Боя за коса - Blond44 - Клуб на блондинките

  • 74 203
  • 823
# 435
Може и 9.1. Аз разреждам на око, нека някой друг сподели или каже мнение. На моята коса зависи от това колко е светла. Ако е по светла се налага повече разреждане. Разреждам с всичко, маска, балсам, шампоан.
Виж целия пост
# 436
А колко боя се слага?
Виж целия пост
# 437
Ами аз съм с къса коса и слагам около 1/4 до 1/5. Зависи колко силно пепелива е боята, пробваш, като не стане добре и искаш повече.... Правиш с повече. Аз така правя.
П. С. Само аз ли останах блондинка в темата 🤔
Ако се правя розово русо стоя 15 мин. Зависи колко бързо оцветява. Че такива графити и сини неща съм си докарвала на главата...
Виж целия пост
# 438
П. С. Само аз ли останах блондинка в темата 🤔
Не Simple Smile Обаче аз повече чета, отколкото пиша, а и съвети не обичам да давам, защото не искам после да съм виновна Simple Smile
Аз съм с дълбок корен, за последно ме правиха февруари.  Вече е мнооого дълбок Simple Smile , покривам белите коси със спрейовете за корени. Но реално не мога да реша дали да боядисам цялата, да остана така или да потъмнявам...
И не правя нищо.
Виж целия пост
# 439
Аз пък отдавна имам мерак на дълбок корен, обаче ме е страх, че в един момент ще ми писне и ще искам да го изсветля, и може и да не успея. И затова се боядисвам всеки месец по старому.
А за съветите - всеки взема сам решвное какво да намаже на главата си. Аз съм си блъскала моята, докато разбера кое и как се отразява на моята. Че и продължавам да си я блъскам де, последно бях станала синя с един тонер от фризьорката ми, които преди ползвах и не ставах синя 😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 440
И аз от една година съм в отбора...
След дългогодишно боядисване с черна къна реших да се правя цвят карамел... само че нещо се поувлякох в изсветляването и сега съм руса.
Днес отново боядисвах корен с 10.1 и трябва да призная, че горната част стана вече доста по-светло отколкото по дължините...
Виж целия пост
# 441
Здравейте, пак съм аз Simple Smile
Купих 2 безамонячни бои на Олиосета - 9/0 и 9/11 - заедно с 6% оксидант на същата марка и тях ще ползвам за тонирането на кичурите. Мисля да ги смеся. Не знам още в какво съотношение.

Имам обаче въпрос: за обезцветяването ще ползвам стар оксидант 6%, който седи отворен от ок. 1 година. Дали се е развалил? Да купувам ли нов?
Виж целия пост
# 442
Аз бих го ползвала.
Виж целия пост
# 443
Нищо му няма... те не са във вакуумна опаковка, за да те притеснява нещо.
Ползвай си го спокойно.
Виж целия пост
# 444
Нищо му няма на оксиданта, но сега гледах  какво целиш като цвят и как си в момента и това с 6% няма да стане според мен.
Виж целия пост
# 445
~Étoile~, аз имам и 9%. Той даже е 1л.
Освен да тествам на един кичур с 6% и да преценя Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Моята фризьорка ми обезцветяваше кичурите с 6%-ов оксидант, заради упорит червен пигмент. Държеше ме по- продължително и ми обясняваше жената защо точно така се процедира, но не съм запомнила точно, няма да импровизирам с преразказ, за да не се излагам. При всеки косъм е индивидуално. С 9% не се получаваше както тя иска. Основата ми е 5-ца, поддържах ниво 9-10, обикновено 9.32 и 9.23 на Кюн.
Виж целия пост
# 447
И моята фризьорка ми правеше кичури с 6% за да се избегне избиването на червения пигмент, обясняваше ми, че по-силният оксидант "изпържва" косъма бързо отвън но в дълбочина не изсветлява добре и за по-добър резултат трябвало по-нисък процент и повече време да се стои 😊
Виж целия пост
# 448
Дами, влизам да покажа резултата. Исках по-светли да станат и матирането не се получи напълно, но така или иначе него ще го повтарям. Като цяло съм доволна.
Виж целия пост
# 449
Много ми харесва, страхотно е станало. Браво. Как направи кичурите? В смисъл как ги отдели?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия