Дългото чакане след трансфер - Тема 72

  • 71 257
  • 749
# 660
Здравейте, момичета! Пиша и тук, ако може някой да сподели опит. Та накратко моята приказка приключи - днес чхг е 17 и официално спирам лекарствата.
Моля, да споделите колко време след спиране на лекарствата ви дойде цикъла?
До 10 дни след спиране ва лекарствата и нормално да дойде менструацията.
Виж целия пост
# 661
Здравейте, момичета!Може ли хремата да повлияе върху бебето,много се притеснявам да не стане беля.
Виж целия пост
# 662
Здравейте, момичета!Може ли хремата да повлияе върху бебето,много се притеснявам да не стане беля.
Хремата е симптом и като такъв не може за повлияе, но причината за хремата може.
Виж целия пост
# 663
Здравейте,

Не се сдържах и пуснах кръвен на 9-ти ден след трансфер на 6 дневен бластоцист. Резултата е 93.890   IU/L. Как мислите, добре ли е?
Виж целия пост
# 664
[Честитоо!!!!
Виж целия пост
# 665
Здравейте,

Не се сдържах и пуснах кръвен на 9-ти ден след трансфер на 6 дневен бластоцист. Резултата е 93.890   IU/L. Как мислите, добре ли е?
Честито !!!
Виж целия пост
# 666
tido,тихичко честито! 😍❤
Виж целия пост
# 667
Здравейте,

Не се сдържах и пуснах кръвен на 9-ти ден след трансфер на 6 дневен бластоцист. Резултата е 93.890   IU/L. Как мислите, добре ли е?
Чуден е
Виж целия пост
# 668
Здравейте Simple Smile
Не знам дали съм в правилната тема Simple Smile
На 08.02.19 г. ми беше трансфера /ЗЕТ/, но дългото чакане ме побърква Sad
От клиниката ми казаха, че трябва да си пусна кръвен тест на 22.02.19 г., но аз не издържах и днес си пуснах Simple Smile Преди малко ми излезе резултата HCG total - (HCG+beta) hCG 48.53 mUI/mL , но не знам дали е добре?
Видях табличките за ЧХГ, но ме притеснява това , че в събота следобед си бих инжекция Овитрел! Дали влияе на стойностите, бях чела, че не би трябвало?
Ако някой е минал през подобна ситуация може ли да сподели мнение?
Знам, че Овитрела влияе на уринарните тестове, но за кръвните не знам?
Усмихната и лека вечер на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 669
Положителен е, но го повтори след 48часа.
Ако сега чакането те побърква... какво ще правиш 9 месеца? То е все чакане. Ще видиш, че това чакане е нищо с чакането на първи преглед и после от преглед до преглед (особено в началото)
Виж целия пост
# 670
До колкото знам Овитрела се чисти 7 дни..(чхг навлиза първо в кръвта,а после в урината,следователно Овитрела е навсякъде не само в урината)повтори теста след 48 часа и ще видиш дали се удвоя.Успех!
Виж целия пост
# 671
Здравейте Simple Smile
Не знам дали съм в правилната тема Simple Smile
На 08.02.19 г. ми беше трансфера /ЗЕТ/, но дългото чакане ме побърква Sad
От клиниката ми казаха, че трябва да си пусна кръвен тест на 22.02.19 г., но аз не издържах и днес си пуснах Simple Smile Преди малко ми излезе резултата HCG total - (HCG+beta) hCG 48.53 mUI/mL , но не знам дали е добре?
Видях табличките за ЧХГ, но ме притеснява това , че в събота следобед си бих инжекция Овитрел! Дали влияе на стойностите, бях чела, че не би трябвало?
Ако някой е минал през подобна ситуация може ли да сподели мнение?
Знам, че Овитрела влияе на уринарните тестове, но за кръвните не знам?
Усмихната и лека вечер на всички Simple Smile

   Когато аз търсен инфо за Овитрел, след моя трансфер, попаднах на информация, че и да се прави тест за бременност до 10 дни след хормоналната терапия, може да покаже фалшив +.  Това не ми беше достатучно и се разрових още. Попаднах на статия ( не можах да я намеря сега, да ти я пусна) гласеше, че някой док.  изписват Овитрел, той показва фалшиви + резултати и когато пациентката спре употребата му, казват че е пометнала, а болниците отчитат опита като положителен и така си вдигат рейтинга и не знам какво още.

Знам, че звъчи ужасно, и силно се надявам в твоя случай да не е така. Изчакай, отиди няколко пъти на преглед и когато видиш точицата, ще се успокоиш.

Пожелавам ти + тест и щастлив финал Simple Smile
Виж целия пост
# 672
Здравейте момичета ! С един въпрос Simple Smile на 20.02.2019 г ми беше трансфера на 2 бр . 3дневни ембриончета , днес получих леко бледо розова зацапване . Според мен е рано за зацапване от имплантация ? На някоя случвало ли й се е ?
Виж целия пост
# 673
Здравейте момичета ! С един въпрос Simple Smile на 20.02.2019 г ми беше трансфера на 2 бр . 3дневни ембриончета , днес получих леко бледо розова зацапване . Според мен е рано за зацапване от имплантация ? На някоя случвало ли й се е ?
Според мен това е деня в който трябва да започне имплантация.... обаче от какво е никой няма как да знае. Стискаме ти палци и се моли да се имплантират. Simple Smile
Виж целия пост
# 674
Според мен може би е рано ... но надявам се да е от това ! Благодаря 💛 обадих се и на доктора си каза ми да продължавам с лекарствата и така .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия