Промоции на книги - тема 5

  • 76 727
  • 772
# 750
Някой да е пускал поръчка онлайн от Колибри? Поръчах в петък и още нямам съобщение за доставка (пък нямам профил и все поръчвам като гост).
Виж целия пост
# 751
Аз вчера си взех поръчката от Колибри...
Също от петък...
Обаче ми сбъркали фамилията...
Добре че жената в офиса на куриера ме познава, та не направи проблем...
Виж целия пост
# 752
Поръчвала съм няколко пъти от Колибри, но като регистриран потребител. Всичко беше точно, дори единия път като помолих да премахнат една от книгите.
Ако имаш притеснения, звънни им или им пиши - отговарят бързо.
Виж целия пост
# 753
Да се отчета и аз с пратка от озон, която излизайки от Спиди, хвърлих в една локва, а след нея и аз там попаднах. Flushed Книгите са сухи, аз - ранена и мръсна, НО щастлива.
Дали ще има по-добра промоция за панаира там средата на декември? Може тогава, ако има сняг вече, да се направя на снежен човек.
Виж целия пост
# 754
Намаление от издателство Миранда:
От 20% до 40% ОТСТЪПКИна всички книги! 🎉Само на 28, 29, 30 ноември
в електронния ни магазин!
Виж целия пост
# 755
Току-що получих електронно писмо от Колибри,
в което се извиняват за забавянето поради многото на брой поръчки.
Имайте търпение. Simple Smile
Виж целия пост
# 756
Виж целия пост
# 757
Вчера се зарадвах за Сиела, набележих две книги и после видях как с отстъпката даже няма да си покрия доставката и се отказах... Има ли опция за безплатна над някаква сума?
Виж целия пост
# 758
Виж целия пост
# 759
Здравейте. Искам да попитам, тръгнах да поръчвам поредната книга от озон но неприятно ме изненада,че поръчката трябва да е над 19.90лв за да има безплатна доставка? Някой знае ли дали вече ще е така,или е заради черния петък. По принцип над 15лв беше безплатна доставка . Книгата ми сега е намалена и цената е малко над 16лв.
Виж целия пост
# 760
Коментирахме го по-рано в темата, не е покрай ЧП, а за постоянно е направено така. Засега поне.
Виж целия пост
# 761
Да, вече е така - безплатна доставка над 19,90 лв.
Виж целия пост
# 762
Вчера се зарадвах за Сиела, набележих две книги и после видях как с отстъпката даже няма да си покрия доставката и се отказах... Има ли опция за безплатна над някаква сума?
Доставката е безплатна над 40лв.
Виж целия пост
# 763
Издателство "Ентусиаст" с -50% на всички книги от днес до неделя Simple Smile
Виж целия пост
# 764
И аз влезнах това да кажа Simple Smile))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия