Време е за ИКЕА! - Тема 26

  • 79 895
  • 755
# 120
Здравейте,
Разопаковах плътни пердета , само ги наложих на прозореца , но не ми харесаха . Сгънах ги по същия начин и няма проблем да ги върна срещу ваучер, нали ?!
Виж целия пост
# 121
Да няма проблем.
Виж целия пост
# 122
Тези чанти достатъчно големи ли са?
Вътре ще прибирам разни екипировки за ски, неопрени, дрехи за лов и всякакви такива  Whistling

https://www.ikea.bg/secondary-storage/Tools-and-fittings/Transpo … a-45458/90149148/
https://www.ikea.bg/small-storage/Bins-and-bags/Bags/dimpa-6412/10056770/
Виж целия пост
# 123
Изчетох последните две теми, но не видях отзиви за спалните и гардеробите SONGESAND. И с търсачката не намирам нищо. Спряла съм се на спалня и гардероб, като само спалнята съм виждала на живо в шоу рума в Бургас, а гардероб нямаше Cry, та него евентуално ще го поръчвам по картинка. Някой има ли впечатления от тази серия? ...

Ние имаме този скрин от серията Songesand - https://www.ikea.bg/bedroom/Wardrobes-Bedroom-Storage/Chests-of- … d-67093/70366784/
Много съм доволна от него! Побира ~90% от сгъваемите дрехи (сгънати по Конмари метода Simple Smile ) на мен, на мъжа ми и на малкия.
Много се ядосвах пролетта, че серията Брусали я спряха от производство (исках да взема скрин) но се оказа "всяко зло за добро" Simple Smile

Виж целия пост
# 124
Пак аз Simple Smile
Попадна ми тази статия с нещо като съвети какво да купуваме и какво да избягваме в ИКЕА

https://shareably.net/best-worst-buys-at-ikea/
Виж целия пост
# 125
Днес се получих поръчката от 12.09 😂😂😂. Част от бюрото на малкия. Най-накрая ще си има подходящо място за писане на домашни.
Чакам отговор за липсващи точки отново от септемврийска поръчка, но през центъра за поръчки.
Зелетият килим много ми допадна. Тъкмо трябва да взема още един за пространството около бюрото. Иначе в детската имат голям бял IKEA VITTEN килим, който обожавам.
Виж целия пост
# 126
Пак аз Simple Smile
Попадна ми тази статия с нещо като съвети какво да купуваме и какво да избягваме в ИКЕА

https://shareably.net/best-worst-buys-at-ikea/
А сега де.. . Тъкмо към спалня Малм и гардероб Пакс се ориентирах Confused
Виж целия пост
# 127
Здравейте,
Разопаковах плътни пердета , само ги наложих на прозореца , но не ми харесаха . Сгънах ги по същия начин и няма проблем да ги върна срещу ваучер, нали ?!
Можете и да ги върнете срещу пари.
Виж целия пост
# 128
Не можах да разбера конкретно този скрин Малм ли е опасен, или всички скринове от серията Малм?
Виж целия пост
# 129
Високите скринове Малм са опасни доколкото знам. По принцип е хубаво всички мебели да се закрепват за стените.
Виж целия пост
# 130
Известно е, че трагичните случаи с Малм са след като деца са оставени да се катерят по тях. Не знам кой скрин би бил безопасен в този случай. За Пакс не го вярвам съвсем. Тук доста хора имат такъв, а пък няма оплаквания, доколкото знам.
Виж целия пост
# 131
Пълни глупости пише в тази статия. Икеа не е някаква супер мебелна фабрика, ама тия безсмислици от пръстите са си ги изсмукали!
Естествено, че ако отворите чекмеджетата, на който и да е ПДЧ скрин той ще се обърне. Също и като не е закрепен за стена и някой се катери по него. Те си имат планки. Който не се съобразява с инструкциите за монтаж, няма за какво да претендира. Същото е и с гардеробите. И за тях дават планки, но тук във форума често пишат хора, които не ги закрепват за стена или таван. Оплакват се за Пакс, че цената била висока и подвеждаща и т.н., което не мисля че е така. На всичкото отгоре това е писано от американци. Те са свикнали с друг тип гардероби - ниши с врати наподобяващи килери направо...
Не препоръчват и матраците, а тук доста хора писахме, че сме доволни. Ми те масово са свикнали на друг тип легла.
Малм пък леглото е изработено от същите материали като другите ПДЧ/МДФ легла.
Масата Лак е 10 лв, като не е дърво естествено, че ще се начука, ама може да ѝ се поръча едно стъкло за отгоре ако трябва да е вечна.
Мебелите масово са дървени и не възприемат много ПДЧтата по мои преки наблюдения, пък после да мислят, че ще се държат като дърво няма как да стане да оправдаят очакванията им.
Паксовете били сложни за монтаж, Алгот също, авно защото трябва бормашина за шините. Пък често липсвали части в пакетите...
Виж целия пост
# 132
Пак аз Simple Smile
Попадна ми тази статия с нещо като съвети какво да купуваме и какво да избягваме в ИКЕА

https://shareably.net/best-worst-buys-at-ikea/

Пълни глупости, имам повечето от "лошите" продукти и няма нищо вярно от това, което пишат. Шкафа Малм ни е на 15 години, спалнята Малм на 13, гардероба Пакс на 12, не са мръднали.
У нас почти всичко е икейско, спалнята изцяло, в детската всичко, в трапезарията също. Ако бяха толкова лоши нямаше Икея да е нон стоп пълна с пазаруващи.
Виж целия пост
# 133
И аз имам от "лошите". Ми доволна съм. За съотношение цена/качество/практичност за мен са най-добрите на пазара. Много ме дразнят с онлайн поръчките и логистичните си настоящи промени свързани с тях.
Виж целия пост
# 134
    И аз имам от "лошите". Ми доволна съм. За съотношение цена/качество/практичност за мен са най-добрите на пазара. Много ме дразнят с онлайн поръчките и логистичните си настоящи промени свързани с тях.
    Аз за това им я отказах и си купих скрина от магазина в София, че и намален с 40лв.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия