КГБ = Клуб на Готините Баби - 191.

  • 51 790
  • 734
# 375
И аз здраво стискам палци на Хармонично! Дръж се, момиче!
Утре на мен ще са ми нужни мъничко ваши палци, не е по здравословни причини.
Борянка, гордея се с теб! Истински! Я не се прибеднявай така, недей да скромничиш. Що не съм до теб...
Виж целия пост
# 376
Здравейте, красТавици! Hug
Мислех да не пиша, че се върнах от тръстиката гроги, но ЯНЧЕТО ме провокира.
Е как да те отразя дорогая, като не съм писала след като се е появила тази неотразима фотография. Ето сега си отразена Wink. И аз мисля така късо да се оформя, но като дойде времето за подстрижка, ще решавам тогава. Теб определено те харесвам с къса коса, а я ТОНИ какви коси е развяла. Поздрави я от мен.
ЗДРАВЧЕ, какво правиш из нашия край? Нерде Русе, нерде Брезник. Утре имаш стиснати палчета от мен за каквото ти трябват fingerscrossed. Да ти се получи това, което искаш!
БОРЯНЧИЦЕ, порасна ти работата на теб Wink! Хващай писалката и раздавай автографи. И да знаеш-това не е като да кОпаш. Като идваш в София да донесеш алманаха, да го видим. Ето и ти си отразена подобаващо Simple Smile
Коментирах КРАСИВАТА и ТАЛАНТЛИВАТА, споменах с добро чувство и ЗДРАВУНКА ( изненадА ме със спомените от Брезник.) Другите сте нагушкани Hug. нЕ'ам време за повече.
Хайде на вас лека нощ, а аз да се залавям за позитивната психология. Ей това е моята наука! Фройд съм го отрекла тотално! Mr. Green
Виж целия пост
# 377
Скрит текст:
Здравейте, красТавици! Hug
Мислех да не пиша, че се върнах от тръстиката гроги, но ЯНЧЕТО ме провокира.
Е как да те отразя дорогая, като не съм писала след като се е появила тази неотразима фотография. Ето сега си отразена Wink. И аз мисля така късо да се оформя, но като дойде времето за подстрижка, ще решавам тогава. Теб определено те харесвам с къса коса, а я ТОНИ какви коси е развяла. Поздрави я от мен.
ЗДРАВЧЕ, какво правиш из нашия край? Нерде Русе, нерде Брезник. Утре имаш стиснати палчета от мен за каквото ти трябват fingerscrossed. Да ти се получи това, което искаш!
БОРЯНЧИЦЕ, порасна ти работата на теб Wink! Хващай писалката и раздавай автографи. И да знаеш-това не е като да кОпаш. Като идваш в София да донесеш алманаха, да го видим. Ето и ти си отразена подобаващо Simple Smile
Коментирах КРАСИВАТА и ТАЛАНТЛИВАТА, споменах с добро чувство и ЗДРАВУНКА ( изненадА ме със спомените от Брезник.) Другите сте нагушкани Hug. нЕ'ам време за повече.
Хайде на вас лека нощ, а аз да се залавям за позитивната психология. Ей това е моята наука!
Фройд съм го отрекла тотално! Mr. Green

Що така? Той ми е любимец...
Виж целия пост
# 378

         

 Днес било ден на прегръдката! ПРЕГРЪЩАМ ВИ ВСИЧКИ! И стискам палци на Здравунка!
Виж целия пост
# 379
Яне, видях те чак сега, като ни сръчка Simple Smile Харесваш ми с късата коса. Не бях влизала от два-три дни, щото хайманосвах из Смолянско. Времето беше с нас, топло, слънчево, красива пъстра есенна природа. Не ми се прибираше.
Борянка, а какво става с твоята самостоятелна стихосбирка? Ще помагаме за издаването, ти само се вречи Kissing Heart
Здравче, имаш и от мен стиснати палци. Дано всичко се нареди така, както искаш.
Фло, не мога да си те представя с къса коса. Все те виждам танцуваща и развяваща коси. Но пък нищо не пречи да пробваш. Мен като ме хванат лудите и първо на косата си посягам Smiley
Толкова от мен. И аз ви прегръщам, нали е ден на прегръдката.
Нещо за срещичка да сте си приказвали напоследък?
Виж целия пост
# 380
Скрит текст:
Здравейте, красТавици! Hug
Мислех да не пиша, че се върнах от тръстиката гроги, но ЯНЧЕТО ме провокира.
Е как да те отразя дорогая, като не съм писала след като се е появила тази неотразима фотография. Ето сега си отразена Wink. И аз мисля така късо да се оформя, но като дойде времето за подстрижка, ще решавам тогава. Теб определено те харесвам с къса коса, а я ТОНИ какви коси е развяла. Поздрави я от мен.
ЗДРАВЧЕ, какво правиш из нашия край? Нерде Русе, нерде Брезник. Утре имаш стиснати палчета от мен за каквото ти трябват fingerscrossed. Да ти се получи това, което искаш!
БОРЯНЧИЦЕ, порасна ти работата на теб Wink! Хващай писалката и раздавай автографи. И да знаеш-това не е като да кОпаш. Като идваш в София да донесеш алманаха, да го видим. Ето и ти си отразена подобаващо Simple Smile
Коментирах КРАСИВАТА и ТАЛАНТЛИВАТА, споменах с добро чувство и ЗДРАВУНКА ( изненадА ме със спомените от Брезник.) Другите сте нагушкани Hug. нЕ'ам време за повече.
Хайде на вас лека нощ, а аз да се залавям за позитивната психология. Ей това е моята наука!
Фройд съм го отрекла тотално! Mr. Green

Що така? Той ми е любимец...

Делта Азимут, Здравей и от мен! Модно е напоследък да се отрича Фройд и психоанализата. Ама Нашата Учена Фло трябва да ни изнесе беседа относно най-новите тенденции спрямо психоанализата.
Виж целия пост
# 381
Яне, готина си с късата косичка. А пък Фло ми е мечта да е късо подстригана.
Мамси, как я караш, момиче? Коренни промени в живота ти? Липсваш ми, и аз мечтая за срещичка.
На всички благодаря за добрите мисли. Не ми се събднаха съвсем мечтите, но пък и не стана лошо. Е то не може всичко, нали?
Знаете ли какво? Иск ми се да поговорим за многобройните изтребители с мощни следи в небето на София тези дни. Помните ли, че миналата година като пътувахме за Брезник пак имаше такава небесна навалица? Да свързвате тази октомврийска небесна инвазия с последвалата странна зима???
Виж целия пост
# 382
Не  го иска Фройда Фло,че е мрачен и  дълбае в тъмното.Тя е  по щастливите неща.
Мамси ,искам още неща да сътворя,за да стане  прилично книжно тяло и за къде да бързаме.Пък и  така не  пренесох папката и сега компа  гръмна та затри всичко ,чакам да видя какво е спасено,или да почвам пак да тегля .
Момичета, не се принизявам ,реалист съм,просто с широка ръка разреших да ползват мои неща и  сега съм вързана,трябва да се появя утре , а никак не ставам за там ,зала с озвучаване ,на десетата минута ще съм аут и не преувеличавам. Ще отида по-рано да предявя  искания да мине леко и да ги изтърпя.Гадно да ви информирам ,не е  по Фло щастливо излъчване ,но и самата истина. Нямам полза да прикривам и се преструвам,та за това ми тежи но се налага да отида.Ще се справя някак ,имам силна интуиция.Трябва да схвана какво говорят ,да уредя когато се отнася за мен нещо да ми суфлира някой да се включа ,иначе съм на тъмно ,радиомълчание му викат сега.Това да ми е проблемът ,местната сбирка,то дали ще има 10 души, не се знае.Преди години прави другото читалище среща с мен и  мина  много добре,не знам как на всеки измислих какво да напиша,точното за човека.То така става да ме гледат  умно като ме видят ,от един добър шанс правиш авторитет.Сори за подробностите.Шъ съ упрайм.Няма да занимавам Фло сега ,стига че ми гледа  по-добрата творба ,шедьовъра на живота си съм и поверила.Не че не може да се гледа и сам ,ама край нея  е шеметно добре.
О ,Здравунке ,да не почнеш с кремтрейлси сега ,това бе обяснено нашироко,конспирации не ни трябват.
Виж целия пост
# 383
Борянке, а кое е шедьовърът на живота ти?
Та пак за кемтрейлсите. Аз съм последният дето вярва в магии и джуджета, а световната конспирация е от тази рубрика. Но личните ми наблюдения са смущаващи. Та какви са съкрушиелните обяснения за наблюденията ми? Ще ми е интересно да ги науча.
Виж целия пост
# 384
Здравунке ,не пазя източника ,но за тези бели следи имаше статия  с подробно обяснение,нищо застрашително ,нормално при полет.За съжаление  се носят какви ли не теории  и коспирации.И да е вярно ,не ни е подвластно ,та за мен излишни тревоги са.Ако ми попадне пак статията имам грижата да ти е  пред очите.
Шедьовъра ми е  добре.По-доброто ми произведение е.
Виж целия пост
# 385

         

 Днес си имаме рожденичка. КАГ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЗДРАВЕ, МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ И ПРИЯТЕЛИ ДОБРИ!

     
Виж целия пост
# 386
Честит рожден ден К.А.Г.
Здраве, бодрост и много поводи за усмивки!
Виж целия пост
# 387
Nature SunnyFlowers SunflowerFlowers RoseДобрутро!
Много обич, поздравления и благопожелания за КАГ!
Повече оптимизъм, миличка, и радости от следващите поколения!
Flowers Four Leaf Clover

/Ще ги науча аз и тези скапани емотикони... Hands Facepunch Hands Punch - хихи, тоз емотикон пък го турнали 2х, щото бил много позитивен и градивен, хихих/
Виж целия пост
# 388
Добро утро готини момичета!
Бързам да се разпиша ,докато си пия кафето на Янчето ,но се зачетох в постовете ви и още
малко да се откажа да пиша ,че времето ми изтече Simple Smile
Видях ,че имаме рожденничка.

КАГ, честит рожден ден !
Бъди здрава , много щастлива ,спокойна ,уважавана ,благословена!


Радвам се ,че Здравчето се появи ,Мамси ,Джили и други ,които бяха позачезнали...
Борянка, отивай с гордо вдигната глава и не се притеснявай толкова.
Фло много я харесвам с къса коса ,на черта както беше по-рано. С такава прическа отхвърля доста години зад гърба си Simple Smile
Янче и на теб ти върви къса коса.
Ставам, че мисля да излизам ,но преди това да забъркам един миш-маш, че не обичам като се върна и тепърва да правя обяд.
Прекрасен есенен,слънчев  ден ви желая!
Прегръдки за всички ви!



.

Виж целия пост
# 389
Добро утро и от мен. Вчера нямах време да ви нагледам. Днес - пак същото.
ГРЕТИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛА! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И ХАРМОНИЯ. СПОКОЙНИ БЪДНИ ВРЕМЕНА. И МНОГО УСМИВКИ!


Ще си поговорим за Фройд и защо той не е "моя човек" Други ми завъртяха главата Heart Eyes
Предстои ми правенето на курсова работа, която ще влезе в дипломната ми работа в последствие. Преподавателят сам ми подсказа, да използвам бабите от КГБ. Половината Университет знае за вас-известни сте Simple Smile . Като му дойде времето ще викам HELP!!! smile3547
ХАРМОНИЧНО отново благодари за добрите думи. Може би сега точно я отвеждат на операция. С Бога напред!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Имам тел. на сина й, ще се обадя след обяд.
Време е да поемам. Среща чак довечера. wavey


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия