Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 114 959
  • 642
# 330
На Яна Панагюрище халатите от микропамухк са около 62 лева.Ползвам такава от няколко месеца,харесва ми как попива.
А как се справяш с власинките, които пускат тези халати?
Виж целия пост
# 331
На Дилиос хавлиите са с различна плътност. Тези, които са 150х100 са 600 гр./ кв. м. Имам много продукти на Дилиос, но тази година ме разочароваха. Поръчах пак от тях 2 хавлии за подарък, дойдоха с раздърпани нишки, върнах ги да ми ги сменят, бяха сменили само едната. Халатите им не са от най-плътните.
Виж целия пост
# 332
Не знам за халатите, но това, което казвате за хавлиите не е вярно. Тези, които взех са 640 грама (100/150) - Милано им е линията и нямаше нищо раздърпано, даже както казах съм очарована. Специално държах да са голяма плътност. Още са намалени, погледнах. В English home са само една плътност, но изглеждат добре.
Виж целия пост
# 333
Извинете, кое не е вярно Grinning, че са ми раздърпани хавлиите, които получих ли? Аз не казвам нищо за вашите, а и както казах имам много неща на Дилиос, говоря само за едни конкретни, Атина.

Не се вижда добре, защото е екрю.
Виж целия пост
# 334
Не е вярно, че размер 100/150 са 600 грама. Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Казах, че имат с различна плътност. Да, има и 640 гр., но има и 600 гр.
Виж целия пост
# 336
Не, не сте казала това. Казала сте “тези които са 150/100 са 600 грама” излиза, че всички са такива. Както и да е, ама изобщо не ми се влиза в ненужни спорове.
Виж целия пост
# 337
И на мен. Няма да изреждам всичко на Дилиос. Който иска ще влезе и ще ги види. Имах за цел да кажа, че не всички са с еднаква плътност и че може да доставят и с раздърпани нишки. Имам и чаршаф с петно от ръжда, нов е, но снимка на петното нямам, а чаршафа не е при мен, за да снимам. Всичко не е само черно или бяло. Нека хората са предупредени.
Виж целия пост
# 338
Ох, знам че по-назад в темата бяха пускани кодовете за отстъпки в obuvki.bg , но не ги намирам. Може ли пак някой да ги напише?
Виж целия пост
# 339
И аз съм доволна от Яна Панагюрище, от години съм с такъв. Последно си взех от Илиянци, беше около 40-45лв.
Иначе и в Декатлон има, поне хавлия от тях съм си взимала и е супер за съотношението цена-качество. От микрофибър май се водеха.
Виж целия пост
# 340
Има едно малко магазинче до Женския пазар, почти на ъгъла на Екзарх Йосиф се пада, където продават Яна. От там купих за съпружието дълъг халат за 45-50 лв. След първото пране власинските изчезнаха.
Виж целия пост
# 341
На Яна Панагюрище халатите от микропамухк са около 62 лева.Ползвам такава от няколко месеца,харесва ми как попива.
А как се справяш с власинките, които пускат тези халати?
И аз и мъжът ми сме с такива халати.Не съм забелязала да пускат власинки.Вероятно след първото пране са изчезнали или и аз не знам.
Виж целия пост
# 342
На Яна Панагюрище халатите от микропамухк са около 62 лева.Ползвам такава от няколко месеца,харесва ми как попива.
А как се справяш с власинките, които пускат тези халати?
И аз и мъжът ми сме с такива халати.Не съм забелязала да пускат власинки.Вероятно след първото пране са изчезнали или и аз не знам.
В началото пускат власинки,но ако се пускат в сушилня не.И аз и съпруга ми и малкия сме с такива ,доволна съм.
Виж целия пост
# 343
Първите пъти при пране не са пускани в сушилня.Може би 1-2 пъти съм ползвала сушилнята за халати.
Виж целия пост
# 344
Незнам,може би защото моята има черни шарки и по се забелязваха власинките..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия