Черен петък 2018

  • 194 145
  • 2 189
# 255
Дали Tendenz правят отстъпки на черния петък, миналата година попадал ли ви е в полезрението? Simple Smile

На сайта им си правят намаления целогодишно на стари колекции.
Виж целия пост
# 256
Дали Tendenz правят отстъпки на черния петък, миналата година попадал ли ви е в полезрението? Simple Smile

Да, със сигурност правят, мисля, че и до 50 % стигат. Всяка година съм поръчвала от тях. Но всеки път големи разправии със СПИДИ.  ooooh!
Виж целия пост
# 257
Здравейте искам да питам някой знае ли на коя дата ще е черния петък в Хиполенд?
Виж целия пост
# 258
Здравейте искам да питам някой знае ли на коя дата ще е черния петък в Хиполенд?

Няколко пъти се спомена 16. 11
Виж целия пост
# 259
Този петък, събота и неделя ще е. Намалението ще е 30%.

Някой има ли информация за Happy weеkend на Комсед? Само рекламират, но без дати. Искам да поръчам Playmobil, но се чудя да ги чакам ли или да пускам от амазоните....
Виж целия пост
# 260
Във фб имат кампания през месинджър за кодове. Касаят този уикенд. Интересно - съвпадат с общо намаление ли...
Виж целия пост
# 261
Още от днес, сайтът на Комсед е блокирал.....опитвам се от сутринта да поглердна артикулите,които ме интересуват, но без успех....представям си в петък как ще е .....                                                                                                                                         
Виж целия пост
# 262
Дали Tendenz правят отстъпки на черния петък, миналата година попадал ли ви е в полезрението? Simple Smile

Да, със сигурност правят, мисля, че и до 50 % стигат. Всяка година съм поръчвала от тях. Но всеки път големи разправии със СПИДИ.  ooooh!

Мерси, а на новите колекции има ли намаление или само на по-стари. Харесала съм обувки от новата колекция и се чудя да чакам ли
Виж целия пост
# 263
Във фб имат кампания през месинджър за кодове. Касаят този уикенд. Интересно - съвпадат с общо намаление ли...
Талоните са от 30%,изпращат ги на мейл и служат именно за този петък,събота и неделя, това дефакто е намалението
Виж целия пост
# 264
Дали Tendenz правят отстъпки на черния петък, миналата година попадал ли ви е в полезрението? Simple Smile

Да, със сигурност правят, мисля, че и до 50 % стигат. Всяка година съм поръчвала от тях. Но всеки път големи разправии със СПИДИ.  ooooh!

Мерси, а на новите колекции има ли намаление или само на по-стари. Харесала съм обувки от новата колекция и се чудя да чакам ли
Извинявай, но кога ще им е? Питах ги - казаха, че нямат информация за намаление.
Виж целия пост
# 265
Имах предвид, че по принцип правят. За тази година не знам, правили са намаления на новата колекция, да.
Виж целия пост
# 266
Здравейте,
видях, че в онлайн магазин Рино - стоки за дома, на 16.11 ще има Черен Петък - 50% на всичко. Предлагат много неща за дома и кухнята на Тескома, Брабантия, Луминарк и др.  https://reno.bg
Виж целия пост
# 267
Още от днес, сайтът на Комсед е блокирал.....опитвам се от сутринта да поглердна артикулите,които ме интересуват, но без успех....представям си в петък как ще е .....                                                                                                                                         

Дам... аз поразгледах малко и започна да забива, но все пак не е напълно блокирал.
Виж целия пост
# 268
Някой знае ли кога ще е черният петък в ТЕХНОПОЛИС?
Виж целия пост
# 269
Добавям и
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия