебул Касим иска да убие Елчин и да стане водач на Анадола, а Андреас каза, че иска да убие Тапар - така ще нанесе ужасен удар на Меликшах. Disappointed Само, че тези не знаят с кого си имат работа - Елчин няма да им се даде, хубаво ще ги ступа - искам Ебул Касил да хвърчи. Hands PrayHugAnimal Racehorse Тапар също се бие страхотно и ще се справи някак - тези им правят капан, но си мисля че това писмо на Елчин до Меликшах ще доведе и него тук и той идва да им помогне. Ще е супер интересно. Animal HorseTwo HeartsNature Fire От друга страна гадняра Йоргус здраво притиска Турна, но Сенджер вече е добре и тръгва с хората си - вярвам, че той ще спаси Турна и ще даде на Йоргус добър урок. Hands ClapHands ClapHands Clap Велик епизод ни очаква - нямам търпение. Излязоха и снимките от епизод 8 - истинска красота ... Heart EyesRevolving HeartsSparkling Heart





















Виж целия пост
# 513
Привет, девойки Hug
Наистина напрегнат и  много интересен епизод ни очаква!

Няколко мисли набързо, гледайки снимките.
Първо, радвам се на взаимодействието на Елчин и Тапар. Пиша това, защото в първите серии имаше едни съмнения и недоверие в погледа му към нея. Пък и онази алчна змия жена му го настройва... Ох, да си кажа- поръчвам и за Тапар нова любов! Heart Eyes Да не кажете сега че искам да разруша семейство Satisfied Ама като я гледам неговата- първо е алчна и подла нагаждачка, второ- кой знае как са му я натресли.  Това е, искам и  за него смело, добро и любящо момиче! Heart Decoration

Едно предположение относно Меликшах и  Елчин.  Вероятно Елчин познава начин, по който султанът ще разбере тайно послание. Значи те имат някакви тайни кодове помежду си. Добре, но дали тези кодове са от времето на престоя и в двореца? Thinking Мисълта ми ме води в такава посока- а дали те не се познават доста време преди това, даже и преди Теркен да стане жена на Меликшах? Т.е. дали Елчин не е отдавна тайно влюбена в него? И само дългът не и е позволил да разкрие по-рано чувствата си.
Започнах пак да пиша сценария, нали! Joy

Сенджер. Виждаме един променен Сенджер- гневен, много гневен. Вижте снимката му с везира. Ха сега сравнете със сцената, в която везирът го убеждаваше да се откаже от Турна. Вероятно в новата серия Сенджер ще "набие канчето" на везира заради намесата в сърдечните му дела и косвеното отношение поради това към изчезването на Турна. Защото, както се оказва, Турна изобщо не е в безопасност, когато със Сенджер са разделени, напротив.

Турна. Много отчаяно гледа на снимката, в която Йоргос е зад нея. Много е вероятно тай да я е принудил да направи нещо, да я е заплашил по някакъв начин. Ще видим...

Султанът- дали той ще спаси Тапар и Елчин?

И една снимка зад кадър на Екин с екипа.




И една снимка от Али- Тапар.

Виж целия пост
# 514

Тази снимка ми носи неприятно усещане. Сякаш Турна ще взема решения по принуда:thinking:

Онче, писали сме заедно.
Виж целия пост
# 515
Да, Юле, и мен ме тревожи тази снимка. Сякаш Турна гледа към нещо или някого, но е принудена да мълчи. С какво ще и принуди Йоргос- ще видим. Но ще има някаква уловка от негова страна. Дали ще са светините, дали ще я заплаши с нещо, ще видим...
Виж целия пост
# 516
Удържаха си на обещанието- току що пуснаха един откъс. Значи очакваме още един откъс и втори трейлър- така каза продуцентът.Blush
Ето го откъса- Сенджер наистина гневно разговаря с везира. Това, което  се цитира много в социалните мрежи е отговорът на Сенджер на вероятно поредното напомняне на везира... знаем за какво.
"Аз не съм гълъб, когото да пазят, аз съм орел. А олите летят сами."



Много е ядосан Сенджер, не е ясно накъде е тръгнал, а везирът го спира. И  на Сенджер се наложи да му напомни кой е. Nature Boom







Изключителна игра на Екин Коч! Hands Clap Все повече му се възхищавам. Heart Eyes
Виж целия пост
# 517
Изключителна игра на Екин Коч! Hands Clap Все повече му се възхищавам. Heart Eyes

Не само, че играе страхотно, но и изглежда повече от зашеметяващо в образа на Сенджер Heart Eyes
Сякаш не си представям друг актьор, който да пасне по- добре на тази роля. Същото се отнася и за Буура в образа на Меликшах.



Двамата придават изключителна дълбочина на героите си, която ме завладя още от първите кадри Simple Smile Като прибавим грима, костюмите, перфектно изиграната хореография в битките, всичко си идва на мястото и изглежда повече от впечатляващо. Да, понякога и на мен ми идват в повече прерязаните гърла и хвърчащи глави, но като се има предвид, какъв период от историята ни се представя, тези сцени са не само нормални, но и необходими за пълната картина.



Другия герой, който си умирам да гледам е Хаджи Smirk
Цялостното му излъчване, мъдростта му, действията му смиряват и респектират. Когато той се появи знам, че всичко ще е наред Smiley Човек на думите и политиката, но и безмилостен в сраженията. Гръбнакът на империята.
Впрочем, забелязали ли сте, че той единствен се сражава с буздуган Sunglasses Просто ми направи впечатление и го отбелязвам Grinning



Друг любимец Sunglasses
Обичам и този герой. Дано не залитне в грешна посока. Ще бъде голямо разочарование за мен. Тази последна сцена с майка му беше разтърсваща! Една от най- силните в последния епизод. Кръстила съм си я " Копнеж" Cry Дълго мълчаният копнеж в изстрадалото майчино сърце се срещна с дълго мълчаният копнеж към нещо непознато, но до болка липсващо в сърцето на Тапар- майчината ласка и утеха. Прегръдката им- апогей на едно неизбежно и съдбовно сближаване Heart Прегръдка, която носи много специална топлина и незаменим уют, която успокоява, смирява, лекува и запълва празнини.



Гардовете на Ифсахан, както ги наричат в Туитър Smirk
Също любими Heart Много смели и преданни. Братя по съдба и убеждения.
Не знам, дали сте гледали "Троя"..., всъщност сигурна съм, че сте Smirk Тази група много ми напомня на малката, но поразително ефективна войска на Ахил Grinning

Изглежда, че съм фен на всички мъжки образи Heart Eyes Дори и на лошите Stuck Out Tongue
И, не защото дамите не ми харесват, напротив! Турна и Елчин са ми фаворитки, но като че ли техните образи тепърва ще се разгръщат. Имам огромни очаквания, особено към тях двете и Башулу Simple Smile
Дано зараждащото се в сърцето на Елчин ни разкрие повече от нейната чувствителност, защото дотук ни я представят по- скоро сурова и сдържана откъм емоции. Като истински войн, каквато е всъщност. С нетърпение очаквам да видя и другата- по- слабата, по- нежната, по- чувствената и страна Smirk
Иторията им с Меликшах ще ми е много интересна.
За мен бе повече от учудващо, че Меликшах я пусна просто ей така на свобода. Когато спиш в двореца на Султана, храниш се на неговата маса, ловуваш с него, а после го предадеш..., обикновено последствията са тежки...
Но с оглед на това, което започват да чувстват един към друг, като че ли свободата и думите му "прави каквото искаш" се очертават, като най- тежката присъда за нея.




Хората казват, че най- големите разочарования имат очите на някой когото обичаш, а аз бих допълнила и, че разочарованието от себе си не отстъпва по болезненост.
Виж целия пост
# 518
Здравейте!
Наваксвам с гледането и ми прави впечатление Екин Коч!
Чака го страхотна кариера след този филм!
Виж целия пост
# 519
Хайде втори фрагман за 8 епизод, топъл- топъл Blush



Всичко е много динамично, дано излезе на някакъв език превод.

Юле, споделям мнението ти за актьорите и героите им.Hands Clap
И на мен май всички мъже са ми интересни, а Екин и Буура направо са ми фаворити!
От женските бих добавила и образа на Башолу. Допада ми, а и има някаква сила в нея. Актрисата също мисля, че добре  я представя.
Май ще ми се сбъдне желанието за нова любов за Тапар Grinning В една от руските групи  четох, че на актрисата, играеща ролята на жена му, предлагат главна роля в друг проект. Хайде, супер, успех и желая, да отива! Smiley

Новият Сенджер. Misc Bomb

Виж целия пост
# 520
Онче, благодаря за фрага Hug
Има цитат към него, който гласи:
"Има игра в играта, тези въпроси ще вземат много глави!"

Като прибавим и пуснатото преди това:

Време е да се борим с меча срещу засадата на предателя!



Хасан Сабах стъпка по стъпка към системата, която е планирал...



Отмъщението и страстта към властта са единствените чувства, които поддържат Теркен Хатун жива



Ще се въртят схеми на поразия Sweat Smile
Очаквам бащата на Турна да заподозре Сенджер за изчезването на дъщеря си и счупения врат на неговия войн
Виж целия пост
# 521
Юле, тъстът го заподозря още в 7 серия Satisfied Слабост му е Сенджер на него Grinning
Обаче го чух, че произнася името на византийската крепост,  и тук-там от преводи стана ясно, че е разбрал, че е при византийците щерка му. Сигурно е драснал към поселището на Сенджер и като го е видял във вид, в който не може да отвлече и птиче, се е уверил, че не е той. А как е разбрал, че са я отвлекли византийците, ще видим.
Наистина големи интриги ще се въртят, като най-целенасочена и постоянна в тях е Теркен. Smiling Imp

Рокси, появиха се субтитри на испански, ето-

https://twitter.com/BuraGlsoyFanLa1/status/1327732527021256704?s=20
Виж целия пост
# 522
Здравейте! Юле, Онче, ивман - Благодаря ви за прекрасните коментари, както и за хубавите анализи, снимки и клипове ... HugHugHug И второто промо към 8-ми епизод на Селджуците е много интересно - снимките с коментарите под тях също. Kissing HeartTwo HeartsAnimal Racehorse Преведох промото от испански на български от линка, който е дала Ончето и ви го пускам и на на вас. Доста неща стават ясни ... DartYumPurple Heart



Меликшах: Има игра вътре в играта! Тези проблеми ще доведат до много паднали глави. Thinking

Подчинения на Теркен й казва: Ако нашият замисъл/ план бъде разкрит, Султанът няма да ни остави живи. Wink

Теркен Хатун: Отсега нататък няма да се страхуваме, ако не ще бъде страшно Rolling Eyes

Бащата на Турна казва на Меликшах:  За дъщеря ми, ако е необходимо, ще атакувам замъка Куели Hug

Хасан Сабах - Аз съм пионка, винаги сте ме възприемали като пионка, но аз правех всичките си кампании като крал. Triumph

Шефа на батините: Млъкни
Angry

Хаджи казва на Сенджер: Знай границите си! Внимавай как говориш с мен Sunglasses

Сенджер към Хаджи: Аз съм орел! Знаеш, че орлите летят сами. Heart

Теркен Хатун: Ще стигна много далеч, няма повече  Теркен. Ти ме накара да направя това. Angry

Явно гадината Теркен/ Хатидже Шендил се готви да отрови и убие майката на Меликшах, защото тя разследва какви ги върши Теркен. В епизод 7 хвана подчинената й и каза, че ще я разпита и ще я накара да разкрие тайните машинации на Теркен, включително и капана, който е заложила на Елчин. Hands Clap Hands Clap Hands Clap Майката на Меликшах подозира Теркен и знае, че не е добра - тя харесва Елчин. Но Теркен е ужасна - знаех си аз, че ще излезе лоша и подла. То си личеше. Triumph Сега ще иска да убие майката на Султана като я отрови! Ужас просто ... Sob Надявам се някой да й попречи. Hands PrayHands PrayHands Pray  Аз много харесвам майката на Меликшах - страхотна е ... Revolving HeartsHugFlowers Four Leaf Clover А сега продължавам с превода на промото, че се отклоних: Wink

Меликшах: Всеки момент, когато не намираме откраднатите реликви/ светите мощи, ние се стесняваме. Disappointed

Меликшах се обръща към Хасан Сабах насочва сабията си към него и казва: Този човек не може да напусне тази земя
Hands ClapHands ClapHands Clap

Надявам се, че е разкрил този подлец! Hands Pray



Изключителна игра на Екин Коч! Hands Clap Все повече му се възхищавам. Heart Eyes

Наистина напрегнат и  много интересен епизод ни очаква!

Едно предположение относно Меликшах и  Елчин.  Вероятно Елчин познава начин, по който султанът ще разбере тайно послание. Значи те имат някакви тайни кодове помежду си. Добре, но дали тези кодове са от времето на престоя и в двореца? Thinking Мисълта ми ме води в такава посока- а дали те не се познават доста време преди това, даже и преди Теркен да стане жена на Меликшах? Т.е. дали Елчин не е отдавна тайно влюбена в него? И само дългът не и е позволил да разкрие по-рано чувствата си.
Започнах пак да пиша сценария, нали! Joy

Онче - имаш много интересна теория относно отношенията между Меликшах и Елчин! Thinking От думите на Елчин в промото съдя, че двамата наистина знаят някакви тайни кодове, с които да се разбират и да комуникират по между си. HeartHeartHeart Права си, че въпроса тук е - кога точно са ги научили? Stuck Out Tongue Winking Eye Hug Kiss Незнам дали по време на престоя на Елчин в двореца или от по-рано, но ще стане ясно. При всички положения ще е много интересно ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts С нетърпение очаквам развитието на връзката между Елчин и Меликшах - искам да видя как чувствата между тях пламват с пълна сила - както и една много силна и красива любовна история. Hands Pray Hands Pray Hands Pray  Знаете, че Буура и Лейля Лидия са ми любимци и са ми слабост. Heart Heart Heart



Напълно съм съгласна с теб и с Юлето - всички актьори от този страхотен сериал са невероятни! Hands ClapHands ClapHands Clap Но без съмнение за мен номер 1 от мъжете са Буура и Екин - Великолепни! Те сякаш не играят, а са се слели с образите на Султан Меликшах и Ахмед Сенджер - във всеки един момент ми пълнят душата! Purple HeartPurple HeartPurple Heart



Харесвам много и верните другари на Сенджер, както и Тапар и Хаджи! Младия учен също се справя идеално - дори лошите в историята играят ролите си отлично. Hands Clap

А от жените е ясно - моята любимка си е Елчин, след това Турна! HeartHugHorse Racing И двете са страхотни ... Revolving Hearts Харесвам и Башулу, както и майката на Султана. Blush

Турна и Елчин са ми фаворитки, но като че ли техните образи тепърва ще се разгръщат. Имам огромни очаквания, особено към тях двете и Башулу Simple Smile
Дано зараждащото се в сърцето на Елчин ни разкрие повече от нейната чувствителност, защото дотук ни я представят по- скоро сурова и сдържана откъм емоции. Като истински войн, каквато е всъщност. С нетърпение очаквам да видя и другата- по- слабата, по- нежната, по- чувствената и страна Smirk
Иторията им с Меликшах ще ми е много интересна.
За мен бе повече от учудващо, че Меликшах я пусна просто ей така на свобода. Когато спиш в двореца на Султана, храниш се на неговата маса, ловуваш с него, а после го предадеш..., обикновено последствията са тежки...
Но с оглед на това, което започват да чувстват един към друг, като че ли свободата и думите му "прави каквото искаш" се очертават, като най- тежката присъда за нея.



Хората казват, че най- големите разочарования имат очите на някой когото обичаш, а аз бих допълнила и, че разочарованието от себе си не отстъпва по болезненост.

Много добре си го казала Юле! За пореден път невероятен анализ на героите и събитията в сериала. Благорадя ти ... HugHugHug И аз се надявам, че ще ни покажат повече от чувствителността на Елчин. Hands Pray Вярвам, че чувствата и любовта й към Меликшах ще ни покаже и други черти от характера й. HeartHeart EyesHands Pray А сега я виждаме като истински воин, какъвто е - смела, непоклатима, сурова, борбена. Тя се не страхува от нищо и никого. Смело се впуска в битка - невероятна е. И за Лейля Лидия също мога да кажа, че не само играе, а направо се е сляла с образа на Елчин. Блестяща е ... Hands ClapAnimal RacehorseDart

От друга страна Турна - също прекрасна смела и борбена млада жена! Тя е готова на всичко за любимия си Сенджер! HeartHeartHeart Тя също се впуска в битки, когато е необходимо, не спира да лекува и пострадали и болни хора - грижи се за тях. Много ми харесва образа й. Hands ClapFlowers Fallen LeafTwo Hearts Севда се справя отлично. Въобще нашите главни герои са избрани идеално. Възхищавам се на Буура, Екин, Лейля Лидия и Севда. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart Разбира се всички останали актьори също са страхотни - мога само да поздравя продуцента и екипа за невероятния сериал - за актьорите, сюжета, костюмите, музиката и всичко останало. Hands PrayFlowers HibiscusBlue Heart

Намерих и един уникален колаж на Сенджер и Турна! Прекрасна двойка са ... HeartHeart EyesAnimal Horse Надявам се, че скоро Сенджер ще я спаси от Йоргус Hands PrayHands PrayHands Pray

Виж целия пост
# 523
Юле, тъстът го заподозря още в 7 серия Satisfied Слабост му е Сенджер на него Grinning

Онче, благодаря за разяснението. Това явно е един от моментите, в които съм била изгубена в превода Smirk
Мисля, че постъпката на Йоргус спрямо Турна ще създаде търкания между него и Андреас... Просто спекулирам Smirk Нямаха ли план да подмамят бащата на Турна. Сега, ако и той се превърне в техен враг, плановете им пропадат.
Направи ми впечатление, когато празнуваха успеха на Йоргус в Куели, че Андреас го гледаше доста подозрително. Това, че сам е взел решение да скрие реликвите на друго място вместо да ги донесе в двореца, май не се хареса на Андреас. Не му хареса и факта, че дясната му ръка се е влюбил и то в туркиня. Предполагам знае, че това е слабост и може да създаде проблеми.

Рокси, благодаря за превода на фрага Heart

Хасан Сабах ми е от най- големите дразнители сред враговете на Империята и повече от всичко искам да му натрият носа, но си мисля, че още е рано да го разкрият... Кой знае, с каква ценна информация ще замаже положението този път Smirk и отново ще останат само недоказани съмнения у Меликшах и Хаджи.
Изглежда, че Хасан Сабах иска да свали главатарят на батините  и самият той да заеме тази позиция. Действа прикрито на всички нива, дори и сред своите...

Според мен, ако Теркен отрови майката ще се вкара в по- големи проблеми...
Ако инсценират инцидент например ще е по- заблуждаващо, но отрова... Колко хора в двореца имат изгода от смъртта на главната Хатун? Теркен ще е първата сред заподозрените, а доверието на Меликшах в нея и без това е доста разклатено.
Жената на Тапар също знаеше за плановете на майката на Меликшах да разобличи Теркен. Най- малко тя ще е повече от сигурна, кой и е посегнал и едва ли ще мълчи. Теркен ще трябва до отрови и нея Grinning Може би точно така ще излезе от сериала и ще приеме главната роля, която и предлагат Smirk
Шегувам се Grinning
Сигурна съм, че Теркен си е направила добре сметките. Хитруша е тя, но ще е до време Smirk
Виж целия пост
# 524
Здравейте Hug
Юле, да, Хасан Сабах наистина заема шефската позиция и доста време е начело на асасините.  Сенджер ще си има много главоболия с него и като султан.

Аз нося наколко промо снимки. Очаквах днес откъс, но няма.

Великият султан на селджуците Меликшах.Wear Crown



Две снимки на Ахмед Сенджер, бъдещия султан на сулджуците. Nature Zap





Влюбеният маниакален византиец и Турна. FearfulТексът към снимката: "Турна е между живота и смъртта".



Верните войни на султана  и другари на Сенджер.Hands Muscle




И две  снимки зад кадър излязоха, от 1 серия. Blush





Приключвам фотоизложбата Wink и ви казвам лека нощ! Nature First Quarter Moon Nature Sparkles
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия