Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 89 826
  • 745
# 555
Нямам абсолютно никаква представа какво са писали-брисали и защо. Това са катионни дезинфектанти и температурата няма никакво значение за действието им. Точно защото са катионни не трябва да се смесват с перилни препарати и омекотител.
Виж целия пост
# 556
Благодаря! Полезно е да се знае.
Виж целия пост
# 557
Дезинфектант видях в новата брошура на Метро за 6 лв
Виж целия пост
# 558
Ох, момичета, вчера срам не срам изпаднах в абстиненция Laughing Едната колежка в офиса си купила скраб за тяло на Балеа с кокос и кафе и от любопитство го отвори да го душка.... и иииииииии полудях по аромата..няма такъв кеф! Естествено не издържах и преди да се прибера от работа и аз се сдобих с него, както и с 2 чорапогащника на SCHOLL от промоцията им.
Имаше питане за препаратът за стъкла на Denkmit - много съм доволна, ползвам го много време!
Виж целия пост
# 559
Има ли в ДМ малка опаковка (до 100мл.) мицеларна вода, независимо от марката?
Виж целия пост
# 560
На гарниер мисля че има малка🤨
Виж целия пост
# 561
Купих си термозащита на Balea, една розова опаковка, ами не съм доволна изобщо...
Виж целия пост
# 562
Чорапогащниците на Шол заслужават ли си?
Виж целия пост
# 563
Аз съм много доволна от кухненските мокри кърпи, често ги пускат за около 2лв. Преди време използвах препарат за почистване на дървени повърхности, справяше се добре с прах, но нямаше никакъв аромат. Също много харесвам душ-гела от бебешката серия, преди бяха в сини опаковки, отдавна не съм купувала/baby love/. В гимназията, дм беше в мола до училище и беше голямо разхищение, винаги намирах по нещо, което да липсва на майка  ми, доста често имаше нови придобивки за домакинството. А за козметиката, дори няма да коментирам... 😁
Виж целия пост
# 564
Купих си термозащита на Balea, една розова опаковка, ами не съм доволна изобщо...

И аз я имам. Нищо особено. Какви са били твоите очаквания всъщност?
Виж целия пост
# 565
Има ли в ДМ малка опаковка (до 100мл.) мицеларна вода, независимо от марката?
Има да, а до касите има щендер със всякакви неща в малки опаковки (шампоани, балсами..)
Виж целия пост
# 566
Чорапогащниците на Шол заслужават ли си?
Според мен те са за определен проблем, като например разширени вени. Имат стягащ ефект. Аз си взех от предишната промоция, много се чудих, защото материята не ми хареса и още не съм го носила, защото е тънък. Взех бежов, защото черното ми се видя много черно.
Виж целия пост
# 567
Чорапогащниците на Шол заслужават ли си?
Според мен те са за определен проблем, като например разширени вени. Имат стягащ ефект. Аз си взех от предишната промоция, много се чудих, защото материята не ми хареса и още не съм го носила, защото е тънък. Взех бежов, защото черното ми се видя много черно.

Много ти благодаря за отговора! Ще пропусна.
Виж целия пост
# 568
Чорапогащниците на Шол заслужават ли си?
Според мен те са за определен проблем, като например разширени вени. Имат стягащ ефект. Аз си взех от предишната промоция, много се чудих, защото материята не ми хареса и още не съм го носила, защото е тънък. Взех бежов, защото черното ми се видя много черно.

И аз се интересувам от чорапогащниците. Имам разширени вени и може би ще ми бъдат полезни. А доколко са здрави? Късат ли се лесно като другите?
Виж целия пост
# 569
Млякото за коса на Балеа с манго при нас го няма от декември, някакъв заместител или подобен продукт да знаете?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия