Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :)

  • 34 894
  • 752
# 420
Здравейте, момичета. Записвам се и аз с термин 27 юни.
Имаме момченце на 5 години, който в прав текст ни каза да не се туткаме повече, а да му направим братче или сестриче Simple Smile

За сега толкова от мен, ще се радвам да се видим и във ФБ групата.
Виж целия пост
# 421
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала, но ви чета когато намеря време, вече сме доста мами, дано да станем и още повече. Ако сте ме забравили да припомня 13.06 ми е термина, от Бяла Варненско съм. Имам въпросче към варненските бъдещи мами, моля препоръчайте ми лекар, (без "майчин дом", там до началото на 6-я месец искат да платя повече от 1000 лв по здравна каса и то, нямам такава възможност. Искам някъде по здравна каса да ми водят бременността, не искам да плащам толкова пари накуп. Разбира се изследвания и т. Н. каквото се налага ще си доплатя. Хубава вечер и леко бременеене на всички 😘[  /i]
Виж целия пост
# 422
Направи ще ми се пръсне сърцето,пак прокървях и след малко отивам на доктор.Cold Sweat
Стискаме палци Heartbeat Всичко ще е наред!


Благодаря на всички ви!Бебока е пораснал вече видяхме и жълт мехур след вагинален ехограф което ме успокоиха ,че не е кухо яйце има зачатаци на ембриона.Лошото е само,че трябва да остана в къщи да лежа само.Изписа ми утрогедстан 3х2 + нош пак.Иска да ми даде болничен а аз съм в изпитателен срок много съм объркана мисля ,че ще махнат от работа зареди това,но искам бебчо да е добре.Ако ме махнат и се самоосигуряващите дали ще ми се полага майчинство някакво?

Това е от мен сега лежа и съм много разстроена 😞
Аз също съм със зацапване от вчера и сега лежа вкъщи. Наложи се днес да кажа на ръководителя на отдела, тъй като от утре съм в болничен. И на мен не ми се искаше да кадвам още, тъй като ме гласяха за повишение, но бебето ми е най-важно. От опит мога да ти кажа, че като се роди бебето, ще ти е все тая за работата, а пък докато се върнеш от майчинство нещата много ще са се променили и ще ти е все тая. Бъди откровена, ако не те разберат и те освободят най-добре се осигурявай сама във фирма на познат.
Иначе с това зацапване и аз много се притесних. Едвам чакам да дойде понеделник и да ходя при моя лекар. Моля се само всичко да е наред с бебо.
Виж целия пост
# 423
По ми минава времето там покрай децата в градината,но е рисково и не разрешават гинеколозите.Иначе и мен ми е отпаднало и от всичко ми се гади Sad поне не повръщам.С първото до 9 тия месец повръщах всеки ден по няколко пъти...кошмар и от повръщането с контракции бях до края.
Виж целия пост
# 424
Добро утро
Нощес ме мъчи разстройство, какво да пия имате ли идея?
Виж целия пост
# 425
Добро утро
Нощес ме мъчи разстройство, какво да пия имате ли идея?

Аз от самото начало ту съм с разстройство, ту със запек....няма оправия, оообаче нищо не пия, гледам да контролирам храненето - като съм с разстройство ям сухо, като съм запек - гледам да има нещо супичка, по - рядка манджичка иии прясно мляко, което разкарва също.
Ако положението стане мнооого напечено може да опиташ с бабините цярове - чай или компот от шипки, чай от дюля също помага, оризова вода - чиста или може в неголямо количество вода да разбиеш брашно, докато стане с гъстотата на боза горе - долу и го пиеш. Тия последните двете хич не са приятни на вкус обаче помагат доста.

Иначе и при мен все същата особено със спането равна нямам...появи ми се течение с един такъв кафеникаво ръждив цвят, което не е много силно и ту е с тоя цвят, ту се връща към бяло....за сега го карам само на промивки и чакам вече в петък да отида на преглед. Според календара, който си водя в един сайт, започвам 9 г.с. ама да видим доктора какво ще каже.
Виж целия пост
# 426
Добро утро
Нощес ме мъчи разстройство, какво да пия имате ли идея?

Аз от самото начало ту съм с разстройство, ту със запек....няма оправия, оообаче нищо не пия, гледам да контролирам храненето - като съм с разстройство ям сухо, като съм запек - гледам да има нещо супичка, по - рядка манджичка иии прясно мляко, което разкарва също.
Ако положението стане мнооого напечено може да опиташ с бабините цярове - чай или компот от шипки, чай от дюля също помага, оризова вода - чиста или може в неголямо количество вода да разбиеш брашно, докато стане с гъстотата на боза горе - долу и го пиеш. Тия последните двете хич не са приятни на вкус обаче помагат доста.

Иначе и при мен все същата особено със спането равна нямам...появи ми се течение с един такъв кафеникаво ръждив цвят, което не е много силно и ту е с тоя цвят, ту се връща към бяло....за сега го карам само на промивки и чакам вече в петък да отида на преглед. Според календара, който си водя в един сайт, започвам 9 г.с. ама да видим доктора какво ще каже.

 Аз също днес започвам 9 г.с. Кога ти е термина?
И съм със зацапване от събота, но веднага отидох на лекар и ми изписаха Утрогестан, Витамин С и но-шпа.
Моят чисто приятелски съвет е да не чакаш до петък, ами още днес да отидеш на лекар, за да може да вземеш мерки преди да е станало нещо по-неприятно.
Виж целия пост
# 427
Добро утро
Нощес ме мъчи разстройство, какво да пия имате ли идея?

Аз от самото начало ту съм с разстройство, ту със запек....няма оправия, оообаче нищо не пия, гледам да контролирам храненето - като съм с разстройство ям сухо, като съм запек - гледам да има нещо супичка, по - рядка манджичка иии прясно мляко, което разкарва също.
Ако положението стане мнооого напечено може да опиташ с бабините цярове - чай или компот от шипки, чай от дюля също помага, оризова вода - чиста или може в неголямо количество вода да разбиеш брашно, докато стане с гъстотата на боза горе - долу и го пиеш. Тия последните двете хич не са приятни на вкус обаче помагат доста.

Иначе и при мен все същата особено със спането равна нямам...появи ми се течение с един такъв кафеникаво ръждив цвят, което не е много силно и ту е с тоя цвят, ту се връща към бяло....за сега го карам само на промивки и чакам вече в петък да отида на преглед. Според календара, който си водя в един сайт, започвам 9 г.с. ама да видим доктора какво ще каже.

 Аз също днес започвам 9 г.с. Кога ти е термина?
И съм със зацапване от събота, но веднага отидох на лекар и ми изписаха Утрогестан, Витамин С и но-шпа.
Моят чисто приятелски съвет е да не чакаш до петък, ами още днес да отидеш на лекар, за да може да вземеш мерки преди да е станало нещо по-неприятно.

На 10.06. по мои сметки, а някои калкулатори ми дават и 12.06.....

О с каката пак имах такова зацапване и тогава нищо не ми изписаха, доктора каза ако е кървене да ме замислиш, ама зацапването не е страшно, пък и нямаш болки, а аз нямах тогава, нямам и сега...
А и като цяло съм голям противник на лекарствата....ако не е крайно необходимо не пия нищо, дори като лепнах вируса мин седмица изпих само 1 нурофен първия ден, когато ми беше крайно зле и после само витамин Ц....с каката направих бъбречна криза в края на третия месец някъде и като знам тогава как се борех срещу лекарствата с лекарите макар че умирах от болки, сега няма да е много по различно....напатила съм се много в миналото от лекарства и гледам всичко да оправя по възможност с бабини методи или с възможно най - леки медикаменти....
Чак в петък може да ме приеме доктора, при който искам да се следя, а не искам да си гърмя направлениет при друг....
Виж целия пост
# 428
Малко глупав въпрос. Аз съм днес 8г.с с термин 10.06, това означава ли, че влизам в 9 седмица, т.е 8 са минали и започвам 9.
Иначе започна да ме боли кръста , но предполагам това е от залежаване. По принцип съм мн активна и сега ми идва малко тежко да лежа, поради лекарско предписание Sad
Виж целия пост
# 429
Малко глупав въпрос. Аз съм днес 8г.с с термин 10.06, това означава ли, че влизам в 9 седмица, т.е 8 са минали и започвам 9.

Ей това е върпос, дето цяла бременост (предната) изкарах, без да успея да си отговоря. В крайна сметка не е чак толкова важно. АГ-тата си смятат каквото ги интересува спрамо ПРМ, а аз поне седмиците ги гледах, колкото да чета по разни сайтове коя седмица какво се очаква. А там ако погледнеш на 5 места, 5 различни разбирания на въпроса може да откриеш. Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Малко глупав въпрос. Аз съм днес 8г.с с термин 10.06, това означава ли, че влизам в 9 седмица, т.е 8 са минали и започвам ...
Аз мисля, че си в 8ма. Моят термин е на 04.06.18 г и докторът ми каза, че днес влизам в 9.
Свалих си едно плиложение Pregnancy +. Изчислява ти точно седмиците и ти праща известия.
Виж целия пост
# 431
Здравейте и от мен. С термин 07,06,19 г. съм, второ детенце ще ми е. Постоянно съм с гадене, не мога да спя спокойно през ноща, за сметка на това на работа съм толкова разсеяна и уморена.
И така ми се иска да изляза в болничен, но не знам как да кажа на работодателите си, те толкова много разчитат и са вложили в мен. Но за сметка на това работя в болница и съм постоянно сред болни, което много ме притеснява. Иска ми се да си седя у дома, да спра(временно) каката от градина, за да не ми мъкне болести постоянно. Незнам как да действам. Да работя до 45 дни преди термин ли, да изляза в болничен ...... пред дилема съм.
 Успешна бременост на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 432
Има ли някоя мама с термин 24.06 ? Чувствам се странно само аз да съм в 6гес.сед а всички други в 8,9 😁
Виж целия пост
# 433
Има ли някоя мама с термин 24.06 ? Чувствам се странно само аз да съм в 6гес.сед а всички други в 8,9 😁
Моя термин живот и здраве е на 27ми, поне според приложенията. Аз сега също май съм в 6та, поне ми изчислява 5г.с. + 4 дни. Това май е 6та нали? В сряда съм на лекар, иска ми се да видя и сърчице, но тогава май ще е още рано...
Виж целия пост
# 434
Има ли някоя мама с термин 24.06 ? Чувствам се странно само аз да съм в 6гес.сед а всички други в 8,9 😁
И аз съм така Simple Smile в петък бях на 1-ви преглед и АГ ми каза към средата на 5 гес. сед. Все пак форума е за ЮНСКИ бебчета , така че е нормална разликата от3-4 сед Laughing  Лека и безпроблемна бременност Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия