Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 114 959
  • 642
# 315
Благодаря ,
За съжаление нямаше от косматите килимчета и взех други .
Ако сте виждали някъде подобни / агнешки козинки /  , може ли да споделите .

П.п
Ама то по моловете лудница , все едно без пари , така купуват хората . 🤪🤪🤪🤪
И с това паркиране и липса на места , си е ОЛеле - Мале.

Направо съжалих мъжете , които чакаха половинките пред пробните . 🤪🤪🤪🤪



В Юск имаше нещо подобно на кожи.
В айко
Виж целия пост
# 316
За съжаление нямаше от косматите килимчета и взех други .
Ако сте виждали някъде подобни / агнешки козинки /  , може ли да споделите .

В IKEA има, но не знам дали е това, което търсиш. Peace
Виж целия пост
# 317
Аз пък си търся нова дамска раничка. Има намалени, но не ми хващат окото. Някой да е попадал на хубави?
Виж целия пост
# 318
Аз пък си търся нова дамска раничка. Има намалени, но не ми хващат окото. Някой да е попадал на хубави?
Тук някои са намалени:
https://www.obuvki.bg/chanti/ranici/filtr:promocii.html?limit=200
Виж целия пост
# 319
Аз пък си търся нова дамска раничка. Има намалени, но не ми хващат окото. Някой да е попадал на хубави?
Тук някои са намалени:
https://www.obuvki.bg/chanti/ranici/filtr:promocii.html?limit=200
Благодаря! Да, там гледах и си харесах няколко, но 300 - 400лв за раничка ми идват в повече. 😊
Виж целия пост
# 320
Какви са тия раници по 400 лв намалени??
В Тенденз имаше намалени раници
Виж целия пост
# 321
Аз пък си търся нова дамска раничка. Има намалени, но не ми хващат окото. Някой да е попадал на хубави?
Тук някои са намалени:
https://www.obuvki.bg/chanti/ranici/filtr:promocii.html?limit=200
Благодаря! Да, там гледах и си харесах няколко, но 300 - 400лв за раничка ми идват в повече. 😊
Има и доста по-евтини в сайта, но и аз като теб харесах някои, които струваха твърде много Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Кога започват намаленията в Теранова? По-специално бельото ме интересува  Laughing
Виж целия пост
# 323
Аз за пръв път чувам, че в Тера Нова има и бельо! Верно ли? От кога това? newsm78
Виж целия пост
# 324
Има. В магазина на Пиротска, откакто влизам в него (работех наблизо), все има бельо. И в България мол мисля, че има.
Виж целия пост
# 325
В търсене съм на изгодна оферта за халат за баня. Налага се да обзавеждам цялото семейство, та 90лв.на парче хич не ме устройва. (това са някакви турски с бамбук) гледах и на Яна-Панагюрище, но и те нещо много "ценни"! Sad
Виж целия пост
# 326
Даринандия, погледни в Метро. Миналата седмица купих за родителите ми по 30 лв. халати на марката ДИЛИОС, хубави са за цената си.
Виж целия пост
# 327
На Яна Панагюрище халатите от микропамухк са около 62 лева.Ползвам такава от няколко месеца,харесва ми как попива.
Виж целия пост
# 328
В jysk постоянно намаляват под 35 лв
Виж целия пост
# 329
И аз съм с две ръце за Дилиос. Миналата седмица взех две огромни кърпи 100х150 за подаръци на нашите и бяха намалени по 15лв. Ако искаш виж на сайта дали още имат промоция. В English home The mall също имаха огромна промоция на хавлии, направо без пари бяха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия