Модни тенденции в прическите и всичко за косата

  • 68 830
  • 778
# 405
Този цвят какъв се води?

според мен е сложен цвят, основен 4, оттенъкът е може би нещо със синьо/зелено.(може би 4.1) И малко фотошоп. Игра със светлината. Simple Smile
Виж целия пост
# 406
Купих един шампоан на Doori с жен-шен, емнергизиращ. Значи овлажнява, няма спор, обаче някак ми сплесква косата и след второто измиване почна да ме сърби главата. Аз основно за голямата щерка го взех, че е див К-поп фен и всичко корейско е уаааау. Тя е доволна много - има много гъста и права коса с конски косъм направо.
Имам го и ми е добре, но и други хора се оплакаха, че им дразни скалпа. Едното момиче каза, че е решила проблема като го редувам с друг мисля.
Виж целия пост
# 407
За снимката категорично залагам на "играл е фотошоп и заигравка със светлината", иначе в моите очи си е едно чисто кафяво. Fluttershy, не мисля че има какво да му постигаш на този цвят, твоя си е такъв в момента.


Моята фризьорка май много филира. Съгласявам се, защото ме убеждава и на момента ми харесва, но сега като я гледам май не е ок. Днес нямах телефон да снимам, но връхчета са ми много странни. Не са нацъфтяли, но все едно съм ги минала с вафлена преса, ей така "прекършени", всеки стърчи на където иска, сухи та чак чупливи. Иска ми да я ореже и да я помоля да не ползва филажната ножица. И да сложим едно хубаво червено Joy
Виж целия пост
# 408
Момичета, предложения за боя за този цвят от предните страници?  Simple Smile

Виж целия пост
# 409
Косата на Алисия не е боядисвана - гледах нейно и на фризьора й интервю.
Виж целия пост
# 410
Косата на Алисия не е боядисвана - гледах нейно и на фризьора й интервю.

Да наистина и двамата казаха че това е естествения цвят на Алисия
Виж целия пост
# 411
Косата на Алисия не е боядисвана - гледах нейно и на фризьора й интервю.

Да наистина и двамата казаха че това е естествения цвят на Алисия
И аз сега гледах,че от две години не се боядисва.
Много хубав.Значи настройките на камерата и фотошопа помагат Simple Smile
Виж целия пост
# 412
@Nestle93
Хит на есента на 2017 - Burgundy Color, подходящо за бяла кожа, сини очи (основата трябва да е студена), черна/тъмно кестенява коса, може да се използва REVLON 145, REVLON 48, SYOSS 4-23, Garnier 426, LOreal Preference Infinia- Burgundy 4B.
Блондинките, първо трябва да станат кестеняви ( с естествена нулева боя), иначе, няма да им се получи. При черна коса, трябва няколко процедури.

Виж целия пост
# 413
GatoNegro, много ти благодаря, ще се разтърся да видя как стои въпроса с доставката.
Онзи ден ми беше свършила маската и имах останало едно такова балсамче. Е останах очарована от вида на косата си. С друга маска/балсам не съм го постигала това. А когато съм го ползвала след боя, винаги съм мислела, че ефекта е по-скоро от боята, а не толкова от балсама.
Виж целия пост
# 414
Пепина, ти ме разби. Нито съм с бяла кожа, нито със светли, но много съм решила да ставам червена Stuck Out Tongue Winking Eye

Какво ще ми препоръчаш? Или просто да избера друг нюанс на червеното?

Моля да ме цитирате без снимките, за да ги махна след малко. Kissing Heart
Виж целия пост
# 415
Не си сменяйте цвета, прекрасна сте така!
Аз пък да ви питам за серум или нещо за изправяне и бясък, хич не ми се задържа косата, а искам да стои мека, не фиксирана
Виж целия пост
# 416
За снимката категорично залагам на "играл е фотошоп и заигравка със светлината", иначе в моите очи си е едно чисто кафяво. Fluttershy, не мисля че има какво да му постигаш на този цвят, твоя си е такъв в момента.


Моята фризьорка май много филира. Съгласявам се, защото ме убеждава и на момента ми харесва, но сега като я гледам май не е ок. Днес нямах телефон да снимам, но връхчета са ми много странни. Не са нацъфтяли, но все едно съм ги минала с вафлена преса, ей така "прекършени", всеки стърчи на където иска, сухи та чак чупливи. Иска ми да я ореже и да я помоля да не ползва филажната ножица. И да сложим едно хубаво червено Joy

Моите са същите. Какво да ти кажа. Месеци ще страдам. Отгоре на всичко тъпата Олиосета ми докара аларгия отново и си нръщам отначало...тъкмо се бях оправила с 300 мъки. Еми не знам то вебе акво да ползвам. Обикновени баи не ми правят проблеми а от прохесионални и силни доста често имам проблем. Дкалпа ми е червен. Ужас. Каква цоя да взимам?към по-специална ли да си насоча.? Просто не знам.
Виж целия пост
# 417
Мис, ти пробвала ли си Фито? Аз ако спра да ходя при фризьорката съм решила да пробвам тях.



Лолита, благодаря Heart На едната снимка обаче съм почти черна, на другата на светли кичури.



Успях да щракна крайщата...



Виж целия пост
# 418
За снимката категорично залагам на "играл е фотошоп и заигравка със светлината", иначе в моите очи си е едно чисто кафяво. Fluttershy, не мисля че има какво да му постигаш на този цвят, твоя си е такъв в момента.


Моята фризьорка май много филира. Съгласявам се, защото ме убеждава и на момента ми харесва, но сега като я гледам май не е ок. Днес нямах телефон да снимам, но връхчета са ми много странни. Не са нацъфтяли, но все едно съм ги минала с вафлена преса, ей така "прекършени", всеки стърчи на където иска, сухи та чак чупливи. Иска ми да я ореже и да я помоля да не ползва филажната ножица. И да сложим едно хубаво червено Joy
Моите връхчета доскоро бяха същите. Аз си мисля, че е изгорено, тъй като я изправям през ден, а на фризьор не съм ходила вече почти два месеца. Писах тук, че я оправих с един крем на Лореал. А преди няколко дни си взех и спрей от същата серия и сега косата ми е страхотна. Бях скептично настроена, но ги видях намалени и знам, че косата ми харесва масла, та не съжалявам и няма да ги сменям. Освен това много добре ми действа и кокосовото масло, като сега го редувам с бадемово. Това са кремът и спреят:


Надявам се да съм била полезна Blush
Виж целия пост
# 419
Ох, видяла съм тъмния ти вариант 😁 с по- тъмна ми харесваш повече ❤
Ardenza, този крем става ли за преди преса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия