Модни тенденции в прическите и всичко за косата

  • 68 825
  • 778
# 480
За пръв  път чувам за такава техника..
Виж целия пост
# 481
Днес в пристъп на яд си купих шампоан и балсам от мицеларната серия на Пантен. Някой ползвал ли ги е? Ще боря с тях мазни корени и сухи,накъсани краища.
Виж целия пост
# 482
С къдрава коса съм. Преди я носих на бретон, но ми се налагаше да го изправям.Сега искам да я пусна да расте цялата без бретон, но се дели на път, моля за съвет как да я оформя цялата назад без да се дели  и да стои така
през целия ден . Дали да не пробвам с тупиране и лак. Ако споделите и клипчета ще съм ви много благодарна.
Виж целия пост
# 483
Днес в пристъп на яд си купих шампоан и балсам от мицеларната серия на Пантен. Някой ползвал ли ги е? Ще боря с тях мазни корени и сухи,накъсани краища.

Аз реших проблема без специални шампоани за тази цел, а спазвайки следното правило: шампоанът да е с подхранващи съставки като мед, прополис или нещо подобно и сапунисвам по веднъж само корените. Краищата и дължините въобще не ги сапунисвам. Там нанасям само маска с масла, навивам на кокче и стоя задължително по 10—15 минути. Открих тази схема и лично аз съм доволна. При миене косъмът се изсушава и подхранващите съставки в шампоана тушират изсушаването. Като я мия така 4—5 поредни пъти, обикновено косъмът става доста подхранен и мога да заменя с друг шампоан, например за блясък. Понеже имам чувствителен скалп, се налага да ползвам и шампоан с хума — обикновено точно в тоя момент, когато косата се е подхранила, за да не се пресуши. И пак така отначало Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Момичета , може ли да ми покажете от кой шомпоан на Билка против пърхот сте доволни , че ми излизат няколко вида , а искам утре да си взема Simple Smile
Виж целия пост
# 485
Аз от този
Виж целия пост
# 486
И аз.


Но много по доволна съм от този. Мъжа ми се отърва от проблем дето влачи с години. Стават му едни пъпчици по главата, особено зимата под шапката.

Виж целия пост
# 487
Здравейте, наскоро си взех спрей за термозащита с кератин на Syoss. Досега не съм използвала подобрен продукт и не съм сигурна как точно да го правя. Изправям косата си с преса и в упътването пише да се напръска на суха коса преди третиране. В същото време е вредно косата да се изправя мокра или влажна и като я минавам навлажнена от спрея имам чувството, че я увреждам допълнително, вместо да я защитя. Кой е правилният метод?
Виж целия пост
# 488
Аз слагам термо защитата на влажна коса и суша със сешоар. После изправям, къдря и т.н. Влажна коса не бих изправяла с преса. В момента използвам като твоята
Виж целия пост
# 489
Дами, някой ползвал ли е тази оцветяваща маска? Фризьорката ми е я предложи, за да поддържам червения цвят на косата си. Обаче се чудя дали правилно я използвам или по-скоро колко често... Та мнения? Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 490
Аз слагам термо защитата на влажна коса и суша със сешоар. После изправям, къдря и т.н. Влажна коса не бих изправяла с преса. В момента използвам като твоята

Именно, и на мен ми се струва погрешно да се изправя влажна коса, независимо, че е напъскана със спрей за термозащита. Аз обаче обикновено си мия косата вечер, суша със сешоар и чак на сутринта я изправям. Дали ефектът от спрея, нанесен вечерта на влажна коса, ще държи и на другия ден или трябва отново да я пръскам и изчакам да изсъхне?
Виж целия пост
# 491
Здравейте, наскоро си взех спрей за термозащита с кератин на Syoss. Досега не съм използвала подобрен продукт и не съм сигурна как точно да го правя. Изправям косата си с преса и в упътването пише да се напръска на суха коса преди третиране. В същото време е вредно косата да се изправя мокра или влажна и като я минавам навлажнена от спрея имам чувството, че я увреждам допълнително, вместо да я защитя. Кой е правилният метод?
И аз бях взела и го ползвах на влажна коса преди сешоар, но много ми се изсушаваше косата. Не бях сигурна дали е от него и го смених с един крем на Лореал и косата ми се оправи. Та не е за моята коса и сега се чудя какво да го правя Grinning
Виж целия пост
# 492
Здравейте, наскоро си взех спрей за термозащита с кератин на Syoss. Досега не съм използвала подобрен продукт и не съм сигурна как точно да го правя. Изправям косата си с преса и в упътването пише да се напръска на суха коса преди третиране. В същото време е вредно косата да се изправя мокра или влажна и като я минавам навлажнена от спрея имам чувството, че я увреждам допълнително, вместо да я защитя. Кой е правилният метод?

Здрасти, аз лично процедирам по следния начин: ако термозащитата е под формата на крем, нанасям върху гладки, подсушени с кърпа кичури. Нанасям щедро по дължините и краищата. Ако е спрей — пак в такова състояние пръскам по косата, но внимавай с термозащитите по формата на спрейове, защото са със съдържание на алкохол и това може да изсуши косъма. В този случай може първо да нанесеш някакви кристали примерно и отгоре да пръскаш със спрея, за да се предпази косата евентуално. Това аз съм го правила, не претендирам да е правилно или нещо такова.. И след това, непосредствено след нанасянето, суша. Вече според типа коса надолу с главата, отгоре и т. н. Още една вметка — ако гледаш да предотвратиш утежняване, суши надолу с главата задължително.
Виж целия пост
# 493
Здравейте! Успях да овладея косопада и сега съм в търсене на шампоан за сгъстяване на косата. Видях, че Виши имат такъв и му се чудя. Имате ли препоръки Blush
Виж целия пост
# 494
Здравейте! Успях да овладея косопада и сега съм в търсене на шампоан за сгъстяване на косата. Видях, че Виши имат такъв и му се чудя. Имате ли препоръки Blush
Използвам го в момента.Не е добър.Нямам търпение да свърши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия