Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 114 959
  • 642
# 345
Аз от скоро редовно пазарувам в магазина на Яна, който се намира в безистенчето преди Пощата, като тръгнеш по Солунска от пл. Славейков. Там е магазинчето за плетива и за хавлии и халати. За Коледа купих на дъщеря и халат от там ръст 164 -55лв.
Ето ги http://shop.yanabg.com/category/249/za-banya.html?page=2  Peace
Виж целия пост
# 346
Благодаря ,
За съжаление нямаше от косматите килимчета и взех други .
Ако сте виждали някъде подобни / агнешки козинки /  , може ли да споделите


Има в ИКЕА
Виж целия пост
# 347
Тимбърленд какви максимални намаления правят в България и другите държави?
Виж целия пост
# 348
Мисля, че правят -20% в България. За повече от това – не знам. Peace
Виж целия пост
# 349
Тимбърленд какви максимални намаления правят в България и другите държави?

Fashion days правят големи намаления - над 50 % понякога
Виж целия пост
# 350
Тимбърленд какви максимални намаления правят в България и другите държави?

Fashion days правят големи намаления - над 50 % понякога
Да, дебна ги постояннно и последно купих за 80 лв.
Виж целия пост
# 351
Малко странно включване, но хубав бойлер намален някъде из сайтовете, ако някой знае? Рязко ни дотрябва , поне 80л.
Виж целия пост
# 352
Fashion days,се изложиха тази година,постоянно ги следя и чакам за някакво намаление,от снощи нещата в кошницата ми са по скъпи.До 10 януари това ще е,надявам се да пуснат нещо,но едва ли вече.
Виж целия пост
# 353
Fashion days,се изложиха тази година,постоянно ги следя и чакам за някакво намаление,от снощи нещата в кошницата ми са по скъпи.До 10 януари това ще е,надявам се да пуснат нещо,но едва ли вече.
За рожденния им ден единствено имаше по хубави оферти ...
Виж целия пост
# 354
Fashion days,се изложиха тази година,постоянно ги следя и чакам за някакво намаление,от снощи нещата в кошницата ми са по скъпи.До 10 януари това ще е,надявам се да пуснат нещо,но едва ли вече.
За рожденния им ден единствено имаше по хубави оферти ...
Да ,само тогава наистина.
Едва ли ще пуснат вече,ще изкарват новите колекции..))
Дано пуснат все пак.
Виж целия пост
# 355
Случайно отворих сайта на Зара, имат някакво намаление, на мен ми е ок, нямам нужда от нищо обаче, може би ако има някоя чанта на оферта ще си поръчам.
Виж целия пост
# 356
Mango outlet също онлайн.
Късметлийките в София сигурно и на място може да се възползват.

Виж целия пост
# 357
Знаете ли дали на сайта на Guess това са окончателните намаления или можем да очакваме и по-големи?
Виж целия пост
# 358
Чакам намаление на якета, ако засечете хубави...
Виж целия пост
# 359
Чакам намаление на якета, ако засечете хубави...

И аз чакам. В Ню Йоркър има два модела дълги якета, намалени на 60лв, но имат странно огромна качулка. Имаше и къси намалени.
В темата от миналата година видях, че около 12 януари НЙ правят намаление до -70%, та мисля да изчакам още малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия