Лидл 122 - Декември

  • 132 336
  • 1 897
# 1 485
Тия уреди на Кристина Агилера всичките ли миришат все едно са гръмнали. Сестра ми си взе въртящата четка, първото впечатление, което ми направи е мириса, аз си взех от мини пресата днес, същата работа. Знам как миришат новите ел. уреди, но тези са с много силна такава.
Виж целия пост
# 1 486
Тays, мерси, чудна работа ще ми свърши идеята!
То си плаче да се развихриш с подправките

Събота къде 8 сабахлем никаква лудница не се наблюдаваше в магазина. Само идея Wink
Виж целия пост
# 1 487
Тия уреди на Кристина Агилера всичките ли миришат все едно са гръмнали. Сестра ми си взе въртящата четка, първото впечатление, което ми направи е мириса, аз си взех от мини пресата днес, същата работа. Знам как миришат новите ел. уреди, но тези са с много силна такава.
И моята изправяща четка замириса по същия начин. Само един път съм я ползвала, не знам, може да спре да мирише?
Виж целия пост
# 1 488
Нара,при нас към 10 беше така,но тази вечер вече беше лудница.
Тете,и аз не обичам да пазаря в блъсканицата и затова и ще пропусна тия дни разходката до Лидл.
Виж целия пост
# 1 489
Тия уреди на Кристина Агилера всичките ли миришат все едно са гръмнали. Сестра ми си взе въртящата четка, първото впечатление, което ми направи е мириса, аз си взех от мини пресата днес, същата работа. Знам как миришат новите ел. уреди, но тези са с много силна такава.
И моята изправяща четка замириса по същия начин. Само един път съм я ползвала, не знам, може да спре да мирише?

Миналогодишната на Парис нямаше такива миризми даже и в началото и аз се надявам да се измирише.
Виж целия пост
# 1 490
Днес видях в Лидъл в Студентски град, седят до сладките работи при захар, брашно, подсладители и сметана. Преди това бях в ДМ и там имаше.
Виждали ли сте наскоро кокосови стърготини в големи опаковки по 100 или 200г и евентуално къде да ги търся?
Виж целия пост
# 1 491
Снощи бяхме в малък Лидъл в Северозапада. Ми имаше доста повече хора от предни пъти, но нито бяха навалици,нито някой се буташе, а рафтовете си бяха стабилно заредени. На касата минахме в пъти по- бързо, отколкото в пловдивски магазин по това време на деня.
Предполагам обаче тази вечер ще да е било по- пълно.
Виж целия пост
# 1 492
Лудницата започна днес Stuck Out Tongue Winking Eye

Кога се очаква да приключи? Grinning
Виж целия пост
# 1 493
Лудницата започна днес Stuck Out Tongue Winking Eye

Кога се очаква да приключи? Grinning
На 25 Joy просто, защото Лидл ще е затворен тогава...
Иначе в различните градове и филиали си е различно. Но след утре, мисля че нещата ще се нормализират. До следващия купон преди Нова Година Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 494
13, ако в магазина има оставени празни " щайги" картонени, можели клиентите да ги вземат за лична употреба или трябва да искат разрешение от служител в магазина?
Виж целия пост
# 1 495
Днес видях в Лидъл в Студентски град, седят до сладките работи при захар, брашно, подсладители и сметана. Преди това бях в ДМ и там имаше.
Виждали ли сте наскоро кокосови стърготини в големи опаковки по 100 или 200г и евентуално къде да ги търся?
Купувам от Метро - 500гр струват около шест лева.
Виж целия пост
# 1 496
13, ако в магазина има оставени празни " щайги" картонени, можели клиентите да ги вземат за лична употреба или трябва да искат разрешение от служител в магазина?
Ако става дума за празни кашони, да може. Редовно си взимат при нас. И без да питат.
Но ако са пластмасови или дървени касетки,не. Те са ни амбалаж, връщаме ги.
Виж целия пост
# 1 497


Да питам лидълският бейлис дали е наличен още ?
Във Варна има.
Те по принцип тематичните продукти са до изчерпване.
Виж целия пост
# 1 498
Някой който е ходил след четвъртък да каже дали е пускан душът? Гледам в брошурата на К-нд присъства, но е 60лв.

Някой беше питал за термоблузи за мъже. Има останали в Борово -Лидъл , срещу замразените продукти и тоалетната хартия, доста бройки имаше, както и зимни обувки.
Da, има... за грамадани...
Виж целия пост
# 1 499
Не съм гледала размерите на термоблузите , ама имаше много мъжки. Иначе и в Ринг мол , лидъла писаха , че имало вчера , може да има размери по-малки((
Да похваля бутер баничките на Алфредо от 1 кг дето е опаковката. Ами супер са и си заслужават цената. Много ни харесаха, направих половината, утре другата, доста са вътре и хубави стават, бързо много.
Другата седмица в четвъртък пише, че ще има промоция на зелето в буркани листата. Ще се ходи пак тогава, с това зеле вече ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия