Звездни компромати- 388 част

  • 73 564
  • 738
# 450
Мария била с тоалет на Александър Маккуин.... и после следва изречението " Мария представи микс от хитовете си "Кажи и", "Не я познавам тая жена и "Чувал ли си за такива" ... потрес... С каквото и да се облече, си остава проста та вдлъбната селска певачка на мазни чалги.
Виж целия пост
# 451
Всеки път като отворя снимка на Петканов за пореден път се изненадвам колко е грозен...



Хах, аз тайничко се моля детето да прилича на майката. Ако е момиче и прилича на него, няма да му е лесно горконко.
Виж целия пост
# 452
Фотографът е пълен лаик. Егати уродите ги е изкарал  Joy
Виж целия пост
# 453
Фотографът е пълен лаик. Егати уродите ги е изкарал  Joy
Изчакай да видиш снимките от личните им профили. Там всички ще са подмладени, вталени и красиви Laughing
Виж целия пост
# 454
Да. Деси Слава и Райна са си качили вече прелестните снимки
Виж целия пост
# 455
Аз на Мара Дамата искам да видя 📸 в личния профил от събитието. 😜 😂
Ще падне рязане и удължаване. 🤪😁
Виж целия пост
# 456
Дейвид Ганди е станал баща за първи път https://www.hellomagazine.com/celebrities/2018120565313/david-ga … 9bq6QU-v3v4Dj4Hz4
Виж целия пост
# 457
Ох, този ми е голяма тръпка.
Виж целия пост
# 458
Аз на Мара Дамата искам да видя 📸 в личния профил от събитието. 😜 😂
Ще падне рязане и удължаване. 🤪😁
Ей я
https://www.instagram.com/p/BrAEUtAAocQ/?utm_source=ig_share_she … shid=7fai718tld58
Виж целия пост
# 459
Мълвите са, че е гей. След тази новина може би би.
Виж целия пост
# 460
Фотографът е пълен лаик. Егати уродите ги е изкарал  Joy


Мне, те просто са си такива. Grinning
Виж целия пост
# 461
Мълвите са, че е гей. След тази новина може би би.
Не е чист гей, значи не ми дреме.
Виж целия пост
# 462
Аз на Мара Дамата искам да видя 📸 в личния профил от събитието. 😜 😂
Ще падне рязане и удължаване. 🤪😁
Ей я
https://www.instagram.com/p/BrAEUtAAocQ/?utm_source=ig_share_she … shid=7fai718tld58
Да си призная, роклята на Мария най - много ми хареса, защото няма цици, дупе и гащи на показ, няма пера и пайети.
Глория има завидно тяло, но аман от нейните бодикон рокли. И на всичкито отгоре ми се струва демоде премяната й.
Виж целия пост
# 463
Прилича на хъски.

Тия от планетата (на маймуните 😂) нямат никакво въображение - черно, късо, цици, а и една се е хванала за "най-милото си". 😂 Ни една рокля не ми хареса. 🤨
Виж целия пост
# 464
Аз на Мара Дамата искам да видя 📸 в личния профил от събитието. 😜 😂
Ще падне рязане и удължаване. 🤪😁
Ей я
https://www.instagram.com/p/BrAEUtAAocQ/?utm_source=ig_share_she … shid=7fai718tld58
Да си призная, роклята на Мария най - много ми хареса, защото няма цици, дупе и гащи на показ, няма пера и пайети.
Глория има завидно тяло, но аман от нейните бодикон рокли. И на всичкито отгоре ми се струва демоде премяната й.

Имам чувството, че Глория носи една и съща рокля вече 15 години. Ако се разровя, мога да я намеря в такава рокля през 2001-ва.

Половината певици не ги знам кои са, явно има много нови попълнения. На Галена няма снимка, а тя обикновено е от най-интересните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия