Модни тенденции в прическите и всичко за косата

  • 68 834
  • 778
# 360
Мис , моля те сподели за маската на Олиосета.
Ти коя точно взе?
Аз съм използвала само тази за блясък и останах приятно изненадана .
Днес си взех и маската на Ланза Simple Smile
Ето тази
Виж целия пост
# 361
Откъде поръчваш Ланзата. Предишната ми фризьорка, която обожавам, направо се кълне в тази марка. Замислям се да им пробвам нещата.
Виж целия пост
# 362
Момичета, имам въпрос-100 мл боя Олиосета, и са ми пратили 2 оксиданта по 3 % от по 75 мл. С колко количество да забъркам сместта? И двата ли да сложа или само единия оксидант. Аз ли съм се объркала и съм цъкнала 2 бр оксидант.
Запомнила съм, че 3 % е за тъмен цвят и близък до твоя, но пък пише,че за добро покритие на бели коси трябва 6 %. Аз имам 2 косъма, дано ми се покрият.
И дано ми стигне боята.
Моля споделете, как приготвяте сместта. Ще се боядисвам в къщи и досега с професионални само по салоните са ме правили.
Ще споделя за маската, разбира се. За увредена и изтощена коса с Арган, Масло от камелия и Ленено семе е. А олиото ми е за боядисана, от същата серия с арган. Много са красиви опаковките. Пише, че придават хубав блясък. Ще видим, дано ми харесат.
Виж целия пост
# 363
Момичета, имам въпрос-100 мл боя Олиосета, и са ми пратили 2 оксиданта по 3 % от по 75 мл. С колко количество да забъркам сместта? И двата ли да сложа или само единия оксидант. Аз ли съм се объркала и съм цъкнала 2 бр оксидант.
Запомнила съм, че 3 % е за тъмен цвят и близък до твоя, но пък пише,че за добро покритие на бели коси трябва 6 %. Аз имам 2 косъма, дано ми се покрият.
И дано ми стигне боята.
Моля споделете, как приготвяте сместта. Ще се боядисвам в къщи и досега с професионални само по салоните са ме правили.
Ще споделя за маската, разбира се. За увредена и изтощена коса с Арган, Масло от камелия и Ленено семе е. А олиото ми е за боядисана, от същата серия с арган. Много са красиви опаковките. Пише, че придават хубав блясък. Ще видим, дано ми харесат.
Зависи колко ти е дълга косата. Моята е до раменете (не ги покрива) и се правя с около 50мл. Ако ти е по-дълга сложи 100 мл. Боя-оксидант се смесват 1:1.5. Или на 100мл боя 150мл оксидант. Аз го слагам на око иначе и моят е 4.5%, но е на друга фирма.
Виж целия пост
# 364
Благодаря ти, значи 1 шишенце и половина оксидант някъде ще дойде.
Боята ми е 100 мл, косата ми е дълга, до нивото на гърдите, мисля, че ще чи стигне, защото е доста скъсена отпреди. Иначе по 2 опаковки ползвам обикновено.
 Като за първо боядисване ще мажа цялата коса, а после само корени + обливка надолу.
Виж целия пост
# 365
Оксидант 3% е най-слабият. За тъмни коси.
Пропорцията боя : оксидант   е 1:1
Виж целия пост
# 366
Пепина,да знам. Затова взих такъв. Моята коса е много тъмна. Благодаря ти.
Виж целия пост
# 367
Оксидант 3% е най-слабият. За тъмни коси.
Пропорцията боя : оксидант   е 1:1

На боята пише 1:1.5.
Виж целия пост
# 368
Fluttershy, дай пак, че нещо объркахме цитатите Stuck Out Tongue Winking Eye Heart
Тръгнах да ти отговорям и ми се обадиха на служебния и пуснах само цитата Grinning .
Ланзата я поръчах от златна рибка за 63 лева с допълнително 5% отстъпка.
Цената на маската в момента е 85.
Използвам олиото и се заклевам,че няма по добро от него и си заслужава всяка една стотинка.
Виж целия пост
# 369
Здравейте! Аз нали се оплахвах от много сухи, изгорели краища, та да похваля този крем на Лореал. Още с първото намазване имаше видимо подобрение. Ползвам го вече около седмица и косата ми се съживи. Много съм доволна Heart Eyes:

Миналата вечер за пръв път се намазах с бадемовото масло на Икаров и забелязах, че косата ми придоби повече блясък, та ще продължавам с него и после ще се върна пак на кокосовото.
Виж целия пост
# 370
  Момичета,за много години! Бъдете здрави! Неко новата година е по-хубава от старата във всяко едно отношение.
Ето моя "нов"цвят. 2 -ка,доста по-тъмно,но много си го харесвам. Боята ми дойде една идея агресивна обаче. Направо си усещах твъдра косата под водата. Цвета е много хубав. Но дори с Кастинга е в пъти по-хубава и го няма това усещане за изтощеност. Май няма да повторя. Ще видим колко ще се задържи сега. Косата е направена с ретро преса, само така стои прилично. Но тази преса много гори, личи си по долния пласт, и я ползвам 2 -3 пъти в годината. Сега ще поръчвам капсулите GNC(или нещо такова) и дано дръпне малко на дължина.
И много време ми отнема.  
Виж целия пост
# 371
Я кажете, вие букли като правите с маша, какво слагате? За термозащита пръскате нещо, ама за да се задържат буклите, пяна ли слагате, или нещо друго? С пяна става гадна при мене и се чудя какво да си взема, че да се стилизира, ама да не става на клечки като залепена
Виж целия пост
# 372
За много години момичета! Здрави и силни коси през годината.!

Мис, ммогооооо ми харесваш така. Много. Просто имам чувството че черния е твоя цвят.



И една бърза снимка от мен, на само измита и нищо правена коса. Много ми харесва как стои, за съжаление не може да се хване точно каквато е.




Много съм се загледала пак в червените цветове. Чудя се дали да продължавам да изсветлявам или да говоря с фризьорката за нещо такова.


Виж целия пост
# 373
Я кажете, вие букли като правите с маша, какво слагате? За термозащита пръскате нещо, ама за да се задържат буклите, пяна ли слагате, или нещо друго? С пяна става гадна при мене и се чудя какво да си взема, че да се стилизира, ама да не става на клечки като залепена

Понякога слагам пяна, или само лак. Но на мен държат доста.
Виж целия пост
# 374
Здравейте,момичета и за много години!
Започнах от скоро с профи продуктите и сега се чудя коя боя за коса да си взема да пробвам .. а също и за цвета ,кестеняв но с какъв оттенък искам с пепеляв като че ли.. моята коса има един гаден червен оттенък,дори като бях с черна коса преди години пак.Спряла съм се на Olioseta или Permesse .Бях се насочила към първата за да не ми изтощава толкова косата ,но след коментара на Мис Каролин Бингли се замислих.. Ползвала съм всякакви марки дрогерийни и от фризьорката ми бои,резултата е все суха коса с червен оттенък.А за профи продуктите които отскоро ползвам, шампоана на Chi го пробвах вчера,супер суха ми беше още на изплакване косата,с маската на Епруваж се оправи.А уж е с коприна и четох доста хубави коментари за него.Инъче с възстановяващия серум става чудна,ама шампоана... ще му дам шанс още 2 пъти ,ако не в другата тема...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия