Звездни компромати- 390 част

  • 72 484
  • 729
# 630
Курникова е голяма сладурана. Като млада не я харесвах, но сега ме радва много. С Енрике са чудесна двойка.
Виж целия пост
# 631
Бебоците на Енрике са много сладки, но не мисля, че Ана ги е износила и родила. Пък и ревнувам от нея Simple Smile)))))  Wink
Виж целия пост
# 632
Тая Курникова, без грим и екстеншъни... егати скуката., а и детето без Гучи или Версачи.... как е възможно въобще. 😂 😂 😂
Виж целия пост
# 633
Тя си ги е родила

Виж целия пост
# 634
Благой Георгиев бил "човек, който държи на честта, семейството и достойнството си" https://novini.bg/show/kliuki/516300?fbclid=IwAR1QSqtMtSd0UOzquu … pFXMogJOK9KQtyIhQ

Кое семейство? 😂
Виж целия пост
# 635
Е, сега кое..много пък питаш Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 636
Благой Георгиев бил "човек, който държи на честта, семейството и достойнството си" https://novini.bg/show/kliuki/516300?fbclid=IwAR1QSqtMtSd0UOzquu … pFXMogJOK9KQtyIhQ

Кое семейство? 😂
В стил Чък Норис: Всичките.
Mr. Green

Стринка на четене с други известни, Биляна Петринска , Дария Симеонова, Дарин Ангелов.
Биляна Петринска по бански в снега. Снимка на бебока ѝ (откакто роди ми е няколко грама по-симпатична).
Виж целия пост
# 637
Мерилин Менсън
Скрит текст:
Виж целия пост
# 638
Бебоците на Енрике са много сладки, но не мисля, че Ана ги е износила и родила. Пък и ревнувам от нея Simple Smile)))))  Wink
Струва ми се, че на видеото ясно се вижда отпуснатата кожа на корема, точно като след скорошно раждане.
Виж целия пост
# 639
Така като гледам крачетата на Дария Симеонова и на нея някой друг й е износил бебето 😁😁😁
Виж целия пост
# 640
Така като гледам крачетата на Дария Симеонова и на нея някой друг й е износил бебето 😁😁😁

Тя си е клечица по принцип
Виж целия пост
# 641
Е, това няма значение. Всеки, който не е хипопотам минимум 3 години след раждането е обвинен в ползването на сурогатна майка.
Виж целия пост
# 642
Шегувате се вие, но аз покрай все по-често срещани такива коментари се замислям, вече толкова лесно достъпно ли е сурогатното майчинство и в България, при положение, че няма закон?
Виж целия пост
# 643
А Джесика е красавица, мъжът й също не е лош, обаче момичетата хич не ми харесват.
На мен голямата много ми харесва, малката също ще разцъфне с годините:
Скрит текст:



Е, това няма значение. Всеки, който не е хипопотам минимум 3 години след раждането е обвинен в ползването на сурогатна майка.
Не става дума за килограми, а за определени изменения в силуета, които са неизбежни.
При Курникова според мен се виждат, така че не смятам, че е ползвала сурогатна.
Виж целия пост
# 644
Колко деца имат с Енрике?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия