Звездни компромати - 391

  • 87 114
  • 762
# 360
Аз пък само една рокля, от Долчето, много ги харесвам, обачеееее хиляди едвро няма да дам за рокля.
https://www.instagram.com/p/BoEnz6ZiGIW/?utm_source=ig_share_she … hid=1dy6jyjtp0c4z

А ако е 200 евро, за къде ще се наконтиш с такава  bowuu
Виж целия пост
# 361
Аз пък само една рокля, от Долчето, много ги харесвам, обачеееее хиляди едвро няма да дам за рокля.
https://www.instagram.com/p/BoEnz6ZiGIW/?utm_source=ig_share_she … hid=1dy6jyjtp0c4z

А ако е 200 евро, за къде ще се наконтиш с такава  bowuu
Може да се разхожда тука. Например в темата за влогъри те и блогърите знаеш ли как ще й се зарадват.
Виж целия пост
# 362
Аз пък само една рокля, от Долчето, много ги харесвам, обачеееее хиляди едвро няма да дам за рокля.
https://www.instagram.com/p/BoEnz6ZiGIW/?utm_source=ig_share_she … hid=1dy6jyjtp0c4z

А ако е 200 евро, за къде ще се наконтиш с такава  bowuu
😂😂😂на някой виенски бал, ако ме поканят. И като ме снимат от Блясък вие ще ме видите и ще ме сложите тук, да питате тази баба как се е облякла.
Виж целия пост
# 363
Точно! Идеята ми беше, че ако на някой не му харесва облеклото на Жизел и го смята за кичозно, следва да обвини марката, а не нея. Нейният стил определено е друг. Но и такъв да е, пак не е кич.

Е, мислех, че се подразбира, че говоря за стайлинга и.

И защо да не е кич, защото е на известен дизайнер ли? Като видя животински принт и се изприщвам, но навярно е защото "не разбирам" от мода.
Виж целия пост
# 364
Ох, моля ти се, не вземай нещата толкова насериозно!
Виж целия пост
# 365
Анелия
Скрит текст:





Виж целия пост
# 366
На Теди Велинова интериорния напън, за моят вкус е ужасно.
Скрит текст:
[\spoiler]
Виж целия пост
# 367
По принцип има интересни идеи, но сякаш никога не знае кога да спре и винаги има нещо предОбрено.
Виж целия пост
# 368
Анелия
Скрит текст:







На тези чалгарки да не би Пайнера да им е раздал за Коледа на всички по един чифт такива ботуши?!
Виж целия пост
# 369
Да, двете меки пачуърк табуретки бих спестила аз, възглавничката може да остане, за акцент. Но важно е на Велинова и семейство да носят уют Blush Това им е гръцки дом ли?
Виж целия пост
# 370
Да, двете меки меки пачуърк табуретки бих спестила аз.

Плюс тези пана около камината, ужасни са.
Виж целия пост
# 371
Преди бяха давали апартамента им в София, пак беше така претупан. Как е съчетала паната с кожата на пода под фотьойла, умът ми не ми го побира.
Виж целия пост
# 372
Скрит текст:
Аз пък само една рокля, от Долчето, много ги харесвам, обачеееее хиляди едвро няма да дам за рокля.
https://www.instagram.com/p/BoEnz6ZiGIW/?utm_source=ig_share_she … hid=1dy6jyjtp0c4z

А ако е 200 евро, за къде ще се наконтиш с такава  bowuu
😂😂😂на някой виенски бал, ако ме поканят. И като ме снимат от Блясък вие ще ме видите и ще ме сложите тук, да питате тази баба как се е облякла.
HiLife, дарлинг, HiLife! Фейсбук, ала бала Wink
Искаме те до адвокатката с дългите нокти, миската с дългия нос и другите с дългите там неща.... Joy
Виж целия пост
# 373
Да , има идеи но, кожите на пода не се връзват с икейския фотьойл . И защо за бога е сложила различни дамаски столове .
Виж целия пост
# 374
Злата не беше ли намъкнала нещо подобно като влезе в Брадъра?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия