За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 73

  • 38 147
  • 759
# 75
Кога се научиха ваще бебета да слизат правилно от диван/легло? Постоянно му показвам,но засега без резултат винаги тръгва с главата напред
Моето се научи преди годината. Около 11 месец някъде. Вече дава назад назад и пуска крачетата.
Виж целия пост
# 76
Абе друго си е като проходят! Хем става по-лесно, хем някои неща за известно време се превръщат в кошмар 🤫 - аз си мечтая да мога да изляза с приятелка и да си кажем две приказки на спокойствие, да седна в заведение и да не трябва да тичам след детето през цялото време. Ето, в събота се видях с една приятелка в ИКЕА, децата ни са родени в един ден. Ами едвам поседяхме около час в ресторанта, аз през това време 4-5 пъти я завръщах моята, тя хуква нанякъде и ако не я догоня ще изчезне и няма да я намеря повече! Миналата година като не можеха да ходят и спяха по цял ден се виждахме по-често и по можехме да си приказваме. Ей такива неща ми липсват и чакам да порасне още и да стане пак “по-лесно”
Виж целия пост
# 77
Здравейте!
За бебе на 7 месеца с Т, може ли да се дава само Панадол ако вдига през 8-10 часа над 38 или пак се редува с Нурофен???
Виж целия пост
# 78
Панадол се дава на интервали не по-кратки от 4 часа и не повече от 4 дози за 24 часа.
Виж целия пост
# 79
За много години!
Осцилококцинум може ли и как се дава на бебе?
Виж целия пост
# 80
За много години!
Осцилококцинум може ли и как се дава на бебе?
Разтваря се в малко вода и се дава с лъжичка или биберон.
Виж целия пост
# 81
Здравейте : )))
Честита нова година!Бъдете здрави и много щастливи : )
Да ви попитам за мнение за този шезлонг, от каква месечна възраст смятата, че е подходящо да се използва, т.к. пише от 0+, но положението му не е изцяло легнало. Ние сме на 2.5м. и се чудим дали може да го слагаме.
https://www.hippoland.net/chipolino-elektricheki-shezlong-primera-g-bka
Виж целия пост
# 82
За много години!
Осцилококцинум може ли и как се дава на бебе?
Педиатърката ми каза спокойно 1 път седмично мога да давам за превенция,тая седмица за 2ри път ще давам, че идва грипа. Разтваря се в малко вода ,30мин преди или след хранене.
Виж целия пост
# 83
И да не е в метална лъжичка.
Виж целия пост
# 84
Какъв е проблемът с металната лъжичка? При нас вит Д не са капки, а таблетки, които се разтварят във вода и откакто се е родила ги давам с метална лъжичка, най-обикновена...Специалните бебешки лъжички, които са пластмасови, са супер големи, почват от 4 месеца?!
Виж целия пост
# 85
Хомеопатията не взаимодейства с метал. Витамин Д обаче не е хомеопатично, така че спокойно.
Виж целия пост
# 86
Здравейте : )))
Честита нова година!Бъдете здрави и много щастливи : )
Да ви попитам за мнение за този шезлонг, от каква месечна възраст смятата, че е подходящо да се използва, т.к. пише от 0+, но положението му не е изцяло легнало. Ние сме на 2.5м. и се чудим дали може да го слагаме.
https://www.hippoland.net/chipolino-elektricheki-shezlong-primera-g-bka
Имаме го абсолютно същия, и ние се чудихме, някъде като наближи 2 месеца започнахме да я слагаме. Доволни сме. Вече й е малък. До 8кг някъде реално е добре, след това вече не е подходящ. ☺️
Виж целия пост
# 87
Здравейте!
За бебе на 7 месеца с Т, може ли да се дава само Панадол ако вдига през 8-10 часа над 38 или пак се редува с Нурофен???

Над 38 е за лекар, не за редуване и схемички.
Виж целия пост
# 88
С таткото имаме симптоми на настинка, какво да направим, за да предпазим бебчо, освен миене на ръце и слагане на маски, нещо друго сещате ли се?
Виж целия пост
# 89
Детол спрей - антибактериален, антивирусен. За въздуха, текстила и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия