Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 63 749
  • 768
# 510
Благодаря 🌞
Аз минах през това, щом е за припознаване го пускат Simple Smile пускат бащите за административни неща - припознаване, плащане на регистратура. Не пускат за свиждане и като придружител на майката.
Виж целия пост
# 511
Здравейте, в 33+4 седмица съм и съм се насочила към Света София за раждане. Бихте ли споделили как става изборът на екип по време на извънредно положение и дали се извършва проследяване на тонове?
Виж целия пост
# 512
Здравейте, извършва се проследяване на тонове, аз бях днес. Интересува ме от болницата дават ли списък с нещата за багажа, който трябва да носиш като постъпваш за раждане и от къде трябва да си го взема?
Виж целия пост
# 513
Не съм особено запозната, но до колкото знам го има на сайта на болницата. Не знам дали има разлика предвид обстановката. И аз запазих час за тонове в петък. Има ли взети мерки да не се събират много хора на едно място ? Доста ми е притеснено с този вирус
Виж целия пост
# 514
От вътрешната страна на вратата на кабинета, в който се правят тоновете има списък с нещата необходими при постъпване за раждане.
Трябват чехли, нощница, дамски превръзки, памперси и мокри кърпи за бебето.
Останалия багаж го носи таткото или друг близък след раждането като в момента се оставя на портиера и санитар го качва в отделението.
Виж целия пост
# 515
Здровейте! На някой да му се е налагало да минава през КПП за да отиде на лекар? Интересува ме издава ли болницата служебни бележки?
Виж целия пост
# 516
Здравейте, В 27 г.с съм и вчера бях  на преглед при д-р Ковачева за първи път. Спряла съм се на нея за раждането. Надявам се всичко да е наред. Видя ми се точна и много любезна.
Виж целия пост
# 517
Здравейте., няма да спра да препоръчвам Др Ковачева, благодарение на нея вече имам един прекрасен бебок на 2 месеца. Наложи се да родя със секцио и на третия ден бях забравила че съм раждала. Страхотен специалист и обича работата си!

 
Здравейте, В 27 г.с съм и вчера бях  на преглед при д-р Ковачева за първи път. Спряла съм се на нея за раждането. Надявам се всичко да е наред. Видя ми се точна и много любезна.
Виж целия пост
# 518
Днес бях в Тина Киркова да говоря за избор на екип - няма проблем да си изберете. На входа мерят температура и тогава те пускат вътре, и не можеш да влезеш, ако не те посрещне лекар отпред. За следващата седмица за тонове ми каза лекарката пак да ѝ се обадя да ме вземе.

Някоя по-наскоро раждала мама може ли да сподели как е минало раждането там - отношението на акушерките как е, дават ли ти веднага бебето, насърчават ли те да кърмиш или ти го отнасят и го хранят с АМ?
 
Виж целия пост
# 519
Родих през януари, ако си със секцио ти го дават на следващия ден ( 24 часа стоиш в реанимация) .
Бях на 5ти етаж, отношението на сестрите като цяло е добро... някой от тях бързаха като минаваха през стаите, но като цяло ако имаш въпроси или някакви нужди ще ти отговорят и помогнат. Аз исках да кърмя, но постоянно ми казваха да дохранвам с АМ или правеха леко криви физиономии като им връщах шишето с АМ пълно .... сега го отчитам като грешка че ги слушах и дохранвах, но при всяка майка и бебче е различно. Относно кърменете се справях сама , никой не ме насочи или помага, но и нямах голяма нужда и не потърсих помощ , може би ако бях щяха да ме насочат.  За лекарите обаче мога да кажа само хубави неща. Екипа на раждане - лекар, акушерка и анестезиолог ( бях с избор) беше страхотен, раждането мина бързо и леко.
Дано съм помогнала. Успех и леко раждане!
Днес бях в Тина Киркова да говоря за избор на екип - няма проблем да си изберете. На входа мерят температура и тогава те пускат вътре, и не можеш да влезеш, ако не те посрещне лекар отпред. За следващата седмица за тонове ми каза лекарката пак да ѝ се обадя да ме вземе.

Някоя по-наскоро раждала мама може ли да сподели как е минало раждането там - отношението на акушерките как е, дават ли ти веднага бебето, насърчават ли те да кърмиш или ти го отнасят и го хранят с АМ?
 
Виж целия пост
# 520
Здравейте,

Бихте ли ми дали мнение като цяло за болницата и д-р Румен Христов. Познати на приятеля ми ме насочиха към тази болница и доктор и сега се двоумя. Първоначалния ми избор беше МБАЛ Надежда, но той държи да отидем там тъй като д-р Христов е изродил няколко познати двойки.

Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 521
За лекарите обаче мога да кажа само хубави неща. Екипа на раждане - лекар, акушерка и анестезиолог ( бях с избор) беше страхотен, раждането мина бързо и леко.
Дано съм помогнала. Успех и леко раждане!

А при кой лекар родихте?
Привет отново... Бих искала да питам няколко неща за нормално раждане в болницата. С външен лекар съм. Д-р Корсачки.
Аз исках да раждам при него, но се оказа, че в момента не пускат външни лекари и се налага да си избера някой вътрешен. И съм в голяма чуденка кой точно.
Виж целия пост
# 522
Др Ковачева
За лекарите обаче мога да кажа само хубави неща. Екипа на раждане - лекар, акушерка и анестезиолог ( бях с избор) беше страхотен, раждането мина бързо и леко.
Дано съм помогнала. Успех и леко раждане!

А при кой лекар родихте?
Виж целия пост
# 523
Днес бях в Тина Киркова да говоря за избор на екип - няма проблем да си изберете. На входа мерят температура и тогава те пускат вътре, и не можеш да влезеш, ако не те посрещне лекар отпред. За следващата седмица за тонове ми каза лекарката пак да ѝ се обадя да ме вземе.

Някоя по-наскоро раждала мама може ли да сподели как е минало раждането там - отношението на акушерките как е, дават ли ти веднага бебето, насърчават ли те да кърмиш или ти го отнасят и го хранят с АМ?
 
А кой лекар сте избрали за раждането?
Виж целия пост
# 524

А кой лекар сте избрали за раждането?

Ами говорих с д-р Гогова, моя приятелка е раждала при нея, но се колебая. Доста хубави неща чета за д-р Ковачева и се чудя дали да не говоря и с нея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия