Намаления – Зима 2018 г. / 2019 г.

  • 114 959
  • 642
# 270
Здравейте и Весела Коледа. Искам да питам знаете ли къде ще има добри намаления на спортни стоки на Nike. В официалния сайт не видях да има все още.
Виж целия пост
# 271
Привет, искам да  ви питам взимали ли сте обувки от Bershka и доволни ли сте . Харесах си кецове, но досега не съм имала обувки на бранда и се чудя. Питам ви, защото преди си бях взела на H&M и не изкараха и месец.
Виж целия пост
# 272
Привет, искам да  ви питам взимали ли сте обувки от Bershka и доволни ли сте . Харесах си кецове, но досега не съм имала обувки на бранда и се чудя. Питам ви, защото преди си бях взела на H&M и не изкараха и месец.
Здравей ralliee,
аз съм си купувала преди много години едни летни сандали на платформа. Много са ми любими и досега са много запазени. Нося ги при всяка възможност, но не особено често, защото са много високи, а в БГ всички знаем колко неравни са тротоарите Unamused

Тази година през септември си купих едни официални с тънък ток за специален повод и съм ги обувала само веднъж, но съм очарована от начина на изработка. Не може да се каже, че са най-качествените обувки на пазара, но определено мога да кажа, че съм доволна и често си харесвам модели от там Wink

Успех в избора Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Ако някой мерне намаление на козметика Шанел, моля да свирне! Laughing СС и свободната пудра ми трябват.
Виж целия пост
# 274
Някъде дали има намаление на светещите чаршафи на ТАС?
Виж целия пост
# 275
Днес половин Варна беше в Гранд Мол... влязох точно в 3-4 магазина, не видях кой знае какви изгодни намаления. Изнервя ме лудницата, избягахме набързо.
Виж целия пост
# 276
Има ли намаление в Терра Нова?
Имам едни точки в тяхната карта и се чудя дали да ходя или да изгорят точките?
Интересувам се от добро намаление 70% /20-30% не ме блазнят Simple Smile/
Виж целия пост
# 277
Здравейте, знаете ли кога започват намаленията в Cropp? Следя едни сладурски обувки от естествен набук, но днес още си бяха не намалени.
Виж целия пост
# 278
Има ли намаление в Терра Нова?
Имам едни точки в тяхната карта и се чудя дали да ходя или да изгорят точките?
Интересувам се от добро намаление 70% /20-30% не ме блазнят Simple Smile/
Виж в магазина им на Пиротска, аксесоарите и някои неща са на 50 %, на вторият етаж се води аутлет и има и над 50%.
Виж целия пост
# 279
Има ли намаление в Терра Нова?
Имам едни точки в тяхната карта и се чудя дали да ходя или да изгорят точките?
Интересувам се от добро намаление 70% /20-30% не ме блазнят Simple Smile/
Днес минах набързо през магазина и лепяха етикети с по - ниски цени.
Някой знае ли дали започна намалението в Reserved?
Виж целия пост
# 280
Здравейте, днес видях бодита в Зара, металик с блестящ ефект, но бяха само малки номера. Сега проверявам в сайта, но не намирам. Гледах в секциите за бодита и за всички горни дрехи, но без успех. Дали сте мяркали из сайта?
Виж целия пост
# 281
Попитай и в тази тема. Peace
Виж целия пост
# 282
В Теранова на Пиротска, на втория етаж, където беше аутлет, сега са сложили мъжко и вече е като другите магазини. 😒
Виж целия пост
# 283
Виж целия пост
# 284
http://douglasbeauty.bg/Bemedio/newsletter/119/docs/DOUGLAS_Beauty_SALE.pdf
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия