Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 31

  • 70 354
  • 757
# 285
От подаване на документите до получаване на заведта е 3 месеца и половина някъде. Но не знам дали януари ще раздават заповеди.  Успех!
Виж целия пост
# 286
Здравейте, а самата процедура колко време отнема? Като взема заповедта и започна стимулацията много ме е страх, не знам всъщност как протича, чета разни неща, но можеби ако някой е преминал вече и може да разкаже от опит.Насочила съм се към клиника Щерев- доцент Андреева.
Виж целия пост
# 287
Здравейте, а самата процедура колко време отнема? Като взема заповедта и започна стимулацията много ме е страх, не знам всъщност как протича, чета разни неща, но можеби ако някой е преминал вече и може да разкаже от опит.Насочила съм се към клиника Щерев- доцент Андреева.

Това е индивидуално и зависи и от протокола. И аз не знам - и моята процедура в момента е в ход. Питай в темата за инвитро/ИКСИ или в тази за Щерев. Но не се притеснявай, просто слушай доктора. Успех!
Виж целия пост
# 288
Здравейте, а самата процедура колко време отнема? Като взема заповедта и започна стимулацията много ме е страх, не знам всъщност как протича, чета разни неща, но можеби ако някой е преминал вече и може да разкаже от опит.Насочила съм се към клиника Щерев- доцент Андреева.
Прочети тази тема и предходните:
http://m.bg-mamma.com/?topic=1064693
Ще се ориентираш. Ако имаш след това конкретни въпроси, ги задай там.
Виж целия пост
# 289
От датата на получаване на заповедта имате една година да действате.Успех!
   От пункцията ли се счита опита за започнат?
Рокси, започнала ли си стимулация?
Опитът стартира с началото на стимулацията.
Когато аз започнах по дълъг протокол, в деня на блокиращата инжекция в болницата подписах някакво уведомление до фонда, че започвам стимулация и казаха така ще уведомим фонда, че опитът е започнал. Успех!
. Не, не съм, започнала стимулацията, трябваше да ходя утре, но мъжа ми е възпрепятстван този месец Sad. Само ми взеха кръв за някакви изследвания само на мен.
Виж целия пост
# 290
Здравейте номер 43382 от 08.10 е със статус одобрена ,чакам обаждане !успех на всички!
Виж целия пост
# 291
Здравейте моят статус вече е одобрена 😁😁😁
Кое номерче сии...
номер 43291 подадево заявление на 28.09.
Моето е 43218 от 21.09 но все още пише, че се разглежда от комисия Sad

Здравейте,
чета ви от скоро за да проследя до къде са стигнали с номерата и обажданията. Аз съм подала на 20.09 и съм номер 43195, от 12.10 съм със статус "разглажда се от комисията".

Успех на всички!
Виж целия пост
# 292
pipiiv днес се обадих във фонда казаха, че тези дни ще променят статусите ни... Blush
Виж целия пост
# 293
Статусите са сменении ...
Виж целия пост
# 294
Здравейте моят статус вече е одобрена 😁😁😁
Кое номерче сии...
номер 43291 подадево заявление на 28.09.
Моето е 43218 от 21.09 но все още пише, че се разглежда от комисия Sad

Здравейте,
чета ви от скоро за да проследя до къде са стигнали с номерата и обажданията. Аз съм подала на 20.09 и съм номер 43195, от 12.10 съм със статус "разглажда се от комисията".

Успех на всички!


Здравейте, аз съм с номер 43406 от 10.10 и ми се смени статуса на "разглежда се от комисия".
Виж целия пост
# 295
Сега проверих и моя статус се промени на "одобрена"
Виж целия пост
# 296
Сега говорих с жената,която отговаря на телефония номер от сайта на цар,тя ми обесни,че новите номерата когато излезнат в сайта им ,това ще стане вероятно на 3ти декември(ако не на 30ноември)всеки номер който фигурира там ,чака обаждане и връчването на заповедите ще стане именно декемврийския месец с други думи има ли ви в сайта на стартова страница значи ще си получите заповедта месеца в който сте обявени ,за това става въпрос
Виж целия пост
# 297
Обадиха ми се от фонда номер 43195/20.09.2018г. на 12.12 съм за заповед
Виж целия пост
# 298
Номер 43218/21.09.18 отива за заповед на 12.12.18
Виж целия пост
# 299
Сега говорих с жената,която отговаря на телефония номер от сайта на цар,тя ми обесни,че новите номерата когато излезнат в сайта им ,това ще стане вероятно на 3ти декември(ако не на 30ноември)всеки номер който фигурира там ,чака обаждане и връчването на заповедите ще стане именно декемврийския месец с други думи има ли ви в сайта на стартова страница значи ще си получите заповедта месеца в който сте обявени ,за това става въпрос
Аз подадох документите на 30.10, в сайта от 20.11 съм на разглежда се от комисия, кога да чакам да стана одобрена и кога ще взема заповедта?
Как ми се иска декември месец даже и да задвижим процедурата и за Коледа да съм бременна!!!
На Коледа стават чудеса!!! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия