Плюсове и минуси на кварталите в София - 4

  • 50 441
  • 773
# 255
200 жилища вървят с минимум 400 коли, които запълват всяка зелена площ наоколо, понеже няма сила, която да ги накара да си купят паркоместа.
Точно в небостъргача по-скоро няма сила, която да накара собственика на имот да закупи само едно парко място. Повечето купуват по две. Небосъргачите в София са много малко, по-скъпи са за строене и ги правят луксозни. Съответно апартаментите са с големи квадратури и високи цени както за м2 така и като цена за цял апартамент, а във високия ценови клас хората не се скъпят за гаражи.
Виж целия пост
# 256
Тоест проблемът не са високите сгради, а липсата на отстояния?
Проблемът е, че няма инфраструктура, готова на тази малка площ да поеме хиляди хора и автомобили. Който не е минавал в пиков час пред Парадайз и Хладилника, той не знае какъв ад е това. Като се населят новите строежи - още повече. Като се бодне и небоскрьоба - няма минаване. То този проблем е в цяла София впрочем. Срещу Мин.на земеделието строят бизнес център, ама то и сега е мисия невъзможна преминаването от там и излизане по Ботев. Но какво му пука на инвеститора, нали той няма да живее там, продава и заминава, ние да му мислим.
Срещу министерство на земеделието строят 5 звезден хотел с частна апартаментна част. Повечето гости на хотела, а и собствениците на апартаменти там няма да ползват всекидневно автомобил. Нали това е едно от най-големите удобства на идеален център. Всичко ти е буквално на една ръка разстояние и няма нужда като всички останали непрекъснато да ползваш кола или да се ръгаш в градския транспорт.
Виж целия пост
# 257
[quote author=NikoT
Срещу министерство на земеделието строят 5 звезден хотел с частна апартаментна част. Повечето гости на хотела, а и собствениците на апартаменти там няма да ползват всекидневно автомобил. Нали това е едно от най-големите удобства на идеален център. Всичко ти е буквално на една ръка разстояние и няма нужда като всички останали непрекъснато да ползваш кола или да се ръгаш в градския транспорт.
[/quote]

Който има пари за апартамент там със сигурност има и нещо за над 50 бона в гаража, такъв филм подобни хора да ходят пеша няма.
Виж целия пост
# 258
То е пределно ясно, че всеки собственик на апартамент там ще има поне по два гаража. Имах предвид, че повечето време колите ще стоят в гаражите, а няма всеки ден по няколко пъти да се ползват.
Виж целия пост
# 259
Niko, ще ме извиняваш, ама говориш глупости. Как ще има всеки по 2 гаража, като за такива сгради няма как да има толкова много гаражи и паркоместа. Нали до сега това се коментираше...
И това, че в идеален център хората не ползват кола е някакъв мит. Повечето си ползват всекидневно. То по тази логика и старите квартали си имат всичко на 1 крачка (например Младост си е като цял град, вътре си има всичко необходимо), ама всички си ползват автомобилите и това е факт.
Виж целия пост
# 260
Niko, ще ме извиняваш, ама говориш глупости. Как ще има всеки по 2 гаража, като за такива сгради няма как да има толкова много гаражи и паркоместа. Нали до сега това се коментираше...
И това, че в идеален център хората не ползват кола е някакъв мит. Повечето си ползват всекидневно. То по тази логика и старите квартали си имат всичко на 1 крачка (например Младост си е като цял град, вътре си има всичко необходимо), ама всички си ползват автомобилите и това е факт.
Дай конкретен пример за небостъргач, който няма достатъчно паркоместа? Аз знам, че в кулите на НИКМИ на Витошка, Златен рог в Лозенец, Димант в Изгрев и в хотел Мариот на Солни пазар има достатъчно гаражи. За други небостъргачи не се сещам. Няма как да сравниш Младост с идеалния център. В Идеален център буквално на една ръка разстояние са ти всякакви магазини, театри, ресторанти, кафенета, банки, офиси, държавни институции, топ училища, детски градини и каквото друго ти хрумне. За какво ти е всекидневно да ползваш автомобил?
Виж целия пост
# 261
E сега точно Солни пазар не знам от какво е на една ръка разстояние, от Женски пазар и Пиротска може би? И тези гости в петзвездния, както и постоянните обитатели с хеликоптер ли ще ги доставят на покрива? Нали ще се влиза и излиза, а там както вече казах нищо особено няма наоколо, та навсякъде ще се ходи с кола естествено. Не си представям баровец, купил си апартамент в комплекса и с торбичката да припка за месо и зеленчуци от месарница при Кирето на Ботев.
Виж целия пост
# 262
E сега точно Солни пазар не знам от какво е на една ръка разстояние, от Женски пазар и Пиротска може би? И тези гости в петзвездния, както и постоянните обитатели с хеликоптер ли ще ги доставят на покрива? Нали ще се влиза и излиза, а там както вече казах нищо особено няма наоколо, та навсякъде ще се ходи с кола естествено. Не си представям баровец, купил си апартамент в комплекса и с торбичката да припка за месо и зеленчуци от месарница при Кирето на Ботев.

Солни пазар и за мен е гадна част от идеалния център, но е факт, че е по-близо до Витошка (450 м) отколкото до женския пазар (800 м). Между другото поради по-кофти разположението си в Мариот цените са доста по-ниски от Милениум и Златен век. Разликата е повече от двойна.
Виж целия пост
# 263
Дефиницията за небостъргач е сграда с над 40 етажа и висока повече от 150 м.

Сградите, които коментирате, са с височина около 100 метра, което за мен не ги прави с нищо коренно по-различни от едно 20-етажно ЕПК. Е, само дизайнът ще е по-модерен.
Виж целия пост
# 264
Дефиницията за небостъргач е сграда с над 40 етажа и висока повече от 150 м.

Сградите, които коментирате, са с височина около 100 метра, което за мен не ги прави с нищо коренно по-различни от едно 20-етажно ЕПК. Е, само дизайнът ще е по-модерен.
Щом е колкото епк защо всички реват и организират подписки срещу няколкото проекта? В Стрелбище има доста епк-та, а срещу проекта на НИКМИ скочи половин София.
Виж целия пост
# 265
И аз това се питам, сграда от 25-28 етажа не е нещо впечатляващо или особено невиждано. По тази логика могат жителите на Младост, Дружба, Люлин и тн. дай да ревнат задружно.
Съответните нови сгради ще си имат вътрешен паркинг, което според мен ги прави паркирането много по-лесно от това в който и да е квартал с преобладаващо високо строителство.

Сега гледам, че сградата на НИКМИ ще е 43 етажа, но според мен надали това е причината народът толкова да е против нея.
Виж целия пост
# 266
Забравяте в кои години са строени старите ЕПК-та и дали тогава беше възможно да се протестира и блокират кръстовища....
Виж целия пост
# 267
Чудя се на новата висока красота до НБУ, от едната страна вероятно са им хубави гледките към Витоша, ама от другата са панелките на Овча Купел и Факултета...
Виж целия пост
# 268
Живея на метро в Изток. Работя на метро в Люлин 10 с гледка към парка. Разликата в обитателите е огромна. Направихме футболни врати на поляната, за да не целят децата с топка санираната фасада на блока. Боклуци и фасове хвърчат отвсякъде. Сутрин събираме кучешки екстременти по пътеката към входа. И Албена Вулева не си ги събира. Като затворим в 5, жителите с деца и без, сядат на стълбите, люпят семки, пушат, пият кафе и бира и не си правят уборка като приключат. Правим я сутрин ние. Не правим забележки, защото се озлобяват и нанасят щети. Една сутрин осъмнахме (не само ние) с изкъртени дръжки на вратите. Видеонаблюдението засече много ясно злосторниците, но полицията не направи нищо .... Местните ни гледат като навлеци. Гледаме да не ги дразним. Паркирането е ОК.
Виж целия пост
# 269
Аз мога да взема отношение за първия Диамант в Изгрев. През 2016 година ни оферираха на зелено. Най евтиния етаж беше 4ти (първият над офисите). Офертата беше 1000 евро на кв/м. Изложение запад/север. Броят на гаражите беше 2 пъти по-малък от броя на жилищата. Имаше "големи" гаражи на 36000 евро и малки на 30000. Месечната такса поддръжка е 600 лева. Очаква се голям проблем с паркирането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия