Лидл 122 - Декември

  • 132 335
  • 1 897
# 1 635
Аз да питам мелничките 2-та броя как ви се струват? Също и тавите 2 за 7 лева? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 636
Аз да питам мелничките 2-та броя как ви се струват? Също и тавите 2 за 7 лева? Simple Smile
Тавички си купих и влизат идеално във фурничката, но не съм ги пробвала с печива все още.
Виж целия пост
# 1 637
Аз да питам мелничките 2-та броя как ви се струват? Също и тавите 2 за 7 лева? Simple Smile
В новата брошура ли са?
Виж целия пост
# 1 638
Тавичките им се разлепва покритието след някое време. Тук много ги наплюха, на мен ми откара около година едната, другата още се държи. Да си знаете.
Виж целия пост
# 1 639
Някой пробвал ли е замразеното филе от риба тон?
Виж целия пост
# 1 640
Някой пробвал ли е замразеното филе от риба тон?

Не съм очарована, имаше тежък дъх и някак жилаво и безвкусно ми стоеше (яла съм прясна риба тон и се надявах да се доближава малко поне, но останах разочарована).
Виж целия пост
# 1 641
Тавичките им се разлепва покритието след някое време. Тук много ги наплюха, на мен ми откара около година едната, другата още се държи. Да си знаете.
На такава цена са, че дори и да си купувам нови всяка година, пак ще съм на оферта 😁 мерси за инфото
Виж целия пост
# 1 642
Аз яйца варя в едно канче,което ми събира 3.
Утре ще се ходи за детска пижама.
Виж целия пост
# 1 643
https://www.lidl-flyer.com/c5642078-0425-11e9-a2c7-005056ab0fb6/ … 847773.1513004293
Нищо интересно за мен...
При нас най-накрая пуснаха бутилката прясно мляко Пилос.
Виж целия пост
# 1 644
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19193
Помня че имаше имаше много положителни отзиви за Възглавница за масаж, но не си спомням кой вариант се препоръчваше.Предпочитам да взема по универсалната, за едната се твърдеше ,че става и за врат и за гръб.
Виж целия пост
# 1 645
Тъкмо ми трябваха моливи...че и 36 цвята тези. Вземам веднага...

Виж целия пост
# 1 646
Аз харесах някои от дрехите, но трябва да ги видя на живо, че обикновено не изглеждат като в брошурата или са от някаква гадна материя. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 647
Долното на детските пижами е дебело мъхнато. За пръв път пускат май с такова долнище. Горното е тънко трико.
Виж целия пост
# 1 648
Аз си харесах доста неща, даже нощница Joy Но ще видя на живо Simple Smile
Виж целия пост
# 1 649
Харесвам жилетките но имам доста подобни и повечето са точно от Лидл... Харесвам и ръкавиците - по-точно това, че пише, че са термо. Дали топлят повече от обикновени кожени ръкавици?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия